Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

QUOTE(urte484 @ 2015 02 19, 14:35)
Bet kodel Dievas nepanaikina iš galvos tų dvejonių,kodel linkstu daugiau į NE,aš nežinau...

Man atrodo, Dievas JAU jas naikina 4u.gif per tave pačią (kitaip dvejonių nei nebūtų), per mus tave skaitančias ir tau rašančias 4u.gif tereikia įsiklausyt, išgirsti Jo žodį. Didžiulė stiprybė atsiranda, kai atsiduodi Aukščiausiojo valiai - nes tik Jis geriausiai mus pažįsta, žino, kas, kada ir kaip mums geriausia. Kartais tereikia pasitikėti ir Jis pakreips mūsų gyvenimą tokia vaga, kuri bus reikalinga tuo periodu. Tai labai įgalina - kai supranti, suvoki, kad Dievas TAIP tavim pasitiki, kad siunčią TOKĮ išbandymą. vadinasi, tu gali 4u.gif

Nekelk šiam vaikeliui sąlygų: jeigu bus būstas, jeigu bus tėtis... Gyvybė JAU yra ir kad ir kas nutiktų, šito nebeištrinsi.
Atsakyti
Dievas atsiuntė Jums vaikelį, kai neplanavot, nesitikėjot, nenorėjot. O abejonės - Jūsų.
Atsakyti
Visada laikiausi nuomonės, jog jai Dievas davė duonos vienam duos ir antram ir trečiam ir ketvirtam ...buitiniai rūpesčiai visada slegia, bet kūdikis nekaltas čia jau tėvelių rūpestis ..

Urte tikiuosi dar ne per vėlu bet tikrai pasilik mažiuką ..turim keturis stebūklus ir paskutinis atėjo visai netikėtai tačiau net nebuvo abejonių jog pasiliksim , patyrus paradimą neapsakomas džiaugsmas buvo pamatyti teigiamą nt wub.gif nors ir neplanuotą kolkas, kad bus dar vienas tikrai žinojom tik tikėjomės vėliau ..sugriuvo daugybė ateities planų ir mano ir MB planų blink.gif man teko atsisakyti darbo iš panosės, tačiau dabar nauji planai ir naujos viltys leliukas praaugs beje vietos tikrai mažai nedideli tys kambariukai, du kišenėlės tačiau esam 6 asmenų šeima ir sukames su tuom ką turim ir nesiskundžiam , visiems atrodo kad musm labai blogai labai maža vietos ...kokie vargšeliai. bet taip atrodo tik kitiems.. nors ne rūmai puikiai telpam vaikams visko užtenka tik glaudžiamės labiau ir viskas liuks, mūsų miegamajam miegam 4 ir viskas ok visada galima rasti sprendimą buityje.. visada..


sąžinė bjaurus dalykas , manau nebegalėsit ramiai gyventi su savimi , kadangi abejones kamuoja reikškiasi norite jūs to leliuko 4u.gif
Atsakyti
Baikit jūs, moteriai jau taip sunku, o jūs dar kaltes varot su savo oi oi oi rypavimais. Dejonės dejonėmis, bet gyventi ir vaikus išlaikyti reikės jai ir jos šeimai. Vyras tyli, na gerai, o jei paliks, o jei nepadės, ką, jūs atbėgsit ir jos vaikui duonos atnešit? Du paauginti vaikai tai ne trys, skirtumas didžiulis. Aš autore tau pasakysiu taip-klausyk savo širdies, ji geriausiai žino, vis tiek turbūt lbiau linksti į kurią nors vieną pusę-va tau ir atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2015 02 24, 14:20)
Baikit jūs, moteriai jau taip sunku, o jūs dar kaltes varot su savo oi oi oi rypavimais. Dejonės dejonėmis, bet gyventi ir vaikus išlaikyti reikės jai ir jos šeimai. Vyras tyli, na gerai, o jei paliks, o jei nepadės, ką, jūs atbėgsit ir jos vaikui duonos atnešit?

O jums atrodo, kad našta visam gyvenimui dėl dalykų, kuriuos padarius nebegalėsi atitaisyti yra lengvesnė? O gal jūs atbėgit ir paguosit, kai plaukus rausis? Jei į depresiją puls ir jei tas vyras pvz. vis tiek paliks? Pritarti kartais labai lengva. Kartais atrodo net supratingiau ir pats toks "nepamokslaujantis gerietis" atrodai. Bet tai yra trumparegiška, neįvertinant visų galimų pasekmių. wink.gif Nesisprendžia čia taip paprastai, kad "nėra žmogaus, nėra problemos". Nes tai susiję su tavo paties galimai pasirinkta agresija prieš savo vaiką. Ir prieš save pačią... kaip moterį.

