Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vyrai pilnai išlaiko šeimą?

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 02 04, 19:25)
Visai neturintis...manau,ne...ir ar jam,kuriam reikia centa prie cento deti rupi uzsieniai...prie ko cia sovietmetis...pagal jus,tai jeigu atidarytos sienos,tai visi neturintys pinigu ir lekia,siaip...Va viena toki vaikina turi Lietuva(grizo pesciomis is Vokietijos),siandien vargsas be koju doh.gif ,tai jums normalu... doh.gif  makalojate visai skirtingus dalykus...maniskis irgi su draugu kompanija autostopu vaziavo ir ka...bet jis turejo pinigu(del viso pikto...),siaip savo malonumui vaziavo,kaip matote net ir turinciu pinigu tevu vaikai tai daro...kas cia per stebuklas...Nusiraminkite,nesedziu as tik viesbutyje...esu aktyvi ... mirksiukas.gif

na as po vokietija lakciau ne cento nemokedama,viesbuciuose nakvojau,seimoje pagyvenau( vokietija daro tokia programa isrenka zmones is visu pasaulio krastu ir leidzia pasigrozeti savo salimi menesi smile.gif )

antra karta nulekiau siaip ziema padirbeti aukle, advokates seima,uz nieka nemokejau, ir dar 260 euru gavau uz vaiko parvedima namo ir valgio pasildyma lotuliukas.gif

jei yra noro yra ir galimybiu...
kiek draugu keliauja ir problemu nemato, dauguma apsistoja pagyventi dragiskuose namuose,kuriuos susiranda internetu, bet kad tave priimtu,turi zinoma ir savo namus jiems pasiulyti...tai pas draugus taip kartais apsigyvena savaitei zmones is visur smile.gif smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 04 vasario 2011 - 18:48
Zuzu, manyciau, kad tai ne pavydas, o jusu ivardintos oponento pozicijos pasekme. Zmogus atsistjo i poza, o tai glumina ir ne butinai tuos, kurie neturi tokiu pat galimybiu realizuoti tai savo gyvenime, bet ir galincius tai sau leisti. Oponuojanciu tarpe buvo ivairaus mokumo ir galimybiu zmoniu. Todel autmatiskai tema keicia krypti i dirgikli, o dirgiklis yra ne turtas, ar ne galejimas samdyti padejeja, o kaip pateikiamas argumentas.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.272 @ 2011 02 04, 18:45)
tu geriau papasakok, kaip tauvo verslas einasi.
Kiek israsei siandien saskaitu fakturu?


Buchaltere tai daro...o ka nori jai padeti... g.gif lotuliukas.gif
Seima islaikote ar zmona tempia ta nasta...
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 02 04, 20:51)
Buchaltere tai daro...o ka nori jai padeti... g.gif  lotuliukas.gif
  Seima islaikote ar zmona tempia ta nasta...

man sunkiai sekasi mąstyti. Štai sakei, kad chumoras rašei, nes dokumentus tvarkei...o buCHalterė irgi dėl to? aš savo dokumentų nepatikėčiau tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 02 04, 18:51)
Buchaltere


buchalteres plaukai ilgi?
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 02 04, 18:54)
man sunkiai sekasi mąstyti.

chumoras rašei,

buCHalterė


lotuliukas.gif si tema mane linksmina labai

nemastai,nes baigei daugiau nei 8klases lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 04, 20:59)
lotuliukas.gif si tema mane linksmina labai

nemastai,nes baigei daugiau nei 8klases lotuliukas.gif

arba aš kitokius dokumentus vartau...Tik ne tuomet, kai sėdžiu SM...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.272 @ 2011 02 04, 18:55)
buchalteres plaukai ilgi?

koks skirtumas,svarbu peroksido daug
Papildyta:
QUOTE(Priklausoma @ 2011 02 04, 19:00)
arba aš kitokius dokumentus vartau...Tik ne tuomet, kai sėdžiu SM...

buchalterinius?
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 02 04, 18:46)
na as po vokietija lakciau ne cento nemokedama,viesbuciuose nakvojau,seimoje pagyvenau( vokietija daro tokia programa isrenka zmones is visu pasaulio krastu ir leidzia pasigrozeti savo salimi menesi smile.gif )
antra karta nulekiau siaip ziema padirbeti aukle, advokates seima,uz nieka nemokejau, ir dar 260 euru gavau uz vaiko parvedima namo ir valgio pasildyma lotuliukas.gif
jei yra noro yra ir galimybiu...
kiek draugu keliauja ir problemu nemato, dauguma apsistoja pagyventi dragiskuose namuose,kuriuos susiranda internetu, bet kad tave priimtu,turi zinoma ir savo namus jiems pasiulyti...tai pas draugus taip kartais apsigyvena savaitei zmones is visur smile.gif smagu.


Puiku... mirksiukas.gif Bet jus vaziuojate ir padirbeti,o as prisidirbu ir cia...taigi...kiekvienam savo...Vaikas siule kartu keliauti,bet...kartais norisi aktyvaus poilsio,o kartais pasyvaus...vasara norejau pailseti,negalvodama,nebegdama niekur...o va dabar kalnuose teks ir pasportuoti... mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Priklausoma @ 2011 02 04, 18:54)
man sunkiai sekasi mąstyti. Štai sakei, kad chumoras rašei, nes dokumentus tvarkei...o buCHalterė irgi dėl to? aš savo dokumentų nepatikėčiau tau  biggrin.gif



Taip,o ka sutartys ,tai irgi dokumentai...atmintis jusu gera...patvirtinu... mirksiukas.gif Kaip parasysi,taip nepagadinsi,nes liet.kalboje rasesi buchaltere,dabar gal kitaip...neseku taisykliu,nes ne mokytoja esu... ax.gif O as savus tvarkau,taigi ...lietuvininke... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 02 04, 21:11)
Puiku... mirksiukas.gif Bet jus vaziuojate ir padirbeti,o as prisidirbu ir cia...taigi...kiekvienam savo...Vaikas siule kartu keliauti,bet...kartais norisi aktyvaus poilsio,o kartais pasyvaus...vasara norejau pailseti,negalvodama,nebegdama niekur...o va dabar kalnuose teks ir pasportuoti... mirksiukas.gif

Papildyta:
  Taip,o ka sutartys ,tai irgi dokumentai...atmintis jusu gera...patvirtinu... mirksiukas.gif Kaip parasysi,taip nepagadinsi,nes liet.kalboje  rasesi buchaltere,dabar gal kitaip...neseku taisykliu,nes ne mokytoja esu... ax.gif O as savus tvarkau,taigi ...lietuvininke... lotuliukas.gif

einam pirmyn,nestovim vietoj,anksciau ir kapeikos buvo....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti