Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

drįsčiau pasiginčyti - kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Kopenhagos universitetas skelbia viena, Optimalios mitybos biblija, į kurią sudėti nepriklausomi tyrimai - visai ką kita rolleyes.gif

mane nukovus pastaruoju metu siautusiam virusui (sloga, gerklė be temperatūros), pasveikau tik pradėjusi gerti žuvų taukus bei vitaminą C saujomis. Ir turiu prisipažinti, kad atsilaikiusi prieš pagundą pagerti smūgines vaistų dozes, vistik turėjau malonumo pripažinti, kad išssigydžiau gerokai sveikiau smile.gif

smagus patarimas valgyti kuo daugiau uogų, ypač Lietuvoje, kur šilta vos tris mėnesius metuose. Mačiau kaip tik vakar prekybcentryje braškių - tikrai didelės ir gražios, bet ranka nekyla pirkti, žinant, kaip jos išaugintos, iš kaip toli atvežtos ir kokia jų apskritai maistinė vertė blink.gif

tas pats liečia citrusinius, obuolius, kriaušes, bananus, vynuoges. Kam teko valgyti vaisių ar uogą tame krašte, kuriame jis buvo užaugintas, tikrai pajus skirtumą tarp to, kas mums siūloma parduotuvėse smile.gif

populiarėjančio slow food judėjimo filosofija - maitintis tuo, kas auga šalia mūsų. Tai kaip vitaminais apsirūpinti žiemą? Iš bulvių, burokėlių, obuolių kiek jie geba išsilaikyti? Mažoka, sakyčiau smile.gif

mityba kad ir prie geriausių norų pas mus nėra pilnavertė, kur dar aplinkos veiksniai doh.gif

iš tokio natractiv.de tikrai įmanoma užsisakyti ekologiškų vitaminų. Nepažiūrėjau dar "biblijos" išnašų, bet ten turėtų būti duoti ir patikimų JAV gamintojų kontaktai smile.gif

tiesa, turiu pripažinti, kad koncentruotų vitaminų kol kas negeriu, bet tikrai ruošiuosi pradėti tai daryti smile.gif
Atsakyti
Perku Floradix skystus vitaminus, kurie, kaip raso anotacijoje, yra be alkoholio, cheminiu konservantu. Gaminami is naturaliu zoleliu, vaisiu, darzoviu ir pan. Nepatogumas, kuri vertinu kaip pliusa - reikia laikyti saldytuve ir suvartoti per 4 savaites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benedikta: 14 spalio 2008 - 14:38
kas gamintojas ir kur parduodami? smile.gif

ir ar vaistinėse galima nusipirkti "katės nagų" žolės? smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien sita user posted image
Skonio tai ne kokio ,bet tikiuosi pades blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 14 spalio 2008 - 15:52
QUOTE(katutis @ 2008 10 14, 15:00)
drįsčiau pasiginčyti - kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Kopenhagos universitetas skelbia viena, Optimalios mitybos biblija, į kurią sudėti nepriklausomi tyrimai - visai ką kita  rolleyes.gif 

mane nukovus pastaruoju metu siautusiam virusui (sloga, gerklė be temperatūros), pasveikau tik pradėjusi gerti žuvų taukus bei vitaminą C saujomis. Ir turiu prisipažinti, kad atsilaikiusi prieš pagundą pagerti smūgines vaistų dozes, vistik turėjau malonumo pripažinti, kad išssigydžiau gerokai sveikiau smile.gif

smagus patarimas valgyti kuo daugiau uogų, ypač Lietuvoje, kur šilta vos tris mėnesius metuose. Mačiau kaip tik vakar prekybcentryje braškių - tikrai didelės ir gražios, bet ranka nekyla pirkti, žinant, kaip jos išaugintos, iš kaip toli atvežtos ir kokia jų apskritai maistinė vertė  blink.gif

tas pats liečia citrusinius, obuolius, kriaušes, bananus, vynuoges. Kam teko valgyti vaisių ar uogą tame krašte, kuriame jis buvo užaugintas, tikrai pajus skirtumą tarp to, kas mums siūloma parduotuvėse smile.gif

populiarėjančio slow food judėjimo filosofija - maitintis tuo, kas auga šalia mūsų. Tai kaip vitaminais apsirūpinti žiemą? Iš bulvių, burokėlių, obuolių kiek jie geba išsilaikyti? Mažoka, sakyčiau smile.gif

mityba kad ir prie geriausių norų pas mus nėra pilnavertė, kur dar aplinkos veiksniai  doh.gif

iš tokio natractiv.de tikrai įmanoma užsisakyti ekologiškų vitaminų. Nepažiūrėjau dar "biblijos" išnašų, bet ten turėtų būti duoti ir patikimų JAV gamintojų kontaktai smile.gif

tiesa, turiu pripažinti, kad koncentruotų vitaminų kol kas negeriu, bet tikrai ruošiuosi pradėti tai daryti smile.gif


