Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Labas rytas merginos,
Zhuvycia sveikinimai pagausejus dar vienu siemos nariu 2.gif user posted image
Norejau parasyti gal kuri gali pameteti nuoroda i DMC konvertavimo lentele kur yra su spalvomis rolleyes.gif antra diena ieskau bet nerandu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.k: 09 lapkričio 2008 - 11:44
Zhuvycia!!! Sveikinu su mazaja Konstancija! user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2008 11 09, 13:40)
Labas rytas merginos,
Zhuvycia sveikinimai pagausejus dar vienu siemos nariu   2.gif user posted image
Norejau parasyti gal kuri gali pameteti nuoroda i DMC konvertavimo lentele kur yra su spalvomis rolleyes.gif antra diena ieskau bet nerandu blush2.gif


Štai čia esu pririnkusi įvairiausių palečių ir konvertavimo lentelių, gal kuri tiks, prašom naudotis: http://laujus.galler...s=1&parent=bvJJ

Beje, Zhuvycia, taip pat sveikinimai mažojo stebuklėlio atėjimo proga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 09 lapkričio 2008 - 14:33
Zuvycia,

nuosirdziausi sveikinimai Tavo pagausejusiai seimynai 4u.gif
tikekimes, kas mazoji Konstancija bus supratinga ir leis mamytei pasimegauti siuvinejimu wub.gif
Atsakyti
Zhuvycia prisidedam ir nes prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti
Mano vyruks pagaliau pagimdė savo pirmą tvarinį. O jau mandras, lyg namą pastatęs. Dabar imsis bonsų tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 11 08, 22:40)
O štai ir aš čia, tut kak tut. Praleidau ligoninėje 4 paras, tai sugebėjau išsiuvinėti tik dvi atvirutes Kalėdoms  doh.gif  Ryt nufotkinsiu ir parodysiu. Na, tiesa, dar nėriau biški ir knygą perskaičiau  biggrin.gif


nugi, Zhuvycia, dideliausi sveikinimai tau su dukrytės gimimu user posted image user posted image

Džeine, šauni tavo princesytė thumbup.gif
Atsakyti
sveikinimai wink.gif :*
Atsakyti
Kadangi radau, kad dar viena tema neištrinta klaidžioja, tai keliu ją čia ir galėsim toliau
gossip.gif Kita temukė
Atsakyti
Zhuvycia didžiausi sveikinimai sulaukus savo stebuklėlio.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti