Įkraunama...
Įkraunama...

Amigurumi

Jau seniai mane žavi Japonijoje atsiradęs Amigurumių menas. Tai mažutėliai, delne telpantys įvairiausi žaisliukai, nerti vąšeliu. Amigurumi reiškia nerta viena eile, be sujungimų. Jų būna visokiausių, sukurti pačiai nėra sunku, tačau dažnai būna tokie "chaltūriniai", kur nei formos gražios, nei kruopščiai padaryti. O man baisiia patinka tokie, kur kiekvienas žemas stulpelis (neriama vien jais) turi savo funkciją, t.y. kur nosytės formai išgauti paplatėja mezginys, kur pirštelis atsiranda... Manau, ne viena esate jų mačiusi, aš baisiai daug radau http://www.etsy.com/...query=amigurumi jų schemų. Moteriškės pačios prikuria ir nebrangiai parduoda savo sukurtas schemas.
Ciavisas puslapis apie juos, tačiau ne tokie žavūs kaip etsy.com.
ciairgi vienas kitas yra.
Cianet galit pasiziurėti, kaip reikia nerti, dešinėje rasite daugiau filmuotos medžiagos.



Štai... gal kas turite daugiau schemų, pavyzdžių, labai įdomu būtų pamatyti. O štai mano du pirmieji amigurumiukai ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Turbūt Lietuvoj japoniškas menas nelošia g.gif
Atsakyti
Labas, pagaliau radau kas domisi ir zino apie tai, as tai tik maciau ir seile varvinau, o nusinert norejau, bet schemu neturejau, reiks pamegint, nes man tai labai labai sitie daikciukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 10 09, 20:19)
Labas, pagaliau radau kas domisi ir zino apie tai, as tai tik maciau ir seile varvinau, o nusinert norejau, bet schemu neturejau, reiks pamegint, nes man tai labai labai sitie daikciukai 4u.gif


Ooo, valio valio, sveika prisijungus. Mano įdėtų nuorodų kuriam laikui gal užteks, ieškosim toliau, ane? mirksiukas.gif Būtinai pabandyk megzti, tik va tie siūliukai, kuriuos aš ėmiau tai ne per labiausiai tinkantys. Aš ėmiau grynai nėrimui skirtus, o reiktų kokius šiek tiek pūkuotesnius. Dabar bandysiu perskirti mezgimo siūlus ir nerti iš kitokių, žiesim, kas gausis.

Na, velkom velkom ir kitos mergičkos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Žaviuosi šiais mažyčiais mezginukais, bet neteko dar pačiai pabandyt tokių nunarpliot, nors labai norėčiau savo vaikius pradžiugint. Gal turit kuri išsisaugojus kokių scheučių ar aprašymų? Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 10 10, 09:39)
Sveikos smile.gif
Žaviuosi šiais mažyčiais mezginukais, bet neteko dar pačiai pabandyt tokių nunarpliot, nors labai norėčiau savo vaikius pradžiugint. Gal turit kuri išsisaugojus kokių scheučių ar aprašymų? Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt.



Na, čia šaip jau vaikam gal ir ne pats tinkamiausias žaislas g.gif Pirma, su jais daug krapštymosi, tai man būtų gaila vaikam atiduoti sutaršyti, antra, jie nelabai tokie ir funkcionalūs. Na, bet kiekvienos mamytės reikalas mirksiukas.gif O schemučių tikrai nemažai yra mano įdėtose nuorodose pirmoje žinutėje, kolkas daugiau ir neturiu.
Atsakyti
dar mačiau osinkoj yra visa tema apie tai. žavu man irgi šis menas
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 10, 11:03)
dar mačiau osinkoj yra visa tema apie tai. žavu man irgi šis menas



Rimtai??? Reikės pažiūrėti, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Na, merginos merginos, mokomės daryti amigurumius, ar Lietuvoj toks nepraktiškas menas nelabai g.gif
Aš va jau mezgu trečią savo kreatūrą, aprodysiu kai baigsiu.
Atsakyti
man taip įdomu pasidarė, ar šitie mažučiukai neriami taip vientisai, iš karto, t.y. visos detalės neriamos iš karto, o nesusiuvamos, nesuneriamos po to g.gif ir dar įdomu, jeigu tų žaisliukų neduodat vaikučiams, tai kur juos pritaikot, ar tik šiaip sau dėl smagumo laikot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinatas @ 2008 10 10, 20:46)
man taip įdomu pasidarė, ar šitie mažučiukai neriami taip vientisai, iš karto, t.y. visos detalės neriamos iš karto, o nesusiuvamos, nesuneriamos po to  g.gif ir dar įdomu, jeigu tų žaisliukų neduodat vaikučiams, tai kur juos pritaikot, ar tik šiaip sau dėl smagumo laikot ax.gif



Oi ne, kiekviena detalė neriama atskirai, va, meškiuko tai net antakiai atskirai nunerti ir po to prisiūti. Krapštymosi tai daug, bet smagu man. O vaikučiam neduodu, laikausi kol kas sau, o šiaip tai manau įsicinkinus pardavinėti, jei neprarasiu ūpo. Šiaip, kas yra "pagavusios amigurumių arkliuką", tai tokių grožybių primezga, labai gražu man. Aišku, praktinės vertės tai čia jokios, bet gi gražu ir tiek. Dar labai įdomiai atrodo visokie megzti saldumynai, pyragėliai, ledų taurės ar pan. Kiekvienas savaip iš proto eina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 10, 22:44)
Oi ne, kiekviena detalė neriama atskirai, va, meškiuko tai net antakiai atskirai nunerti ir po to prisiūti. Krapštymosi tai daug, bet smagu man. O vaikučiam neduodu, laikausi kol kas sau, o šiaip tai manau įsicinkinus pardavinėti, jei neprarasiu ūpo. Šiaip, kas yra "pagavusios amigurumių arkliuką", tai tokių grožybių primezga, labai gražu man. Aišku, praktinės vertės tai čia jokios, bet gi gražu ir tiek. Dar labai įdomiai atrodo visokie megzti saldumynai, pyragėliai, ledų taurės ar pan. Kiekvienas savaip iš proto eina  lotuliukas.gif


o, labai ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti