Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis vietoj šašlykų!

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingaaaa @ 2010 05 14, 15:32)
labai sauni istorija thumbup.gif ,kad man visada suvirpina sirdi zodziai-kai pagimdziusios mamos nemato savo angeliuku 2.gif


Tikrai liūdna, nors tuo metu gal dar taip visko nesuvoki, kaip dabar... Jei dabar gimdyčiau, tai per negaliu, prašyčiau, kad vaiką su manim paliktų... O kol dar pirmakartė, tai kažkaip viskas atrodo normalu... unsure.gif

QUOTE(luckyme @ 2010 05 14, 16:13)
labai grazi istorija  wub.gif  ,lengvai skaitoma thumbup.gif
pazistamas jausmas rolleyes.gif bet toks drebulys,kad vaiko negalejau net ant krutines ilgiau palaikyt nes kraciaus  visa lotuliukas.gif



QUOTE(elastica @ 2010 05 14, 17:45)
...šauni istorija... wub.gif
...aš galvojau, kad siaubingas drebulys po gimdymo mane vieną taip kratė, bet , kai paskaitau istorijas - pasirodo, patyrė dauguma g.gif


tai čia sako, kad dėl to toks drebulys, nes per gimdymą būna labai įsitempę raumenys, didelis jiems krūvis, o po to atsipalaiduoja ir dėl to drebulys krečia wink.gif Nors man tai kaip ir neturėtų galioti, mane juk operavo, ai nežinau wink.gif

QUOTE(Kreiduota @ 2010 05 16, 02:12)
Aprasyta  thumbup.gif  bet jau daktarai tai  doh.gif svarbiausia,kad viskas jau praeity  smile.gif  Sekmes ir toliau laimingai augti ir stipreti  4u.gif  wub.gif


Taip taip čia Antakalnio daktara tokie 4u.gif Pooperacinis periodas irgi komplikuotas buvo doh.gif

na bet viskas jau seniai seniai užsimiršo, nors antro gimdymo /operacijos iki šiol nenoriu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Labai miela, wub.gif
Atsakyti
Super istorija thumbup.gif
Atsakyti
cia kaip sakoma mes planuojame, o Dievulis juokiasi. Grazi istorija, aukite sveiki ir stiprus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajusiau @ 2010 05 31, 17:04)
Labai miela,  wub.gif



QUOTE(Drugeliukas @ 2010 05 31, 17:25)
Super istorija  thumbup.gif



QUOTE(aureku @ 2010 06 01, 03:03)
cia kaip sakoma mes planuojame, o Dievulis juokiasi. Grazi istorija, aukite sveiki ir stiprus.  4u.gif


Ačiū, mergaitės 4u.gif O ypač už sveikatą, nes mano mažius kai pradėjo 2 metukų į darželį eiti, tai taip ir eina į daržą savaitę, po to dvi savaites namie serga sad.gif
Atsakyti
Grazu,nepakartojama,ispudinga wub.gif
Atsakyti
Nu brac doh.gif
Perskaicius tavo gimdym istorija jau ir antro CP nebaisu isgyventi tongue.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai idomi istorija thumbup.gif net asara isspaudziau, miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimilite @ 2010 06 01, 14:30)
Grazu,nepakartojama,ispudinga wub.gif


dėkui wub.gif

QUOTE(Oksanik @ 2010 06 01, 22:58)
Nu brac doh.gif
Perskaicius tavo gimdym istorija jau ir antro CP nebaisu isgyventi tongue.gif  4u.gif  thumbup.gif


Kodėl? smile.gif Aš tai nenoriu antro CP unsure.gif schmoll.gif

QUOTE(laūra @ 2010 06 02, 14:14)
Labai idomi istorija thumbup.gif net asara isspaudziau, miela wub.gif


4u.gif smagu, kad kažkas dar skaito mažo mano stebuklėlio gimimo istoriją wub.gif
Atsakyti
Istorija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Aukit dideli ir stiprūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra29 @ 2010 06 02, 16:21)
Istorija thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  biggrin.gif
Aukit dideli ir stiprūs 4u.gif


Ačiū 4u.gif

va jau kokie mes dideli dabar smile.gif
Čia dviejų metukų proga fotosesija smile.gif

user posted image


Su mama smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 03 birželio 2010 - 08:15