Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

PAsidalinkite mintimis....turim 2 dukrytes, mazajai dar tik 4 menesiukai bus, o jau as galvoju apie trecia nari....bijau savo minciu ir svajoniu.....niekada negalvojau kad noresiu 3 vaikiuku.....
GAl cia tik laikinas troskimas, kai zinau, kad cia gali buti jau paskutinis kartas kai auginu mazyli.........kazkaip pirma karta net 2 metus negalvojau apie dar viena nestuma, o dabar va......neatsiginu kvailu minciu......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimoka: 13 spalio 2008 - 20:52
Na nezinau,kol laukiausi antro sakiau visiem-jai gims berniukas butinai dar gimdysiu smile.gif bet dabar ne uz ka nenoriu,dziaugiuosi kad auginu butent sunus wub.gif gal kadanors ir uzsimanysiu bet ne artimiausiu laiku ax.gif
Atsakyti
Manau,kad daug kas priklauso ir nuo santykiu su vyru.Jei viskas thumbup.gif ,ir abu norit,kodel ne.Bet seip tai gal geriau palaukt,nes tas dar mazutis.Nors nieko blogo nematau,jei nori vaikiuko g.gif .Pas mane penki,tik kad tarp didziuju ir maziuku 10m skirtumas lotuliukas.gif O maziukai net 3 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vydux @ 2008 10 15, 21:54)
Manau,kad daug kas priklauso ir nuo santykiu su vyru.Jei viskas thumbup.gif ,ir abu norit,kodel ne.Bet seip tai gal geriau palaukt,nes tas dar mazutis.Nors nieko blogo nematau,jei nori vaikiuko g.gif .Pas mane penki,tik kad tarp didziuju ir maziuku 10m skirtumas lotuliukas.gif O maziukai net 3 bigsmile.gif

O kaip faina, jusu seimynele tikrai didziule, jauciu smagiai augat clap.gif
jauciu, kad dar reiks ilgokai palaukt.....del treciojo seimos nario...... 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi labai noriu trečio leliuko, ir antro iškart norėjau po pirmo wub.gif
Perlute, va čia tai bent, laukei trečio vaikučio, o dabar turi visus penkis thumbup.gif Kaip trynukai auga, papasakok wub.gif
Atsakyti
mes planavom trecia vaikeli kai vyresnysis eis i mokykla. kad paaugtu abu bernai. o maziukas pats susiplanavo kada jam geriau ateiti blush2.gif ir dabar mes visi labai dziaugiames kad taip yra.
Atsakyti
as jau po antrojo gimimo uzsinorejau trecio vaikielio. tuo labiau, kad abu sunus, tai labai noretusi dukrytes. cia gal priklauso, kaip moteris gimdo smile.gif jei sunkiais skausmais, ir jei su vaikeliu kokiu bedu buna, tai nelabai ir norisi tu vaikuciu daugiau.
Atsakyti
tikriausiai taip, sutinku....jei labai sunkus gimdymas tada gal ir nesinoretu ir vel....
na ziuresim, kaip bus pas mumis, gal kada reikes, tada ir bus, juk sakoma, kad vaikai patys pasirenka kada jiems ateiti i pasauli mirksiukas.gif , nors man kazkaip keista, bet labai norisi mazylio.....
Jauciu teks palaukti, kad mergytes paaugtu, i mokyklele iseitu ir mazoji, o tada ir sugalvosim pagranduka.... nestuke.gif
Atsakyti
Po antro sūnaus gimimo beveik žegnojausi, kad daugiau vaikų nebus, bet praėjus 2 metams vis labiau troškau trečio vaikučio. Su brangiausiuoju ėmėmės darbo, bet mums taip greitai nepavyko. Dabar jau mėnuo kaip sūpuojame dukrelę ir negalime atsidžiaugti savo šauniais vaikučiais wub.gif
Atsakyti
Pirmas gimdymas buvo sunkus ir komplikuotas, tai apie antra bijojau pagalvot, o ka jau kalbet apie trecia, netrukus pastojau, tai verkiau krokodilo asarom, bet nusprendziau gimdyti, nieko pagimdziau, sunkiai, bet atkentejau, apie trecia net kalbu nebuvo, bet turbut yra taip kaip mano drauge pasake: jei devulis panorejo, tai jokios kontraceptines priemones nepades. bigsmile.gif taip kad po didesnio laiko tarpo pastojau, vel buvo asaru, bijojau gimdymo ir nezinojau kaip bus su finansais, nes as buvau nedirbanti, bet nieko nusprendem su vyru, kad nezudysim kudikelio, ir dabar dziaugiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vydux @ 2008 10 15, 22:54)
Manau,kad daug kas priklauso ir nuo santykiu su vyru.Jei viskas thumbup.gif ,ir abu norit,kodel ne.Bet seip tai gal geriau palaukt,nes tas dar mazutis.Nors nieko blogo nematau,jei nori vaikiuko g.gif .Pas mane penki,tik kad tarp didziuju ir maziuku 10m skirtumas lotuliukas.gif O maziukai net 3 bigsmile.gif


bigsmile.gif ogogo seimynele, saunuoliai, pas mus 3 ir jau atrodo musu labai daug, o cia 5 wub.gif turbut sesytes labai norejot 4u.gif mes broli nusipirkom ir dabar ramu thumbup.gif
Atsakyti
Mes turim 3,kuom labai dziaugiuos wub.gif tarp vaikuciu nera dideli tarpai,smagu jiems augti kartu thumbup.gif jau ir apie 4-ta pamastom ax.gif
Atsakyti