Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

Manau, kad vien aliejų neužteks, nes juose, atrodo nėra mineralų. Pvz., neįsivaizduoju, kuriame būtų cinko, geležies g.gif:
O šiaip geriu avokado, nakvišų ir šaltalankių. Dar agurklių bandžiau, bet negalėjau prisiverst ilgiau gert - labai nepatiko skonis, nors šis aliejus iš visų turi daugiausia GLA. Aliejų sudėtis skirtinga, bet visi turi polinesočiųjų rugščių, Omega 3, Omega 6 ar Omega 9. Pvz., avokado aliejuje yra linolo (omega 6) rūgšties, oleino, palmitino rūgščių, vit. A, B1, B2 ir D ir E, erškėtrožių aliejuje - be linoleinės ir linoleninės rūgščių ir labai daug C vit.
Aliejus vaikams duoti ne tik galima, bet ir būtina, tik ne visi juos geria dėl neįprasto skonio biggrin.gif Net kūdikiams į košytę galima po a/š įdėti, manau net nakvišų būtų galima - skaičiau, kad joje yra kažkokios medžiagos, kurios galima rasti tik motinos piene, joks kitas produktas jos neturi, tad šis punktas, manau, svarbus tiems kūdikiams, kurie nėra maitinami motinos pienu ax.gif
Papildyta:
Radau, kad visgi kai kuriuose aliejuose yra ir mineralų. Pvz, sezamo aliejuje yra daug nesočiųjų riebiųjų rūgščių, vitaminų A, E, mikroelementų Fe, Cu, Si rūgšties,Ca ir linoleinių rūgščių, o dygminų aliejuje - kalcio, fosforo ir geležies, o taip pat B grupės vitaminų (B1, B2, B3). Tad gerkim į sveikatą smile.gif
Papildyta:
Beje, kalcio gausu ąžuolo žievėje ir austrėse, yra tokie Weleda papildai (importuoja Holos, dar platina ir Stepono 6). Apie jį rasite Kondrecko bloge: http://vytiskondreckas.blogas.lt/
Atsakyti
eko multivitaminai biterite parduotuvėj
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 09 15, 01:16)
kas galetu atsakyti del ziedadulkiu galiojimo? taip pat butu idomu zinoti, kaip jas vartojate - su medum maisot, vandeny tirpinat ar dar kaip nors?

Gal per vėlai atsakau, bet jas galima vartoti metus laiko, o po dviejų metų jos jau tampa nieko nebevertos, kaip ir medus. Aš jas perku Vilniaus Bitinėlyje ir ištirpinu maždaug pusėj stiklinės vandens kartu su medumi , kartais dar įspaudžiu citrinos ( maždaug šaukštelis žiedadulkių, pusė šaukštelio medaus, citrinos pagal norą ) .geriu ne kikevieną dieną, bet pakankamai dažnai, man patinka, o šiaip nuolat vartoju tokius mano galva natūralesnius vitaminus , man atrodo, kiekvienas turėtų jausti, reikia jam to ar ne . Nenoriu nieko įžeisti, bet kiek esu mačiusi žmonių, teigiančių, kad visas medžiagas turime gauti su maistu, nei vienas pats jų man neatrodė labai žydintis biggrin.gif Aišku, čia dar priklauso ir nuo žmogaus medžiagų apykaitos, tų medžiagų pasisavinimo ir pan., jei nestresuoji , visada pavalgai idealiai laiku , tai gal ir gali būti, kad nieko gerti nereikia, bet aš tai nelabai noriu tuo tikėti . O gydytoja gerti ar negerti vitaminus paprastai pasako pagal kraujo tyrimą , tačiau pvz. kad trūksta kokios omega rūgšties joks tyrimas neparodys .
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 01 31, 13:10)
  Aišku, čia dar priklauso ir nuo žmogaus medžiagų apykaitos, tų medžiagų pasisavinimo ir pan., jei nestresuoji , visada pavalgai idealiai laiku , tai gal ir gali būti, kad nieko gerti nereikia, bet aš tai nelabai noriu tuo tikėti .

