Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainavo IVF ?

Aš naujokė, bet jau senai kartu su jumis. 4u.gif

Šiandien išgirdau nuosprendį- vienintelė išeitis ivf verysad.gif

Apie procedūrą, eigą dar daug ko nežinau, bet manau, čia man pagelbės iškilus klausimams smile.gif


Ttik... nemanykit, kad esu sumauta materialistė, bet ... kiek tai kainavo kiekvienai iš jūsų?
Kur tiek pinigėlių imti? doh.gif
Kiek maksimaliai gali kainuoti?
Kiek kainavo minimaliai?
O juk, gaila, ne visoms iš karto pavyko verysad.gif
Iš kur - antram, trečiam kartui?

Papasakokit, manau tai svarbu ne tik man vienai.

p.s. esu dirbanti, vyras taip pat. Šeimos mėnesio pajamos - 1700lt blush2.gif
Atsakyti
1 kartas - 9 000
2 - 10 000
3 - 11 000 doh.gif

ir finale- nštumo nėra, bet užtat labai didelė paskola banke verysad.gif doh.gif
Atsakyti
IVF kaina svyruoja nuo 7000-14000 Lt.Kiekvienai individualiai.Žūrint kiek vaistų reikės,ar reiks ISCI.Kiekvienoje klinikoje skirtingi įkainiai.Taip pat kainuoja tyrimai prieš IVF (abiems apie 1500Lt).Taip pat kainuoja vizitai pas gydytoja 80-120lt (vėlgi nuo klinikos priklauso).
Tikimybė,kad pavyks iš pirmo karto yra 30%.
SEKMĖS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2008 10 06, 15:43)
IVF kaina svyruoja nuo 7000-14000 Lt.Kiekvienai individualiai.Žūrint kiek vaistų reikės,ar reiks ISCI.Kiekvienoje klinikoje skirtingi įkainiai.Taip pat kainuoja tyrimai prieš IVF (abiems apie 1500Lt).Taip pat kainuoja vizitai pas gydytoja 80-120lt (vėlgi nuo klinikos priklauso).
Tikimybė,kad pavyks iš pirmo karto yra 30%.
SEKMĖS 4u.gif

Įdomiausia yra tai,pvz, už vaistu reikėjo mokėti tiek, už kitką tiek ir t.t.
Tarkim mano praeitas IUI man atsiėjo 2378.85 Lt unsure.gif , o kiek dar prireiktų pataupyti,kad daryti IVF g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2008 10 06, 15:53)
Įdomiausia yra tai,pvz, už vaistu reikėjo mokėti tiek, už kitką tiek ir t.t.
Tarkim mano praeitas IUI man atsiėjo 2378.85 Lt unsure.gif , o kiek dar prireiktų pataupyti,kad daryti IVF g.gif

ir man paskutinė iui išėjo 2000 doh.gif
brandinu mintį IVFui. psichologiškai ir morališkai pasiruošiau, bet finansiškai nė velnio doh.gif doh.gif
jeigu seksis taupyt, pavasarį ar vasarą turėtume startuoti su ivf (4 iui nepavyko, daugiau nenoriu) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2008 10 06, 15:53)
Įdomiausia yra tai,pvz, už vaistu reikėjo mokėti tiek, už kitką tiek ir t.t.
Tarkim mano praeitas IUI man atsiėjo 2378.85 Lt unsure.gif , o kiek dar prireiktų pataupyti,kad daryti IVF g.gif

Vaistai man kainavo apie 3000lt+4700 IVf+1700ISCI+gydytojo konsultacijos 360Lt (4 kartai po 90lt)+važinėjimai.Gaunasi 10.000Lt.Kiek žinau pet IUI reikia mažiau vaistukų,čia jau didesnės vaistų dozės,todėl ir kaina didesnė vaistams.
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2008 10 06, 16:04)
Vaistai man  kainavo apie 3000lt+4700 IVf+1700ISCI+gydytojo konsultacijos 360Lt (4 kartai po 90lt)+važinėjimai.Gaunasi 10.000Lt.Kiek žinau pet IUI reikia mažiau vaistukų,čia jau didesnės vaistų dozės,todėl ir kaina didesnė vaistams.

tai dar čia mažai važiavai g.gif man 6 vizitai per iui ciklą išėjo blink.gif
perskaičiavau paskutinius pinigus, ant vaistų turim, o iš kur dar 7 štukas gaut blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gile33 @ 2008 10 06, 14:59)
Apie procedūrą, eigą dar daug ko nežinau, bet manau, čia man pagelbės iškilus klausimams  smile.gif
Ttik... nemanykit, kad esu sumauta materialistė, bet ... kiek tai kainavo kiekvienai iš jūsų? 
Kur tiek pinigėlių imti?  doh.gif
Kiek maksimaliai gali kainuoti?
Kiek kainavo minimaliai?
O juk, gaila, ne visoms iš karto pavyko verysad.gif
Iš kur  - antram, trečiam kartui?

