Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nekalba

sveikos mamkos 4u.gif
turiu dvieju su puse dukryte ir ji vis dar kalbai tokiais pagrindiniais zodukias.....labai bijau kad pas lokopede netektu vesti.....sedim,kasdien vis kazka naujo ismokstam....va ji tik angliskai labiau mokosi nei lietuviskai.... 4u.gif
daug sako sava kalba,itepia angliskia ka nors visad,bet nera kad normaliai sakytu-mama noriu valgyti desrytes.ji si sakiny pasakytu taip-mija nori mamam syte g.gif arba kai prasosi lauku sako noriu auku....
va pastebejom nemoka keliu pagrindiniu raidziu kaip p,l,r,s....
ar cia nieko baisaus?dar ismoks.... g.gif
Atsakyti
Manau, kad nieko baisaus ax.gif Svarbiausia, kad šneka, kad kartoja, mokosi, jūs suprantat ją. O iš kur angliškai mokosi, šeimoj dvikalbystė? blush2.gif
Atsakyti
Bet ji labai graziai kalba!!!Man atrodo jus per daug zvalgotes i kitu vaikus arba saitote per daug knygu apie vaiku raida.Na galit ignoruoti tokius kaip "niam-niam,te-te,ka-ka"ir t.t.zodelius,paaiskinti kad taip nekalba zmones,yra zodeliai kiti.Bet dazniausiai vaikai tokius junginukus pasirenka sunkei istariamiems zodziams.Viskas puiku man atrodo,jusu dukrai tik 2,5m!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ovimama: 12 spalio 2008 - 12:26
neneorėkit iš vaiko per daug. man atrodo ji labai gražiai kalba wub.gif . ateis laikas ir dar gražiau kalbės. visi juk vaikai skirtingi. mano sesė pvz jau 2 kelbėjo sakinukais, o aš pvz normaliai sakiniais kalbėt pradėjau tik nuo 3 metukų. bet kai pradėjau tai iki šiol nutildyt negali tongue.gif ir nematau nieko blogo.
beje mano trimetė irgi nepasako l, š ir aš kažkodėl nesijaudinu, vsikam savas laikas
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2008 10 12, 12:50)
sveikos mamkos 4u.gif
turiu dvieju su puse dukryte ir ji vis dar kalbai tokiais pagrindiniais zodukias.....labai bijau kad pas lokopede netektu vesti.....sedim,kasdien vis kazka naujo ismokstam....va ji tik angliskai labiau mokosi nei lietuviskai.... 4u.gif
daug sako sava kalba,itepia angliskia ka nors visad,bet nera kad normaliai sakytu-mama noriu  valgyti desrytes.ji si sakiny pasakytu taip-mija nori mamam syte g.gif arba kai prasosi lauku sako noriu auku....
va pastebejom nemoka keliu pagrindiniu raidziu kaip p,l,r,s....
ar cia nieko baisaus?dar ismoks.... g.gif

doh.gif doh.gif Juk mergaitei tik 2,5 m nereik norėt kad žodžius kaip žirnius bertu.Toks vaizdas kad mama nori 'pasirodyt' kad dukra kalba dviem kalbom,šaunu,bet kam tokie kvaili klausimai doh.gif
Atsakyti
Sveikute zinok turiu sunu kuriam dabar yra 2.6metukai ir galiu taip pat parasyti kad kalbame nedaug bet jau kiekviena diena matau pazanga,ir kazkaip as pradejau panikuoti kad mazai kalba,kad nenori atkartoti zodziu bet gydytojas nuramino sake nuo 3metu tik pas logopede-aisku jei randi logopede ir jus priims saunu nuvesk,darzelyje logopede dirba tik 3-4metu vaikais jaunesniu neima.Mes su vyru velai pradejome sneketi as beveik 3metuku o vyras is vis beveik 4metu,tad manyciau kiekvienam savo.......
Vis ir as pamastau ka as ne taip darau?Bet juk sneku,zaidziu,dabar juk drauge piesiame,dainuojame daineles(as dainuoju jis savo kalba atkartoja,o ypac megsta sokti)
Atsakyti
aciu visoms mamytems uz patarimus 4u.gif

na as kazkiap nelabai ajudinuosi del to,bet mano vyras labai jau jaudinasi g.gif as kai maza buvau sakiniais pradejau kalbeti jau 11 men,o mano vyras tik 3 metu....as jam vis sakau,kad tavo genus ji matyt turi ir viskas....bet jis labai pergfyvena....tai va del to ir rasau jums ax.gif kazkiap sakau pasikonsultuosiu....bet dabar kazkaip ir visai nebegalvoju kad reikia kazka sakyti baisiai del to....
aciu mamytes 4u.gif
ir va mylimuke,klausei is kur ji angliskai kerta smile.gif va mes airijoj esam,bet jau gali buti kad link namu trauksim.... doh.gif va cia visad animacija angliski,mus girdi kaip kalbam angliskai,filmai angliski....tai jau isikirtus kelis zodzius ir net kad ir lietuviskai kalbam,tai kai reikia tai panaudoti lietuviskai zody,ta ji ta varianta angliskai thumbup.gif ir net kai pasakai koki angliska zody ji tuoj pat ji atkartoja,o su lietuviskais tai ji jau turi pagalvoti kaip cia istarus....
Atsakyti
Mano dukrytė šneka panašiai kaip jūsų "niojiu auką", "gagysim mesytę", " va, gįžo mama" ir tttt. Ne visi pradeda vienu metu kalbėti. Svarbiausia, kad kalba, kad kauso, kad atkartoja.
Ir nebijokit to logopedo tongue.gif - nieko baisaus ir skausmingo mes ten nedarom mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2008 10 12, 15:33)
as kai maza buvau sakiniais pradejau kalbeti jau 11 men,o mano vyras tik 3 metu....

blink.gif Ką?Sakiniais 11 mėn? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 10 12, 14:01)
Mano dukrytė šneka panašiai kaip jūsų  "niojiu auką", "gagysim mesytę", " va, gįžo mama" ir tttt. Ne visi pradeda vienu metu kalbėti.  Svarbiausia, kad kalba, kad kauso, kad atkartoja.
Ir nebijokit to logopedo  tongue.gif  - nieko baisaus ir skausmingo mes ten nedarom  mirksiukas.gif .

blush2.gif as nebijau,reikes ir eisim,bet va tik vyras ilgai ejo pas lokopedus tai va manau ir pergyvena labai jau g.gif ax.gif
Atsakyti
Mijos mama kiekvienam vaikui savas laikas 4u.gif
Atsakyti
Jusu vaikas labai gerai kalba thumbup.gif ira vaiku kurie iki 4 metu nekalba. Neieskokite problemu kur ju nera. Sekmes smile.gif
Atsakyti