Kodėl? g.gif
Aš nuo dukrelės gimimo nebegeriu jokių maisto papildų - jokių. Nei nenatūralių, nei natūralių vitaminų, mineralų ar papildomų vitaminų jau daugiau nei 7 metus nebegeriu.
Paradoksas, bet tik paskutiniaisiais metais visąlaik idealus kraujo tyrimas. Ir net antrąkart būnant nestuke.gif nebuvo mažakraujsyčių, kaip geriant krūvą papildų, įvairiausios geležies kaip per pirmą nestuke.gif
Nustatyti iš kraujo galima labai daug ką, biocheminių tyrimų spektras labai platus. e tik išsamią lipidogramą galima pasidaryt, bet pasitikrinti ir kalcio, fosforo, natrio, feritino magno ir n kitų medžiagų kiekius.
Būtent pasidariusi ir nustojau gerti visus tuos nesąmoningus maisto papildus ir tikrai galiu pasakyti - žydžiu mirksiukas.gif Tik tiek, kad visą gyvenimą buvau labai baltaodė, tai gal žmonės tai ir priskiria liguistumui, nepažinodami manęs biggrin.gif

"Weledos" kalcį, tai vaikams pirkdavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 01 31, 14:10)


Aciu 4u.gif Tik mano ziedadulkes jau matyt vistiek bus susene unsure.gif Kazkur skaiciau, kad norint ziedadulkes ilgiau islaikyti, reik sumaisyti jas su medumi. Ech, buciau bent ankciau pasidomejus...
Atsakyti
Niekada seimoje nebuvome aktyvus vitaminu gerejai. Stengiuosi mineralus ir vitaminus su ivairiu maistu gauti. Svarbu zinoti koks vitaminas/ mineralas kaip isisavinimas, koks kokiam padeda ar atvirksciai - trukdo. Pvz. gelezies isisavinimui trukdo kalcis, bet padeda vitaminas C. As pradejau daiginti seklas. Pasiskaiciau daug gero apie jas. Vaikai saujomis valgo smile.gif. tik kad ekologiskos seklos ziauriai brangiai Lietuvoje kainuoja. Nors jeigu imsime darzoves ar vaisius, kuriuos perkame ir kuriuose nei vitaminu, nei mineralu nerasta, tuomet neatrodo taip jau ir brangu.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 01 08, 22:27)
eko multivitaminai biterite parduotuvėj

