Įkraunama...
Įkraunama...

Kelnaitės & liemenėlės

AS IR NEDERINU schmoll.gif
Atsakyti
Aš nederinu ir man dėl to gėda blush2.gif pradėjau labai stengtis suderinti bent spalvas, nebūtinai tą patį komplektuką užsidėti. Ne tik vyrui gražiau, bet ir pati geriau jaučiuosi smile.gif vis žadu sau pradėti pirkti apatinį trikotažą komplektais smile.gif
Atsakyti
Derinu tik vasaros metu, kada rūbai yra ploni, žiemos metu ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE('Petra @ 2011 10 26, 11:48)
Aš nederinu ir man dėl to gėda  blush2.gif  pradėjau labai stengtis suderinti bent spalvas, nebūtinai tą patį komplektuką užsidėti. Ne tik vyrui gražiau, bet ir pati geriau jaučiuosi smile.gif vis žadu sau pradėti pirkti apatinį trikotažą komplektais smile.gif

Ne nu cia tai utopine ideja butu kasdien su komplektuku vaiksciot biggrin.gif Nebent kas vakara skalbt kelnaites rankom. Bet tada galima susitaikyt kad liemenele dar tarnaus ilgai o kelnaites po kurio laiko galima bus ismest. rolleyes.gif Arba pirkt prie lemeneles kokias minimum 6 kelnaites. Bet irgi, liemeneles dazniausiai buna sintetines o ne visos megsta kasdien su sintetinem kelnaitem vaiksciot. rolleyes.gif
As irgi turiu komplekteliu, ir jeigu perku brangesne liemenele visada stengiuos prie jos pirkt ir kelnaites. Bet dazniausiai kaip taisykle jeigu liemenele patinka tai prie jos esancios kelnaites daznai buna arba nepatogios arba negrazios arba isvis tik stringu turi doh.gif todel kasdienai derinu megstamesnes medvilnines kelnaites, juodos, baltos ar kuno spalvos tinka prie visko, o jeigu spalvotos ar margos atkreipiu demesi kad labai nesipjautu su liemenele. Kartais juodos su rozine tinka labiau negu vienokia rozine su kitokia rozine. Va kada man negrazu tai pavyzdziui pomidoro raudonumo liemenele ir uogu raudonumo kelnaites. O visas vienodas komplektelis man buna tik toks proginis derinys. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2011 10 25, 21:55)
Pritariu Lylei, visada derinu, ir tikriausiai neišeičiau iš namų su skirtingų spalvų apatiniais. Pačiai nemalnu ir neskoninga.. Bet čia kiekvienas kaip jam patogiau ar kaip jis įpratęs. mirksiukas.gif

Idomus poziuris. ax.gif Galvoju kad kai buvau kokiu dvidesimties gal irgi panasiai masciau. Dabar matyt isaugau. biggrin.gif Pasakysiu savo pavyzdi: neseniai nusipirkau idealiai man tinkancia liemenele (o tai gana retai pasitaikantis man atvejis), taciau prie jos esanciu kelnaiciu nebuvo, buvo like tik stringai kuriu as neperku. Tai vat jau kuris laikas dairausi prie sios liemeneles tinkanciu kelnaiciu ir parduotovese, ir turguje, na uzmetu aki visur kur pastebiu apatinio trikotazo. ax.gif Liemenele mano svelniai rausvos spalvos, siek tiek i mesos ar pelenu atspalvi, turi savyje ir pilkumo ir siek tiek rusvumo. Saldziai roziniu daug kur matau, o va tokios spalvos - niekur. Taciau kadangi turiu margu medvilniniu sortuku, kurie nesipjauna su liemenele, arba kai kuriuose net panasaus atspalvio akcentu yra tai nesuku sau galvos. Jus mano vietoje atsisakytumet sios liemeneles? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 09 01, 11:54)
Man ir temos pavadinimas ne kad juoka sukele, bet ir neisprusima
Triusikai - kelnaites
papinukai - liemenukai
na ir sumastyk tu man lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 10 26, 14:55)
Pasakysiu savo pavyzdi: neseniai nusipirkau idealiai man tinkancia liemenele (o tai gana retai pasitaikantis man atvejis), taciau prie jos esanciu kelnaiciu nebuvo, buvo like tik stringai kuriu as neperku. Tai vat jau kuris laikas dairausi prie sios liemeneles tinkanciu kelnaiciu ir parduotovese, ir turguje, na uzmetu aki visur kur pastebiu apatinio trikotazo. ax.gif  Liemenele mano svelniai rausvos spalvos, siek tiek i mesos ar pelenu atspalvi, turi savyje ir pilkumo ir siek tiek rusvumo. Saldziai roziniu daug kur matau, o va tokios spalvos - niekur. Taciau kadangi turiu margu medvilniniu sortuku, kurie nesipjauna su liemenele, arba kai kuriuose net panasaus atspalvio akcentu yra tai nesuku sau galvos. Jus mano vietoje atsisakytumet sios liemeneles? mirksiukas.gif


As tikrai nepirkciau liemeneles, jei zinociau, kad neturesiu prie ju kelnaiciu.
Papildyta:
Temos pavadinimas mane irgi labai erzina. Gal galima ji pakeisti i Liemeneles ir kelnaites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 28 spalio 2011 - 12:54
Aš taip pat stengiuosi atsižvelgti bent jau į vienodas spalvas, man pačiai kažkaip mieliau žiūrisi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 10 28, 13:55)
As tikrai nepirkciau liemeneles, jei zinociau, kad neturesiu prie ju kelnaiciu.


Net jeigu zinotumet kad kita tokia sau tinkama liemenele rasit gal tik po metu ir rizikuojat vaikscioti isvis be liemeneles? bigsmile.gif

Spalvas as irgi megstu derinti. Ir beje, man kelnaites visada yra lengviau priderinti prie liemeneles, negu liemenele priderinti prie kelnaiciu, kuri be kita ko turi buti ir idealiai tinkanti. Tad perfrazuodama jusu zodzius greiciau sakyciau atvirksciai: "As tikrai nepirkciau kelnaiciu, jei zinociau, kad neturesiu prie ju liemeneles." mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyre @ 2011 10 28, 13:55)
Temos pavadinimas mane irgi labai erzina. Gal galima ji pakeisti i Liemeneles ir kelnaites?

Manes kaip ir labai neerzina, bet cia galima paprasyt kad pakeistu http://www.supermama...?...753900&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 28 spalio 2011 - 18:24
QUOTE(popelka @ 2011 10 28, 19:24)
Net jeigu zinotumet kad kita tokia sau tinkama liemenele rasit gal tik po metu ir rizikuojat vaikscioti isvis be liemeneles? bigsmile.gif


Kol neturejot sitos liemeneles, vaiksciojot be jokios? rolleyes.gif Nezinau, ar tokiu atveju pirkciau, nes nejaukiai jausciausi vilkedama skirtingus "virsu" ir "apacia".
Atsakyti
Kokių tik keistenybių žmonės neturi biggrin.gif Man tai tikrai nusišvilpt, kad spalvos skirtingos, svarbu man tinka, patinka ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 29, 15:57)
Kokių tik keistenybių žmonės neturi biggrin.gif Man tai tikrai nusišvilpt, kad spalvos skirtingos, svarbu man tinka, patinka ir gerai smile.gif


Man keistenybe, kad nesioja skirtingas liemeneles ir kelnaites. wink.gif
Atsakyti