Įkraunama...
Įkraunama...

Dragūnų kvartalas dalijasi gyvenimo niuansais čia

QUOTE(Gėlėta @ 2008 10 18, 13:28)
suįžūlėjo verysad.gif nebandyk ką ir sakyti, nes liksi kaltas, kad vaikus augini, o ne šunis

drinks_cheers.gif na ir kodel kazi taip yra? kuo toliau tuo labiau suns nenoriu blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli mamytems: kokioj istaigoj ir pas koki pediatra vedat savo vaikucius ? Nes nezinau, kur arciau namu geras vaiku pediatras dirba. Aktualu man dabar sitas klausimas nestuke.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agee: 20 spalio 2008 - 16:13
QUOTE(agee @ 2008 10 20, 16:10)
Turiu klausimeli mamytems: kokioj istaigoj ir pas koki pediatra vedat savo vaikucius ? Nes nezinau, kur arciau namu geras vaiku pediatras dirba. Aktualu man dabar sitas klausimas  nestuke.gif  tongue.gif

wub.gif wub.gif sveikinu thumbup.gif

mes keliaujam pas D.Balciuna, jis uz jurininku ligonines , IV berods korpuse turi kabineta. Kartu dirba ir moteriske dar. Balciunas man labai labai geras gydytojas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas Balciuna ir as su vyru esam prisirase. O siaip jis gerai vaikucius priziuri? Mes irgi planavom is pradziu pas ji leliuka prirasyti, bet kai akusere pasake, kad geriau leliuka vest pas vaiku pediatra, o ne pas seimos gydytoja, tai ir susibalamutijom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2008 10 20, 16:16)
Pas Balciuna ir as su vyru esam prisirase. O siaip jis gerai vaikucius priziuri? Mes irgi planavom is pradziu pas ji leliuka prirasyti, bet kai akusere pasake, kad geriau leliuka vest pas vaiku pediatra, o ne pas seimos gydytoja, tai ir susibalamutijom  doh.gif

as irgi esu pas ji. Man jis puikus gydytojas, daugiausia lankausi pas ji del vaiko, ne del saves, viskas liuks smile.gif
Atsakyti
Aha, tada gerai. Apraminai, o tai kaip minejau, akusere subalamutijo mus doh.gif . dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2008 10 20, 17:10)
Turiu klausimeli mamytems: kokioj istaigoj ir pas koki pediatra vedat savo vaikucius ? Nes nezinau, kur arciau namu geras vaiku pediatras dirba. Aktualu man dabar sitas klausimas  nestuke.gif  tongue.gif



BALCIUNAS LABAI DAUG ZMONIU TURI, TODEL IR ATKALBINEJA mirksiukas.gif
Atsakyti
Issinuomotume 3kambariu buta Dragunuose. 4u.gif I AŽ 4u.gif
Atsakyti
Balčiūūūūūūnas 4u.gif superinis gydytojas, visa šeima lankomės ir esam laaabai patenkinti. Tiesa, eilės yra, bet čia vienintelis jo kabineto minusas rolleyes.gif
Atsakyti
As bandziau uzrasyti vaikuti pas pediatra.. nei vienas neprieme, pasiaiskindami dideliais kruviais. Tai irgi uzsirasiau UAB mano seimos gydytojas, tik pas gyd. Davolyte. Esam labai patenkinti. Ir demesio netruksta, ir racionali.. thumbup.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz atsakymus. Jauciu reiks pas Balciuna leliu registruoti, tuo labiau, kad ir mes patys pas ji uzsiregistrave.
Atsakyti
As irgi pas Balciuna prisirasius. Ir didziaja savo ten vedu, o kai gims tuomet ir leliu. O siaip taigi sitame naujame name prie gatves bus seimos gydytoju kabinetai. Kiek zinau lygtais Navickas ir dar kazkokie gydytojai. Cia tikriausiai sita misko ambulatorija ar pan. persikels. Taigi jei ka, tai galima ir ten bus prisirasyti
Atsakyti