paprasiau ju atsiunte man aprasyma. manau bus idomu, ikelsiu visoms gal bus idomu:
BIOS LINE Ekologiški multivitaminai Bio45
Maisto papildas susidedantis iš vitaminų, mineralinių medžiagų bei augalinių ekstraktų iš sertifikuotų ekologinių ūkių
4 tabletėse yra: betakarotenas 5 mg, vit. D3 -5 mg*, vit. E -10 mg*, vit.B1-1,40 mg*, vit. B2 -1,60 mg*, vit.PP-18mg*, vit.B5-6mg*, vit.B6-2mg*, biotinas 0,16 mg*, folacinas 0,20 mg*, vit.B12-1,00 mg*, inozitolis-16 mg, PABA-16 mg, cholinas-32 mg, vit.C-60 mg*, geležis-8 mg (57 % RPN), kalcis-120 mg (15 % RPN), magnis-54mg (17,60 % RPN), cinkas -4,50 mg (30% RPN), kalis-5,40 mg, manganas-2,48 mg, varis-0,36 mg, jodas-44 mg (30% RPN), selenas-50 mg, chromas-50 mg, molibdenas-5 mg. Žoliniai ingredientai-720mg.
* 100 % RPN
Tabletės sudėtis: kukurūzų maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga- trikalcio fosfatas, glajinė medžiaga - karnauba vaškas, spirulinos dumblių milteliai, magnio oksidas, cholino bitartratas, magnio citratas, vitaminas C (askorbo rūgštis) tit. 98%, vitaminas PP( niacinas) tit. 33%, beta karotenas 10%, geležies laktatas 2H20, abrikosų*vaisių ekstraktas, apelsinų* vaisių ekstraktas, ananasų* vaisių ekstraktas, bananų* vaisių ekstraktas, burokėlių* šaknų ekstraktas, paprastosios morkos* šaknų ekstraktas, rausvažiedės ežiuolės* ekstraktas (Echinacea purpurea), braškių* vaisių ekstraktas, paprastosios avietės* uogų ekstraktas, tikrojo citrinmedžio vaisių* ekstraktas, obuolių vaisių* ekstraktas, sėjamojo žirnelio* vaisių ekstraktas, pomidorų vaisių* ekstraktas, naminių slyvų vaisių* ekstraktas, siauralapio raibsteglio lapų* ekstraktas (asphalatus linearis), daržinių špinatų lapų* ekstraktas, kininio arbatmedžio lapelių* ekstraktas (Camellia sinensis), didžiojo moliūgo vaisių* ekstraktas, kalio gliukonatas, vitaminas E (tokoferolis) 50%, inozitolis, PABA (para-aminobenzoinė rūgštis), cinko sulfato monohidratas, kalcio pantotenatas, vitaminas B6 33%, mangano karbonatas, vitaminas B2 33%, vitaminas B1 33%, vario gliukonatas, molibdeno chelatas 0,2%, vitaminas D3 tit. 0,25%, vitaminas B12 0,1%, chromo chelatas 10%, folacinas (folio rūgštis), biotinas, natrio selenas, kalio jodidas.
* iš organinių ekologiškų ūkių.
Atsakyti
Geriausia butu issitirti kokiu vitaminu ar mineralu organizmui truksta (o gal ju perteklius yra) pries geriant multivitaminus. Dar vienas ne toks brangus budas - gerti mineralini vandeni. Tokio vandens gerimas per menesi pagerina ar atstato mineralu trukuma. Taciau kaip rekomenduojama - tik su gydytojo konsultacija. Ir cia rimtai. Kitaip galima inkstu (ar ne tik) akmenis uzsiauginti ir t.t. Is multi vitaminu puse ju (gal net daugiau) net neisisavinama. Rekomenduoju apie vitaminus ir ju nauda straipsni. Jeigu tiesa, ka raso, tai reikia rinktis tikrai tai, is ko nauda organizmui.
http://www.scribd.co...tarai-Nemeluoja
Vitamino C saltinis - erskeciu uogos.
Atsakyti
QUOTE(Feminin @ 2010 02 02, 14:32)
BIOS LINE Ekologiški multivitaminai Bio45
Maisto papildas susidedantis iš vitaminų, mineralinių medžiagų bei augalinių ekstraktų iš sertifikuotų ekologinių ūkių
4 tabletėse yra: ...


O situos vitaminus ir rekomenduojama po 4 tabletes dienoj gert?
Atsakyti
Buna kalcis, atseit is visokiu kriaukleliu ir geldeliu padarytas, tai gal ekologiskas. Nors tas terminas ne visada teisngai vartojamas ta ar kita dalyka apibudinti. Taciau perskaiciau, kad pasirodo, zmogaus organizmas tokio nepasisavina isvis...Tai vienintele iseitis matyt gerti piena ar kreida valgyti, kuri turbut siaip ar taip visada ekologiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai noriu pasidalinti savo atradimu,kur gauti ekologiškų vitaminų,siunčiuosi aš juos iš www.iherb.com.
Kainos ir kokybės santykis yra nuostabus,tiesa pasakius,aš iš ten visas ekologiškas kosmetikos priemones siunčiuos nail.gif
Įveskite į paiešką "organic multivitamin for children" -vualia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 10 vasario 2010 - 15:10
QUOTE(Shater @ 2010 02 10, 16:07)
Aš tai noriu pasidalinti savo atradimu,kur gauti ekologiškų vitaminų,siunčiuosi aš juos iš www.iherb.com.
Kainos ir kokybės santykis yra nuostabus,tiesa pasakius,aš iš ten visas ekologiškas kosmetikos priemones siunčiuos  nail.gif
Įveskite į paiešką "organic multivitamin for children"  -vualia 4u.gif

O kaip su siuntimu i Lt? Siuncia is to puslapio? Kokios kainos? g.gif
Atsakyti