Įkraunama...
Įkraunama...

Tėja

Apklausa: Už ar prieš šį vardą? (346 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Ašaka @ 2012 10 27, 10:49)
Lietuviškai Tėja, angliškai Thea,

na, bet ar smagu būtų saugusiam žmogui prisistatyt anglakalbiui: labas, mano vardas Arbata blink.gif Kažin. Arba Aistė nuvykus į Angliją, sakytų: Aš - ŠaltaArbata. Kaip koks indėniškas vardas doh.gif
O jei jau Siga reiškia kiaulę, tai nereikia jo trumpinti, o prisistatinėti Sigita. Ir gražu, ir ne gyvulys.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 10 27, 14:00)
na, bet ar smagu būtų saugusiam žmogui prisistatyt anglakalbiui: labas, mano vardas Arbata  blink.gif Kažin. Arba Aistė nuvykus į Angliją, sakytų: Aš - ŠaltaArbata. Kaip koks indėniškas vardas  doh.gif
O jei jau Siga reiškia kiaulę, tai nereikia jo trumpinti, o prisistatinėti Sigita. Ir gražu, ir ne gyvulys.

drinks_cheers.gif

P.S. primine gerb. Cekuolio pasakojima apie indenu "ivedima" i JAV visuomene, legalizavima, dokumentu isdavima. Amerikos darbuotojai tyciodamiesi priskyre keistas reiksmes turinciu vardu (ko indenai nesuprato) ir visur is ju buvo tyciojasi, kur tik prireikdavo parodyti savo asmens dokumenta..

Pabandykite isivaizduoti emigrantu vaika "Titas" arba Teja pirma diena UK mokykloje doh.gif Abejoju, kad vien kulturinga aplinka ji sups.. Gali traumuoti amziams.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OOOO: 27 spalio 2012 - 14:39
QUOTE(...sara... @ 2012 10 08, 19:37)
Man negražu dar gerai, kad ne Fėja  blush2.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai labai 100000 kartu labai patinka man vardas teja tongue.gif wub.gif unsure.gif mirksiukas.gif ax.gif bigsmile.gif biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
o man baisus, ir ka?
Atsakyti