Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(BevardeX @ 2013 10 17, 15:31)


labas rytas! Pasirodo, kad mano tapetai su viena bangele, t.y. jie valomi. Gal zinote, ar jie gali buti valomi slapiu skuduriuku? Aciu Jums labai!
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2013 10 15, 15:42)
Gal kuri uzmatet tapetus, kurie butu labai panasus i siuos pagalveliu rastus?
user posted image
Mes planuojam palei viena siena statyt kampa su tom pagalvelem, o kita siena patapetuot. Reiktu kazkokiu pagalviu rasta atkartojanciu tapetu  g.gif
Radau tik tokius:
user posted image
Bet nelabai suprantu, kokia faktura tos geles, lygios su tapetu, ar truputi iskilusios? Ir kaina man nepatinka biggrin.gif

/6/]prasom smile.gif
Atsakyti
Sveiki! Klijavome tapetus ir nemazai kur uzklijavome ir ant lubu. Butu juokinga, jei nebutu graudu, nes dabar neina nuklijuoti, graziai nupjauti taip pat nepavyko. Gal yra kokiu graziu apvaduku, kurios galima uzklijuoti i sienos ir lubu kampa? Ir dar galvoju...tai yra bendra virtuves ir svetaines erdve, o klijavome tik virtuveje. Ar nebus baisiai kai tie apvadukai tik virtuves zonoje bus? Baisu, nezinau ka daryti ;(
Atsakyti
is kokiu psl perkat tapetus internetu? 4u.gif
niekaip parduotuvese nerandu chaki spalvos tapetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2013 10 14, 19:26)
Kaip Jums tokie tapetai miegamajam?
user posted image
user posted image

Prieš porą metų lygiai tokiais pat tapetais išklijavome savo miegamajį, ir dar iki šiol labai džiaugiamės. Rami spalva. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlada.klaipeda @ 2013 11 13, 13:35)
Sveiki! Klijavome tapetus ir nemazai kur uzklijavome ir ant lubu. Butu juokinga, jei nebutu graudu, nes dabar neina nuklijuoti, graziai nupjauti taip pat nepavyko. Gal yra kokiu graziu apvaduku, kurios galima uzklijuoti i sienos ir lubu kampa? Ir dar galvoju...tai yra bendra virtuves ir svetaines erdve, o klijavome tik virtuveje. Ar nebus baisiai kai tie apvadukai tik virtuves zonoje bus? Baisu, nezinau ka daryti ;(

Yra lubų apvadai:
Pavyzdžiai. Galima ieškoti Senukuose, tapetų parduotuvėse.
Atsakyti
QUOTE(ssimon @ 2013 11 13, 16:58)
Prieš porą metų lygiai tokiais pat tapetais išklijavome savo miegamajį, ir dar iki šiol labai džiaugiamės. Rami spalva.  smile.gif

Vakar senukuose susitikau jau su 30% bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 13, 12:58)

Panarsysiu, aciu 4u.gif
Atsakyti
Jurga urte kuriuose senukuose yra tokiu tapetu g.gif man ir jie labai grazus,bet as ieskojau bet neradau ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savanore @ 2013 11 15, 14:41)
Jurga urte kuriuose senukuose yra tokiu tapetu g.gif man ir jie labai grazus,bet as ieskojau bet neradau ju smile.gif

As juos pirkau Kaune, Dainavos Senukuose. Bet ir Megoj buvau macius ju.
Atsakyti
Šitietapetai atrodo tiek parduotuvėje, tiek ant sienos labai gražiai, bet su klijavimu tai doh.gif doh.gif doh.gif. jei neturit profesionalo geriau jų nepirkti. Kai mūsų samdytas žmogus pamatė, kokius tapetus nusipirkom, tai taip atsiduso.. o kai klijavo tai girdėjom visko..
Atsakyti
ar naturalaus pluosto tapetus klijuoja tais paciais klijais kaip ir vinilinius tapetus? turim atliekamu kliju, bet nzn ar prilips..
Atsakyti
Gal kas zinot, kur gauti Malburg Dieter Langer The wall kolekcijos tapetu pigiau? 4u.gif Randu visu kitu kolekciju, o sios ne... verysad.gif
Atsakyti