O dėl "duonos"... Kur yra du vaikai, tos duonos paprastai pakanka ir trims. Apskritai brangiausia yra auginti pirmą vaiką.
Galų gale - o kodėl atmesti galimybę, kad kažkas gali padėti? Manot nėra žmonių? Paklaidžiokit kokiose paramos grupėse. Nesam abejingų monstrų tauta. Ir kai reikia, priimti pagalbą nėra nei žema, nei gėdinga. Apskritai materialinė padėtis ir gyvybė yra nelygintinos vertės dalykai. Nes vienas jų apskritai neįkainuojamas. Vadinkit tai rypavimais ar kuom norit, rašau tai, kuom tikiu. Ne kiekvienas pritarimas šitam pasauly reiškia palaikymą. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 24 vasario 2015 - 18:19
QUOTE(urte484 @ 2015 02 11, 16:15)
Sveikos,o ar yra mamyciu,kurios su trimis vaikuciais gyvena dvieju kambariu bute? Man kazkaip atrodo butu labai mazai vietos...Klausiu todel,nes gavosi netyciukas,kuris butu 3 vaikas,o gyvenam tik dvieju kambariu bute  verysad.gifMes vieno kambario bute su 2 gyvenam. Planuojam kada nors gal i dvieju kambariu perdaryt, vaikai auga.

Manau, tavo didziausios dvejones dėl vyro. Kad jis netaria savo zodzio, tau mazeja pasitikejimas situacija, o dar vaikuciai du, kurie jaucia tavo sumaisti, isdykauja, "nenori" brolio ar sesės (pritariu, kad nereikia klausti, jie juk vaikai, kitaip viską suvokia).

Linkiu stiprybės ir gimdyti, pamatysi, nusiraminsi, įsivaizduok savo mažiuką pilve jau paaugusį, besiruošiantį gimti. Tas laikas juk prabėgs taip greitai. Jau jis žmogus, tavo vaikutis, nepaisant, kad yra toks mažytis.

Beveik apsiverkiau skaitydama Unos ir kitų pasisakymus. Jautri ir skaudi tema.
Atsakyti
Visad norejau 3 ar net 4 vaikuciu, jau turim du vaikucius pametinukes mergytes vienai tuojau sueis metukai 9 menesiukai kitai poryt bus 3 menesiukai, jqu noreciau trecio leliaus, arba tada po kokiu 3-4 metu dvieju leliuku smile.gif
Atsakyti
Na ka vakar ir as pamaciau II, tikrai norejau ir planavom, kad bus trys maziai, bet ne taip greit, chaosas galvoje, nes antrajam dar nepilnai 10.5men. Pirma mintis isproto varanti kad antrasis nebegaus tiek mano demesio kiek noreciau skirt, nors realiai neisivaizduoju kaip kas bus, kaip jis be manes isbus kai as po gimdymo ligonineje busiu, jam bus tik 1.5 m. Neisisvaizduoju kaip mamos ryztasi pametinukus augint, nors jei mums butu sis netyciukas dar anksciau vistiek gimdyciau, bet su dar didesniu nerimu. Na va pasisakiau, kazkaip reik ieskot teigiamos puses. Viena paguoda, kad ir dicke jau labai senai praso dar vieno leliuko
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 02 19, 11:35)
Kita vertus, augindama mažą, ir didiesiems daugiau priežiūros galėsi skirti, paaugliui daugiau kontrolės, būsimam pirmokui pagalbos pirmaisiais metais mokykloje.