Kalbedama apie uogas toli grazu neturejau omeny braskiu ir PC ir pan schmoll.gif Kalbejau apie saldytas ir dziovintas melynes, saltalankius, ersketuoges, spanguoles, bruknes, sermuksnius......
O del kai kuriu darzoviu tiesa - pvz., girdejau, kad lietuviskos morkos issilaiko tik iki nauju metu. bet ilgiau ju ir nereikia. kitos darzoves issilaiko ilgiau. kiekviena darzove ar vaisiu reikia valgyti tada, kai jos yra 4u.gif
Be to, darzoves irgi galima uzsisaldyti ziemai.... ax.gif
O taip pat cia svarbu ne tik tai, ka mes valgom, o ir kaip gaminam - daug vitaminu zuva maisto gaminimo metu. Todel primenybe teikiu zalioms arba garpuodyje virtoms darzovems... ax.gif 4u.gif
Nors ir nesu pries sintetinius vitaminus, tenka pripazinti, kad ju kartais reikia verysad.gif Bent jau kol kas nemazai minciu, pateiktu Optimalios mitybos biblijoje, man patinka... ax.gif
Atsakyti
turim ir mes šiek tiek šaldytų uogų smile.gif Gal aš besotė, bet man jų žiupsnio per dieną atrodo mažai tam, kad apsirūpinčiau tinkamu vitaminų kiekiu tongue.gif O beribės šaldymo kameros - neturiu sad.gif

dėl morkų tai nesupratau doh.gif Man ir po Naujųjų jų reikia biggrin.gif

man irgi tenykštės mintys priimtinos smile.gif

kažkada Natūralios kosmetikos gamintojų temoje Kunigunda78 pasakė, kad pripažįsta vienintelius natūralius vitaminus - žiedadulkes rolleyes.gif Tai kaip esanti labai labai truputį prie bičių galiu pasakyti, kad žiedadulkės yra renkamos neetišku būdu, žalojant bites. Joms padaromos tokios grotelės, kad lįsdamos į avilį jos nubrauktų nuo kojyčių žiedadulkes - tokiu būdu dažnai joms nutrūksta kojytės sad.gif

spręskit pačios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 10 14, 22:05)
turim ir mes šiek tiek šaldytų uogų smile.gif Gal aš besotė, bet man jų žiupsnio per dieną atrodo mažai tam, kad apsirūpinčiau tinkamu vitaminų kiekiu tongue.gif O beribės šaldymo kameros - neturiu sad.gif

dėl morkų tai nesupratau  doh.gif Man ir po Naujųjų jų reikia biggrin.gif

man irgi tenykštės mintys priimtinos smile.gif

kažkada Natūralios kosmetikos gamintojų temoje Kunigunda78 pasakė, kad pripažįsta vienintelius natūralius vitaminus - žiedadulkes  rolleyes.gif Tai kaip esanti labai labai truputį prie bičių galiu pasakyti, kad žiedadulkės yra renkamos neetišku būdu, žalojant bites. Joms padaromos tokios grotelės, kad lįsdamos į avilį jos nubrauktų nuo kojyčių žiedadulkes - tokiu būdu dažnai joms nutrūksta kojytės sad.gif

spręskit pačios  4u.gif

Gydytojos Filomenos Taunytės knygose daug receptėlių,kaipgauti pakankamą kiekį vit.,neišleidžiant krūvos pinigų.Oi kiek ten receptėlių ir tikarai paprasti,jeigu nesinori knygos pirkti galiu paieškoti ir įkelti.Nu o dėl maisto žinau,kad mūsiškio nepakanka.Bet ,kai pats augini ir sandėliuoji daržoves,supranti,kad geriau valgyti,tai kas tuo metu yra pagal sezoną yra.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 10 15, 08:28)
Gydytojos Filomenos Taunytės knygose daug receptėlių,kaipgauti pakankamą kiekį vit.,neišleidžiant krūvos pinigų.Oi kiek ten receptėlių ir tikarai paprasti,jeigu nesinori knygos pirkti galiu paieškoti ir įkelti.Nu o dėl maisto žinau,kad mūsiškio nepakanka.Bet ,kai pats augini ir sandėliuoji daržoves,supranti,kad geriau valgyti,tai kas tuo metu yra pagal sezoną yra.


O kurios knygos konkreciai? Nes ziuriu, kad ji cia keleta yra parasius... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 10 15, 08:28)
Gydytojos Filomenos Taunytės knygose

Bet ,kai pats augini ir sandėliuoji daržoves,supranti,kad geriau valgyti,tai kas tuo metu yra pagal sezoną yra.


kokia konkrečiai knyga? ax.gif Aišku, jei įkeltum tai irgi praverstų biggrin.gif

aš neturiu galimybių pati auginti - iš tėvų ir senelių imam daugumą daržovių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 10 15, 10:22)
O kurios knygos konkreciai? Nes ziuriu, kad ji cia keleta yra parasius... ax.gif

Paieškosiu keletą receptų,tiesa knygų gal keturias turiu ir kėkvienoje iš jų pilna receptų.
Atsakyti
vadinasi, knygynuose reikia pavartyti ir pažiūrėti turinį smile.gif

iš anksto ačiū už receptus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bremen @ 2008 10 14, 16:51)
Nusipirkau šiandien sita 


o kas čia yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 10 15, 09:36)

o kas čia yra?  g.gif

http://www.weleda.lt...c...&prod_id=30
Atsakyti