Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(GITALE @ 2013 07 09, 17:52)
merginos, o tapetus klijuojat iki pat lubu, ar klijuojat kokia dekoraryvine juosta virsuj, nezinau kaip cia kolidoriuj padaryt??? kas tiktu?? gal tos dekotatyvines jau atgyvenes reikalas/mada?? aciu

tik iki lubu ax.gif
Atsakyti
O kolidoriuje irsalioe tokius pat dedate tapetus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2013 07 09, 17:52)
merginos, o tapetus klijuojat iki pat lubu, ar klijuojat kokia dekoraryvine juosta virsuj, nezinau kaip cia kolidoriuj padaryt???


Mes iki lubų klijavome, bet esu mačiusi, kai pusė ar trečdalis sienos tapetuojama, kita dažoma. Tikrai gražiai atrodo. Manau reikia į bendrą visumą žiūrėti buto ar namo, kas tiktų 4u.gif

user posted image

user posted image

QUOTE(Gloom @ 2013 07 12, 21:35)
O kolidoriuje irsalioe tokius pat dedate tapetus? g.gif


Nebūtinai smile.gif Mes svetainės netapetavome, o dažėme 4u.gif
Atsakyti
Mes tapetavom tik viena miegamojo siena, visa kita dazyta ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif .Susidūriau su bėduke ,koridoriuje noriu išsitapetuoti sienas,nulupau kokių 20 metų izopleną ir po juo lieka tokie juodi ,guminiai klijai.Nuimti juos kažkokia kankynė,su mentele graužti reikia po centimetrą blink.gif .Gal kuri žinote kokių greitesnių būdų ,nes nuimti tuos klijus būtinai reikia,o tai paskui nauji tapetai atšokt gali doh.gif
Atsakyti
Sveikos, pagaliau nusipirkom tapetus, tokius, kokių norėjom (kairėje), dabar ieškau priderinti su raštais vienai sienai.
Ar tinkamas toks variantas?maniškiai kairėje šviesesni realiai labiau, švelniai švelniai pilki, kaip linas.
user posted image
Atsakyti
Gloom, viskas dera 4u.gif Bus gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 07 15, 20:36)
Gloom, viskas dera  4u.gif Bus gražu thumbup.gif

Ačiū, man irgi gražu, su ornamentais dar nepirkau, bet svarstau, kad man gražus vaizdas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 01 21, 21:21)
Gal kas ruosiates pirkti is wallpaperdirect.co.uk? Ieskau su kuo kooperuotis.



Turiu ta patį klausimą smile.gif Prašau parašykite į až, jei kas ruošiatės užsakinėti.
Atsakyti
QUOTE(Gloom @ 2013 07 15, 20:34)
Sveikos, pagaliau nusipirkom tapetus, tokius, kokių norėjom (kairėje), dabar ieškau priderinti su raštais vienai sienai.
Ar tinkamas toks variantas?maniškiai kairėje šviesesni realiai labiau, švelniai švelniai pilki, kaip linas.
user posted image

kur pirkote, kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Matus @ 2013 07 14, 15:30)
Sveikos  smile.gif .Susidūriau su bėduke ,koridoriuje noriu išsitapetuoti sienas,nulupau kokių 20 metų izopleną ir po juo lieka tokie juodi ,guminiai klijai.Nuimti juos kažkokia kankynė,su mentele graužti reikia po centimetrą  blink.gif .Gal kuri žinote kokių greitesnių būdų ,nes nuimti tuos klijus būtinai reikia,o tai paskui nauji tapetai atšokt gali  doh.gif


siulau isnuomoti specialu prietaisa, kuris nuslifuotu siena g.gif
Senukose yra, savaitgaliui 50-90lt kainuotu

QUOTE(Gloom @ 2013 07 15, 20:34)
Sveikos, pagaliau nusipirkom tapetus, tokius, kokių norėjom (kairėje), dabar ieškau priderinti su raštais vienai sienai.
Ar tinkamas toks variantas?maniškiai kairėje šviesesni realiai labiau, švelniai švelniai pilki, kaip linas.
user posted image


grazus bigsmile.gif

pas mane irgi pilki tapetai, viena siena akcentine, kitos viesplaves user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 07 26, 11:27)
kur pirkote, kokia kaina?


Vienspalviai 40(dubingiai), su raštu 54 (senukai) 4u.gif
QUOTE(LolitCafe @ 2013 07 26, 13:01)
siulau isnuomoti specialu prietaisa, kuris nuslifuotu siena  g.gif
Senukose yra, savaitgaliui 50-90lt kainuotu
grazus  bigsmile.gif

pas mane irgi pilki tapetai, viena siena akcentine, kitos viesplaves user posted image

Ačiū, tikrai ilgai ieškojau norimų tapetų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gloom: 26 liepos 2013 - 12:21