Įkraunama...
Įkraunama...

Auksas ar sidabras?

kazkur girdejau/skaiciau,kad sidabras yra minusas,o auksas-pliusas(energiju prasme),todel pliusiniai zmones renkasi sidabra,minusiniai-auksa.

asmeniskai as aukso nepernesu,nes megstu masyvuma,ai,ir dar nekenciu geltonos spalvos.xD
Atsakyti
auksas, raudonas ax.gif
Atsakyti
Sidabras.. arba baltas auksas. Žodžiu, geltos spalvos nemėgstu. biggrin.gif
Nežinau. kažkaip per daug tipiškai mergaitiškai atrodo. ax.gif
Mėgstu mistiškai atrodančius papuošalus smile.gif
Atsakyti
Baltas auksas, platina arba sviesus geltonas auksas.
Sidabras bevertis, nebent ypatingas autorinis darbas, aisku ir baltas auksas daug vertes neturi, bet taip pat yra puikiu papuosalu smile.gif LT jis kazkaip nepopuliarus arba kainos , kaip ir visako, uzkeltos doh.gif Italijoj nedaug tekainuoja thumbup.gif
Atsakyti
man taip pat tik sidabras , arba baltas auksas :ax geltono aukso galima sakyti nepernesu ant kuno-erzina mane,todel ir nenesioju ... na tik vestuvini zieda hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugniukas: 15 spalio 2008 - 13:13
QUOTE(Riuriu @ 2008 10 15, 11:41)
Baltas auksas, platina arba sviesus geltonas auksas.
Sidabras bevertis, nebent ypatingas autorinis darbas, aisku ir baltas auksas daug vertes neturi, bet taip pat yra puikiu papuosalu smile.gif LT jis kazkaip nepopuliarus arba kainos , kaip ir visako, uzkeltos  doh.gif  Italijoj nedaug tekainuoja  thumbup.gif

gal gali apsviest kodel jis pigus, juk irgi auksas kaip ir geltonas tik kitas metalas kaip papildomas, tvirtuma suteikiantis dedamas, ty vietoj vario ar kito metalo gelsvos spalvos dedamas baltas metalas, siaip kiek pastebejau baltas atvirksciai brangesnis g.gif
Man patinka baltas auksas arba sidabriniai idomus dirbiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blumchen: 15 spalio 2008 - 13:49
Man tik auksas wub.gif Sidabro niekad nenesiojau schmoll.gif
Atsakyti
Auksas tai tik baltas , sidarbas mieliausias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 10 15, 11:41)
Sidabras bevertis


O jūs puošiatės atsižvelgdama į papuošalų vertę? Šiaip įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 10 15, 16:06)
O jūs puošiatės atsižvelgdama į papuošalų vertę? Šiaip įdomu smile.gif


taip ir grozi beabejo.
Papildyta:
QUOTE(blumchen @ 2008 10 15, 14:48)
gal gali apsviest kodel jis pigus, juk irgi auksas kaip ir geltonas tik kitas metalas kaip papildomas, tvirtuma suteikiantis dedamas,  ty vietoj vario ar kito metalo gelsvos spalvos dedamas baltas metalas, siaip kiek pastebejau baltas atvirksciai brangesnis  g.gif
Man patinka baltas auksas arba sidabriniai idomus dirbiniai


tikrai nezinau kodel jis pigus smile.gif
Brangus platinos gaminiai siaip. Na i si klausima negaliu atsakyt nes nesidomejau, bet balto aukso juvelyrai nevertina unsure.gif
Atsakyti
Auksas smile.gif
Atsakyti
As nesioju, tik sidabra, aukso ziauriai nemegstu, na tik vestuvinis ziedas pas mene auksinis, bet ir tai su baltu aukso maiskytas, kad kuo maziau geltonumo butu... smile.gif
Atsakyti