Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Kovinuke as jau pasidariau tas salotas ( visu produktu kieki emiau is akies akies wink.gif ) nu visai nieko galiu pasakyt . is pradziu galvojau pasidarysiu, tik tam kad paragaut koks skonis bet patiko thumbup.gif nesiuos i i svecius sendien biggrin.gif
Atsakyti
As irgi dariau zalias pupeles su cherry pomidoriukais. Tik as dejau aliejaus ir truputuka skaidraus cezario padazo. Palikau nakciai. Siandien idejau truputuka druskytes, tarkuoto svoguno, pomidoriukus ir uzspaudziau citrinos sulciu.

KLausimas: kaip jus ruosiate pupeles salotoms? As apviriau garuose, bet jos paliko tamsios spalvos g.gif Cia kad perviriau ar kad per nakti sedejo?
Atsakyti
Aš ką tik parvykau iš svečių. neskanus man amerikietiškas maistas. Tai gerai kad buvau savų salotų pasigaminusi biggrin.gif. Anyta labai skanų pyragą kepa. Atorodo jį valgyčiau ir valgyčiau... Išgert niekas nedavė. Kažkaip pas juos nepriimta. Tad grįžus namo pasiėmiau taurę vyno ir alc.gif biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif as irgi su vyno taure,,,Kokius patiekalus tieke ir kas tau nepatinka?Man tai tie idarai su bulka kazkokie be rysio,,,
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 11 26, 17:51)
o tai kam jie jas perrezia? kam galima tokias zarnas panaudot?

kai nusipirkom ir pamaciau, kad ish ju man jokios naudos, tai googlinau, kokiu tikslu cia jos pjaunamos g.gif tai tipo afroamerikieciai jas verda apie 3 val. ir kepina su svogunais g.gif tipo vergu maistas buvo valgyt ivardijamas atliekas g.gif panashiai kaip ir LT, tik pemenys valgydavo "zarnokus" ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Kaip keista, kad zmones dar tokius dalykus daro ax.gif

Krevetes su cesnaku:

2lb islukstentu kreveciu (gali but su uodegelemis);
5 skilteles cesnako
1/4 hot red peper flakes
1/2 druskos
citrinos sulciu ir aliejaus kepimui.

Ikaitinti alieju keptuveje, sudeti plonomis skiltelemis pjaustyta cesnaka, pipirus ir druska. Kai cesnakas pagels (po ~4 min vidutinio karscio), padidinti kaitra ir sudeti gerai nusausintas krevetes ir kepti maisant kelias minutes. Nukelti nuo ugnies, uzpausti svieziu citrinos sulciu, ismaisyti...kaip skanu ir greita!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 11 27, 18:34)
KLausimas: kaip jus ruosiate pupeles salotoms? As apviriau garuose, bet jos paliko tamsios spalvos g.gif Cia kad perviriau ar kad per nakti sedejo?

pupeles reikia pavirti apie 4 minutes.

as vakar pirma karta taip skaniai valgiau kalakuta ir kumpi tongue.gif , nes jis buvo parukytas thumbup.gif ir minkstutis labai. ir balta misraine labai tiko prie viso to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 11 28, 04:45)
drinks_cheers.gif as irgi su vyno taure,,,Kokius patiekalus tieke ir kas tau nepatinka?Man tai tie idarai su bulka kazkokie be rysio,,,

Buvo kalakutiena (neskani) ir kumpis, bet labai skaniai pagamintas. Vat jį ir valgiau biggrin.gif Kitų patiekalų nepasakysiu, nes net nežinau iš ko bandyta gaminti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 11 28, 18:26)
Buvo kalakutiena (neskani) ir kumpis, bet labai skaniai pagamintas. Vat jį ir valgiau  biggrin.gif Kitų patiekalų nepasakysiu, nes net nežinau iš ko bandyta gaminti  ax.gif

tau dar cia tik pirmas kalakutadienis,palauk per kelis metus atsirinksi,kas patinka ir kas ne,o ir pati ismoksi gaminti daug "amerikietisku patiekalu" su lithuanian touch kai sako biggrin.gif Mano pirmas Kalakutadienis su labai gerais atsiminimasi wub.gif ,o tai buvo irgi labai labai senai 4u.gif

P.S. as kalakuta labai skaniai iskepu tongue.gif vaikai dar ir siandien valge thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC girl*: 29 lapkričio 2008 - 00:58
QUOTE(*NYC girl* @ 2008 11 29, 01:48)
tau dar cia tik pirmas kalakutadienis,palauk per kelis metus atsirinksi,kas patinka ir kas ne,o ir pati ismoksi gaminti daug "amerikietisku patiekalu" su  lithuanian touch kai sako biggrin.gif Mano pirmas Kalakutadienis su labai gerais atsiminimasi wub.gif ,o tai buvo irgi labai labai senai 4u.gif

P.S. as kalakuta labai skaniai iskepu tongue.gif  vaikai dar ir siandien valge thumbup.gif

laukiau ir sulaukiau kalakutadienio lotuliukas.gif Aš pirkau kartą kalakuto šlauneles parduotuvėje. Pagal mano receptą nesigavo labai sausai. Tad tikėjausi ir ten panašiai biggrin.gif O jis buvo labai sausas ir be druskos verysad.gif . Kažkas buvo pagaminęs ananasų, net nežinau su kuom ten buvo pagaminta, bet man prie beskonės kaluktienos buvo thumbup.gif

Pasidalink receptuku rolleyes.gif ir aš pabandysiu iškepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 11 28, 18:51)
Kažkas buvo pagaminęs ananasų, net nežinau su kuom ten buvo pagaminta, bet man prie beskonės kaluktienos buvo  thumbup.gif



lotuliukas.gif svarbu radai ka valgyt lotuliukas.gif
o as tai labai sulietuvinau padekos diena ir sekmingai visi kapojome balta mishraine, morku salotas su cesnaku, obuoliu , razinom ir saulegrazom bei majonezu ir duonos mishraine su pupelem biggrin.gif dabar sekantis etapas bus kalediniai grybu pyrageliai, liezuvis, shaltiena, aguonpienis ir shlyzikai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2008 11 29, 05:01)
lotuliukas.gif  svarbu radai ka valgyt  lotuliukas.gif
o as tai labai sulietuvinau padekos diena ir  sekmingai visi kapojome balta mishraine, morku salotas su cesnaku, obuoliu , razinom ir saulegrazom bei majonezu ir duonos mishraine su pupelem  biggrin.gif  dabar sekantis etapas bus kalediniai grybu pyrageliai, liezuvis, shaltiena, aguonpienis ir shlyzikai  rolleyes.gif

buvom susitikę su lietuvaitės šeima. Tai abu vyrai pasiguodė, kad mes labai daug valgom daržovių biggrin.gif
Aš padėkos dienai gaminau mišrainę. Nes maniau, jeigu bus man kažkas neįprasta, tai bent turėsiu ko pavalgyti lotuliukas.gif .

Tokių skanių kalėdinių patiekalų MB nevalgys verysad.gif Bet užtat mes thumbup.gif Nebegalėsiu parduotuvėje pirkti šlyžikų kaip LT pirkdavau. Teks pačiai keptis rolleyes.gif

Labai pasiilgau silkės. Tačiau parduotuvėje jos nematau. Ir net neįsivaizduoju kur galėčiau nusipirkti. Buvo žuvies parduotuvė. bet ji užsidarė iki man atvykstant doh.gif Teks myslyt kitokių patiekalų be silkės ir žuvies doh.gif
Atsakyti