Įkraunama...
Įkraunama...

Šildantys žaislai

As sugalvojau sildanti suniuka panaudoti kitais tikslais. Kadangi mano mazylis naktimis daug vartosi, judindamas rankytes save pazadina, tai as ant vienos rankytes uzdedu suniuka. Suniukas neledzia vaikui taip lengvai maskatuoti rankytemis. Dabar Kevinukas netgi ismoko apsikabinti ji ir ramiai uzmigti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 08 16, 08:28)
Ačiū  4u.gif
Aš jau turiu šildančias kojines (vien dėl jų verta laukti žiemos  biggrin.gif ), o vaikiukas jau laukia meškiuko  ax.gif



O kokios šildančios kojinės? Kur jų rasti? ar jos natūralaus pluošto.. Reikia apsirūpinti šaltai žiemai, nes vilnonės kojinės visada kartu, bet gal čia dar geresnis variantas?
Atsakyti
QUOTE(Purpurine ) @ 2010 08 19, 10:25)
O kokios šildančios kojinės? Kur jų rasti? ar jos natūralaus pluošto.. Reikia apsirūpinti šaltai žiemai, nes vilnonės kojinės visada kartu, bet gal čia dar geresnis variantas?

Atrodo taip:
user posted image
Nufotografavau tik vieną, nes su kita vaikiukas dabar miega, nes dar negavom meškiuko wub.gif Kojinės išorė iš velveto, o viduj linų sėmenys. Kvepia levandom.
Tas daiktas šalia - irgi su linų sėmenim ir jį galima šildyti arba šaldyti drinks_cheers.gif
Kojines gavau dovanų, o tą šildyklę kaklui turėjom (tik neatsimenu iš kur gavom doh.gif ), tik nežinojom tikrosios jo paskirties biggrin.gif Tai dabar lieka tik sulaukti meškiuko ir visa šeima bus aprūpinta ax.gif
Atsakyti
Super! ir ta sildykle kaklui/sprandui labai gerai. sedi sau prie TV ir silta smile.gif taip ir norisi nieko neveikti smile.gifsmile.gif..
Atsakyti
mylimukeA, o kur tokių kojinyčių rasti pirkti?
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 09, 23:50)
mylimukeA, o kur tokių kojinyčių rasti pirkti?

Sakė jos iš Avon g.gif Daugiau nieko nežinau, nes man padovanojo ax.gif Ieškojau nete, bet nieko neradau...Bet jei jų dar galima kažkaip įsigyti, tai rekomenduoju 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
neturejome ir neprireike smile.gif
Atsakyti
o gal zinote kur issigyti kaune sildanciu slepeciu??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 16 rugsėjo 2010 - 16:17
žinoma, čia jau skonio reikalas. nėra vaikų vienodų - vieniems (o gal tikslaiu jų mamoms) patinka vieni, kitiems kiti žaislai.. su mūsų meškiu greitai sūnus užmiega, tiek to čiupinėjimo.. nors kaimynės vaikutis išvis miega tik su vidiniu maišeliu - jį mala, suka, grūdai krebžda...
briedžiukas superinis, tik gal mažokas?? ir jo forma ar patraukli? meškį Grikį gali gražiai prisiglausti, jo dydis apie 50cm, kūnelis nemažas, todėl skleidžia irgi nemažai šilumos.
Atsakyti
Aš manau, kad tokio amžiaus vaikiukams idealiausias dydis to Grikio ax.gif Nes mūsų mažiukui tai per didelis - net nežinau kaip jį padėti kartais prie mažylio doh.gif Bet patinka, ypatingai kai tokie orai prasideda, tai vakare užmigti Grikis geras padėjėjas rolleyes.gif
Atsakyti
as tai galvoju, kad amžius irgi sąlyginis reikalas. mano draugė naudoja dar mėnesio neturinčiam savo sūnui, sako padeda diegliukus malšinant, kita - sau kojas šildo, o aš ir pati pasišildau, kai taip šalta vakarais smile.gif
Atsakyti
Įdomu-bet mes dar nemėginome su vyšnių kauliukais kojų šildyti ax.gif
Atsakyti