Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyniai

Diskutuojame, dalinamės patirtimi toliau, kaip sekasi sutarti su šio, mano nuomone, žavingo ir nenuobodaus ženklo atstovais smile.gif

Papildyta:
QUOTE(malvea @ 2008 10 06, 15:10)
vieną galiu papasakot, guliu lovoj ir baigiu numirt nuo pilvo skausmo, jis bandė mane paguost ir apkabino per pilva, aš surekiau "patrauk ranką skauda", nes tikrai klaikiai skaudėjo tai supyko ir išėjo  unsure.gif  ir net nepagalvojo, kad aš vos galiu pajudėt, o vaikas nori valgyt  schmoll.gif


Na, tokiu atveju, tikrai pyktis ne vietoj ir ne laiku schmoll.gif Bet, vėlgi, bandė padėti pagal savo supratimo laipsnį, nesigavo, gal kažkiek skaudu patapo, kad prisidėt prie pagerėjimo negali ir užpyko unsure.gif
O dėl vaikučio pamaitinimo tai jokių argumentų, tiesiog privalo suvokti savo kaip tėčio pareigas, kad ne tik pažaist, bet ir pamigdyt ar pavakgydinti reikia. Tikriausiai visuomet esi tu, kuri rūpinasi vaikiuku ir jis tiek įpratęs nebesikišt, kad net pamiršta, kad ir jis taip pat tai gali ar net privalo atlikt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelmė @ 2008 10 06, 16:16)
Diskutuojame, dalinamės patirtimi toliau, kaip sekasi sutarti su šio, mano nuomone, žavingo ir nenuobodaus ženklo atstovais smile.gif

Papildyta:
Na, tokiu atveju, tikrai pyktis ne vietoj ir ne laiku schmoll.gif Bet, vėlgi, bandė padėti pagal savo supratimo laipsnį, nesigavo, gal kažkiek skaudu patapo, kad prisidėt prie pagerėjimo negali ir užpyko unsure.gif
O dėl vaikučio pamaitinimo tai jokių argumentų, tiesiog privalo suvokti savo kaip tėčio pareigas, kad ne tik pažaist, bet ir pamigdyt ar pavakgydinti reikia. Tikriausiai visuomet esi tu, kuri rūpinasi vaikiuku ir jis tiek įpratęs nebesikišt, kad net pamiršta, kad ir jis taip pat tai gali ar net privalo atlikt unsure.gif

sveikos!
skaiciau pirmaja tema, ir zinokite tiek tiesos prirasyta...
net nezinau nuo ko pradeti-bijau, kad kazka pamirsiu pamineti...
na gal del to, ka as pacitavau- maniskis irgi megejas uzpykti nezinia del ko, ir isizeisti kaip ponas, apsisukti ir iseiti- tas mane varo is proto doh.gif karta jau pasakiau, arba gristi ir kaip zmogus pakalbam, arba gristi daiktus susirinkt. blush2.gif
Mamkos cia labai daug rase apie flirtus, demesio rodyma kitoms moterims..as to nemaciau, sakyciau atvirksciai, maniskis megsta "parodyti" kitiems, kad as esu JO mylimoji.
Prie kitu draugu visada dedasi kietu, ir skaldo ELO BANDZIO tipo bajeriukus, o namie nesigedina ir verkti man ant pieties...
Kazkuri forumiete rase, kad jie ypatingai traukia kt zmoniu demesi, o as manyciau kad jie tiesiog reikalauja is aplinkiniu ta demesiuka.patys.
g.gif
zinot, maniskis labai myli vaikus wub.gif cool.gif
ir ji labai myli visi vaikuciai (jis dirba su vaikais)
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2008 10 14, 16:28)
zinot, maniskis labai myli vaikus  wub.gif  cool.gif
ir ji labai myli visi vaikuciai (jis dirba su vaikais)


Maniškis irgi labai myli vaikučius ir jie jį myli wub.gif
O dėl dėmesio tai drinks_cheers.gif ir manau, kad jie patys jo išsireikalauja blush2.gif
Atsakyti
Klausykit, o gal kuri žino didžiausią dvynių silpnybę? bigsmile.gif Nes MB sakė, kad tokią turi, bet aš apie ją kol kas nežinau blush2.gif

Ir dar, dėl jausmų išraiškos: maniškis tai nemoka ką nors gražaus pasakyt, bet jis paglosto, prisiglaudžia, apkabina wub.gif Kaip su JB? ax.gif

Ir dar: jeigu kas nors nepatinka santykiuose, kaip manot, ar dvynukui reikia sakyt tiesiai šviesiai, vos ne su ultimatumu, ar kaip nors "namiokais"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2008 10 15, 17:25)
Klausykit, o gal kuri žino didžiausią dvynių silpnybę? 
Ir dar: jeigu kas nors nepatinka santykiuose, kaip manot, ar dvynukui reikia sakyt tiesiai šviesiai...


siplpnybė? g.gif nemanai, kad tai tu bigsmile.gif

tiesiai šviesiai negalima, namiokų nesupras, reikia gržiai ir švelniai pasakyti, kas ngerai smile.gif pradedant gražiais dalykais santykiuose ir baigiant, kas negerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gal ir viena iš jo silpnybių esu ax.gif bet vis dėlto, kažkokia kita yra... sakė, kad buvau užsiminusi kažką panašaus, bet nevisai... g.gif Ir dar - tai nesusiję su fiziniais dalykais bigsmile.gif Žodžiu, gal kada išsiaiškinsiu mirksiukas.gif Nors iš tikrųjų tai gal ir nereikia, nenoriu manipuliuoti savo mažiuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelmė @ 2008 10 15, 10:54)
Maniškis irgi labai myli vaikučius ir jie jį myli wub.gif
O dėl dėmesio tai  drinks_cheers.gif ir manau, kad jie patys jo išsireikalauja blush2.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mumuke @ 2008 10 17, 13:30)
Na gal ir viena iš jo silpnybių esu  ax.gif bet vis dėlto, kažkokia kita yra... sakė, kad buvau užsiminusi kažką panašaus, bet nevisai...  g.gif Ir dar - tai nesusiję su fiziniais dalykais  bigsmile.gif Žodžiu, gal kada išsiaiškinsiu  mirksiukas.gif Nors iš tikrųjų tai gal ir nereikia, nenoriu manipuliuoti savo mažiuku  wub.gif



silnybe...hm. maniskio sillpnybe...:

skani vakariene! essen.gif birthday.gif su ipatingu demesiu bis.gif , butinai romantiska aplinka flirt.gif ir ypatinga pabaiga smileysex.gif
rolleyes.gif
Atsakyti
Et, tas mano dvynukas turi nemažai tokių šiek tiek erzinančių dalykų ir kartais tai, kas man atrodo tragedija, jam yra komedija doh.gif Bet nusprendžiau keisti ne jį, o savo požiūrį ax.gif dabar stengsiuosi jį suprast wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2008 10 18, 22:24)
Et, tas mano dvynukas turi nemažai tokių šiek tiek erzinančių dalykų ir kartais tai, kas man atrodo tragedija, jam yra komedija  doh.gif Bet nusprendžiau keisti ne jį, o savo požiūrį  ax.gif dabar stengsiuosi jį suprast  wub.gif


Labai gera idėja, viską juk reikia pradėti nuo savęs blush2.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, kai pažvelgi į viską iš kitos pusės - daug lengviau susitvarkyti su santykiais ax.gif
Atsakyti
Na ir kaip su dvynukais sekasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkoks mano dvynukas pasidarė mažiau dviveidiškas wub.gif aišku, ačiū Dievui wub.gif
Atsakyti