Tik tuo atveju, jei mažasis žmogutis bus ramus. Priešingu atveju, vyresnieji pirmus metus bus palikti patys sau (na, dar ir vyrui). Dar ir turės taikytis su mamos dėmeiso ženkliu sumažėjimu. Mama, po bemiegių naktų, po nešiojimo, žindymo, po bandymo nuraminti ištisai rėkiantį kūdikį, po ligų, dantų dygimo - vargu ar bus pilna energijos pasirūpinti dar kitais dviem vaikais. O kai aktyvesnis žmogutis pradeda lakstyti, visur lipti, viską imti, nepabūna nė minutės pats vienas ir kt - tada apskritai visas, šimtaprocentinis dėmesys tik jam, duokie, spėji pietus šeimai pagaminti.
Na nebent yra senelių pagalba, auklė ir kt. - tada taip, kitas reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 31 gegužės 2015 - 13:27
QUOTE(hi (: @ 2015 02 24, 19:17)
O jums atrodo, kad našta visam gyvenimui dėl dalykų, kuriuos padarius nebegalėsi atitaisyti yra lengvesnė? O gal jūs atbėgit ir paguosit, kai plaukus rausis? Jei į depresiją puls ir jei tas vyras pvz. vis tiek paliks? Pritarti kartais labai lengva. Kartais atrodo net supratingiau ir pats toks "nepamokslaujantis gerietis" atrodai. Bet tai yra trumparegiška, neįvertinant visų galimų pasekmių. wink.gif Nesisprendžia čia taip paprastai, kad "nėra žmogaus, nėra problemos". Nes tai susiję su tavo paties  galimai pasirinkta agresija prieš savo vaiką. Ir prieš save pačią... kaip moterį.

O dėl "duonos"... Kur yra du vaikai, tos duonos paprastai pakanka ir trims. Apskritai brangiausia yra auginti pirmą vaiką.
Galų gale - o kodėl atmesti galimybę, kad kažkas gali padėti? Manot nėra žmonių? Paklaidžiokit kokiose grupėse. Nesam abejingų monstrų tauta. Ir kai reikia, priimti pagalbą nėra nei žema, nei gėdinga. Apskritai materialinė padėtis ir gyvybė yra nelygintinos vertės dalykai. Nes vienas jų apskritai neįkainuojamas. Vadinkit tai rypavimais ar kuom norit, rašau tai, kuom tikiu. Ne kiekvienas pritarimas šitam pasauly reiškia  palaikymą. wink.gif


pasirašau po viskuo, o ypač po paskutine fraze..

jei sakai gimdyk - tai jau oi oi oi, rypavimas, sentimentalumas, vos ne gėdytis reikėtų pradėti.

jei sakai negimdyk, triskart pamąstyk, nes galimai tau bus blogai - tai čia progresyvus požiūris, be jokių lia lia..
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 02 19, 10:23)
hi(:,Viską ką išsakėt,aš suprantu,o dar kai nuorodą Jūsų atsidariau-išvis širdį suspaudė...Nesugebėjau visko perskaityt,užteko pažiūrėt nuo kada širdutė plaka...Bet vistiek protas linksta i neigiamą pusę.Sūnui buvau užsiminus ar norėtų brolio-sesės,tai emocijų išreikštų geriau nepasakosiu...Vyras visą savaitę tyli ta tema kaip žemė,viską palieka sręsti man,o tas mane žudo! Dar vaikai kaip tyčia irzlesni,nieko neklauso viskas dzin,o čia dar jei leliukas...

mano mamai buvo panasi situacija, vyras tylejo, jai paliko spresti ir ka... dabar labai labai gailesi abudu verysad.gif o mes pasiryzom ketvirtam ... netyciukui... nors buvo sokas didziulys kai suzinojom, o gyd pasake gerus zodzius, uzauginot tris ir ketvirta uzauginsit wink.gif o skirtumas auginti du ar tris tikrai nedidelis mirksiukas.gif tik reikia nusiteikti ne tam kad bus sunku ir truks laiko, pinigu ir t.t., o tam kad viskas bus gerai, jei Dievas atsiunte siela tai bus jai ir duonos wub.gif
Beja gyd. zodziais moterys kurios dare abortus visa gyvenima apie tai atsimena ir tai didelis randas ju sieloje unsure.gif po tokiu zodziu nusprendem kad arba as arba vyras uzsirysim nes uzteks ir keturiu lotuliukas.gif vyras norejo vieno vaiko, o as nuo vaikystes norejau triju (mes moteris vis drl to sprendziam gymdyti ar ne) ir pakeisti ta isisenejusia nora buvo labai sunku, bet rrikia dirbti su savim! yra visokiu metodu... man priimtiniausias ispiesti savo jausma tada ir atsakymai ateina... pasnekekit su vyru ... tikekit i vyra ir mylekit ji ir tada viskas bus gerai wub.gif o vaikai intuitiviai jaucia jusu ir nezino kaip padeti todel ir elgesis kitas, apsikabinkit paverkit ir pirmyn wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDDD: 31 gegužės 2015 - 23:19