Įkraunama...
Įkraunama...

Salotos su krevetėmis

Krevetes
Krabu lazdeles
Ryziai
Kiausinis
Agurkas(tinka ir svezias ir marinotas)
Nerebus majonezas


Skanaus!
Atsakyti
Ryziai
Virtos morkos
Sviezias agurkas
Kiausinis
Majonezas
Krevetes



ACIU UZ RECEPTELI,SUPER RECEPTAS 4u.gif
Atsakyti
Man labai patiko tokios:
pakelis šaldytų - atšildytų krevečių,
pusė puslitrio marinuotų pievagrybių,
pusė pekino kopūsto,
du pomidorai,
pusė agurko,
du - trys raudonieji svogūnai, kuriuos supjausčius riekutėmis reikia užpilti karštu vandeniu, nusunkti ir dėti į salotas.
Ir helmans majonezo su krapais.

Pabandykit, labai gaivu ir nerealiai skanu.
Atsakyti
o aš gaminau šias salotas neseniai, tai namiečiai buvo patenkinti, nors man skonis buvo labiau įdomus, nei skanus biggrin.gif
250gr krevečių (virtų ir išlukštentų)
150 gr kokių nors salotų (nors dėjau iš akies)
1 avokadas
2 šaukštai citrinos sulčių (galima ir mažiau)
2 šaukštai natūralaus jogurto (o čia galima šiek tiek daugiau wink.gif
prieskonių, krapų, tabasco padažo

pusę avokado supjaustyti kubeliais ir pašlakstyt šaukštu citrinos sulčių. Kitą dalį minkštimo sutrinti supilti likusias sultis. Į sutrintą masę supilti jogurtą, druską, pipirus, tabasco ir turėsim padažą, kurį pilam ant suplėšytų salotų lapų, krevečių ir avokado gabaliukų. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Valgiau Druskininkuose "Senajame Nemune" krevečių-avokado salotas. niam niam. Daba vos ne kas antrą vakarą darau ax.gif
Supjaustome :
pekino salota
pomidoras
žalias agurkas
avokadas
uždedam majonezo, aš mėgstu kėdainių ax.gif
o ant viršaus užbarstom atšildytų krevečių. skanaus 4u.gif
Atsakyti
Dar vienos:
krevetes atšildyt ir trumpai pakepint svieste su krapais (išlydyt sviestą, dėt nemažai smulkintų krapų, krevetes ir pakept, bet nenugarint. Kepant iš jų išbėga sultys, todėl dėti daugiau, nes šiek tiek susitraukia jos)
tuo tarpu susipjaustyt:
aisbergo salota (tinka ir paprastos, bet traškios)
šviežias agurkas
švieži pomidorai
juodos alyvuogės
žalios alyvuogės
avokadas
kartais dedu apelsiną dar, bet nededu tada alyvuogių

viską dedu iš akies, maždaug lygiom dalim, tik alyvuogių ir apelsinų mažiau
tada susimaišau majonezą su citrinų sultim (3:2 arba 4:1) ir užpilu

skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Avokadas su krevetemis

avokada perpjauti pusiau, isimti kaula. Tada su peiliu suraizyti vidu ir apslakstyti citrinu sultimis. Deti kreveciu idara.
Kreveciu idaras: Krevetes sumaisyti su grietine, ideti pipiriuku, druskytes, zaliu krapu.
Greita, paprasta , skanu ir grazu bigsmile.gif
Atsakyti
as cia pati sugalvojau mirksiukas.gif labai jau skani gaunasi niam niam siom salotom reikes makaronu,agurko,paprikos,konservuotu zirneliu,kukuruzu,krevetes ir majonezo.Makaronus isverdame ir nuplauname po saltu vandeniu paliekam kad nuvarvetu vanduo,paprika ir agurka supjaustome smulkiai ir viska sudedame i dubeneli ir sumaisome su majonezu galite deti truputuka pagal skoni vegetos.niam niam kaip skanu.SKANAUS!!! smile.gif
Atsakyti
Nenoriu burbet, bet nu nejaugi taip sunku bent i paieska ivest paieskot??
tuo labiau kaip tokia pati tema yra pirmame puslapyje?? doh.gif
Stai cia
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2005 07 20, 11:57)
Klaipėdoje "Šikšnosparnio lizde" valgiau super krevečiu salotas:
pomidoras, agurkas, mandarinas, poras (labai nedaug), graikiški riešutai, krevetės, majonezas. Nu skonis  thumbup.gif
Aš jau pati nelabai mėgėja tų visų salotų kur dedasi apelsinai, mandarinai ir ananasai, bet šitos  thumb_yello.gif

gaminau, man truputį per saldžios pasirodė, gal per daug mandarinų prikroviau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 06 vasario 2008 - 14:18
QUOTE(Pampuškiukas @ 2005 07 20, 11:57)
Klaipėdoje "Šikšnosparnio lizde" valgiau super krevečiu salotas:
pomidoras, agurkas, mandarinas, poras (labai nedaug), graikiški riešutai, krevetės, majonezas. Nu skonis  thumbup.gif
Aš jau pati nelabai mėgėja tų visų salotų kur dedasi apelsinai, mandarinai ir ananasai, bet šitos  thumb_yello.gif


Perskaičiau ir patiko. Lėksiu pirkti produktų. 4u.gif
Atsakyti
Man skaniausios tokios salotos:
krevetes
fermentinis suris
kiniskos salotos
majonezas
prieskoniai

salotas susmulkint, fermentini suri sutarkuoti, ideti prieskoniu, pagal skoni, sudeti krevetes ir majoneza...

labai gaivu ir skanu bigsmile.gif
Atsakyti