Papasakokit, manau tai svarbu ne tik man vienai.

p.s. esu dirbanti, vyras taip pat. Šeimos mėnesio pajamos -  1700lt blush2.gif

Aš irgi nusiteikinėju IVF. Nors dar IUI prieš tai kartą pabandysim ax.gif Pagalvojau kad 6 IUI galimi, tai finansiškai gaunasi vienas IVF, o mūsų atveju tai didesnė tikimybė būtų visviena.
Gaunant tokias pajamas tikrai kad sunkiai įsivaizduoju kaip daryti blink.gif Jūs turbūt kur nors ne didmiestyje gyvenat. Baisu pagalvojus kad vaikai tokiu atveju gaunasi turtuolių privilegija doh.gif Nu aš nesijaučiu turtuole, bet galvoju kad iki sekančios vasaros visviena pritaupysiu blush2.gif O po to sekančiam turbūt vėl kokius metus taupyti reikės doh.gif Taip kad reikia sakyti ate ate visokiom atostogom ir apsipirkinėjimams. Kažkaip paskolos tai nesinori imti tokiam dalykui schmoll.gif
Net nežinau ką daryčiau jūsų vietoje. Gal apie įsivaikinimą galvočiau unsure.gif
Atsakyti
Tema apie tai, kiek kainuoja IVF, manau yra beverte - visur rasom, kad IVF kaina svyruoja nuo 8000 iki 14000, ziurint kur darysi, kokiu proceduru reiks, kokia schema taikys ir kiek asmeniskai reiks vaistu, kad isstimuliuoti. Nieko jums neduos toks kiekvienos merginos sumu parasymas, nes jusu suma vistiek bus jusu suma, daugmaz telpanti i situos remus.
Vietoje to geriau nueikite pas gydytoja ir paprasykite, kad maksimaliai paskaiciuotu jums rekomenduojamos proceduros kaina - tada zinosite kokiai sumai nusiteikti 4u.gif

Si tema gal labiau vertesne butu dalinantis patirtimi is kur zmones gauna pinigu proceduroms...nors man atrodo tai vel individualus dalykas: vieni uzsidirba, kiti ima paskola, treti skolinasi is artimuju, ketvirti praso paramos ir t.t. I kuria grupe papuolame kiekvienas - nuo kiekvienos seimos galimybiu ir priklauso 4u.gif


QUOTE(gile33 @ 2008 10 06, 14:59)
... kiek tai kainavo kiekvienai iš jūsų? 
Kur tiek pinigėlių imti?  doh.gif
Kiek maksimaliai gali kainuoti?
Kiek kainavo minimaliai?
O juk, gaila, ne visoms iš karto pavyko verysad.gif
Iš kur  - antram, trečiam kartui?


Atsakyti
Aš irgi nusiteikinėju IVF. Nors dar IUI prieš tai kartą pabandysim Pagalvojau kad 6 IUI galimi, tai finansiškai gaunasi vienas IVF, o mūsų atveju tai didesnė tikimybė būtų visviena.
Gaunant tokias pajamas tikrai kad sunkiai įsivaizduoju kaip daryti Jūs turbūt kur nors ne didmiestyje gyvenat. Baisu pagalvojus kad vaikai tokiu atveju gaunasi turtuolių privilegija Nu aš nesijaučiu turtuole, bet galvoju kad iki sekančios vasaros visviena pritaupysiu O po to sekančiam turbūt vėl kokius metus taupyti reikės Taip kad reikia sakyti ate ate visokiom atostogom ir apsipirkinėjimams. Kažkaip paskolos tai nesinori imti tokiam dalykui
Net nežinau ką daryčiau jūsų vietoje. Gal apie įsivaikinimą galvočiau


apie įvaikinimą vyras net kalbėt nenori- turim giminaitį, kuris įsivaikino, tai dabar visa puokštė bėdų....

paskola- mat ją galas, imčiau, jei kas garantuotų, kad jos vienos ir užteks...
o jei ne?
Atsakyti
Visiškai pritariu Euromergelei. Klausimas "Iš kur gauti pinigų" forumo rėmuose skamba labai retoriškai arba gal labiau tinka į 'Kertelę sienai", nes daug kas ir pasilieka tik su šituo klausimu ir deja be vaikų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 06, 16:21)
Visiškai pritariu Euromergelei. Klausimas "Iš kur gauti pinigų" forumo rėmuose skamba labai retoriškai arba gal labiau tinka į 'Kertelę sienai", nes daug kas ir pasilieka tik su šituo klausimu ir deja be vaikų verysad.gif


Iš karto atsiprašau, jei kam nepatiks mano nuomonė.
Nieko nepuolu ir palaikymo taip pat nelaukiu....
Rizikuoju užsitraukti nemalonę....jei netiks, galit baninti.

Nesupykit, Daiva, ir visos kitos senbūvės, visos, kurios turit nors vieną konkretų vardą po parašu , o ne tik -" bus būtinai' , bet gal jums tai ir retoriška, bet kai tu turi įkainuoti savo didžiausią pasaulio svajonę, nelieka jokio retoriškumo, banalumo ar dar visokio "-umo".
ir tai nėra vien tik klausimas iš kur gauti pinigų.
galit pavadinti tai - statistikos kaupimu...

tai mano nuomonė.
niekam jos neperšu. ir-

jokios ironijos ar dar kažko mano atsakyme įžvelgti nereikia.

Atsakyti