Įkraunama...
Įkraunama...

Naktipuodis

Nelabai draugaujam su puodu ir mes schmoll.gif Po miegelio jei pavyksta pagaut gerai, o jei ne.......... Paklausta kur reikia daryt sysiu, puikiausiai parodo kad į puodą. Kai paklausiam, o kur tu padarei, tai ir parodo į sauskelnes ant užpakalio doh.gif biggrin.gif Lauksim šiltų orų ir leisim lakstyt šlapiu užpakaliu, tada labai greit supranta, kad nemalonu būt šlapiai. Bent jau su pirma taip buvo biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytei kovo pabaigoj bus du metukai. pries savaitele per keleta dienu ismoko pasiprasyti ir tuptis ant puoduko. tiesiog nebedejau sauskelniu ir tiek. sugedindavau kai pasisiodavo i kelnes ir girdavau kai pataikydavom i puoda. nuo to laiko- namie su puodu viskas gerai. tik va turim problemele. bijo daryti kaku ant puodo. nezinau ka daryti... na verkia ir viskas.. rodo, trypia, bet sestis bijo... nezinau kaip tai isspresti... g.gif
Atsakyti

Kam taip vaika kankinti ir paciai nervintis,
[/quote]

uoj ne,ne taip supratot-as jos ir neverciu,tik paklausiu:einam sysiuka padarysim? o ji jau tada bega salin pasislepti biggrin.gif
Na taip,kad isvis verta mokinti tik nuo 2,3 m sita ir as girdejau,tik labai noretusi kad vasara vaikas jau su triusikeliais butu-paciai bus baisiai nepatogu su sauskelnem kaip taip silta.
Atsakyti
tiek pirmas tiek antras atsisėdo sysių daryti ant puoduko nuo dviejų su puse metuko, neverčiami, o iki tol sodindavai tai klykdavo. manau ateina subrendimo amžius tada ir pats vaikas suvokia kas jam geriau...
Atsakyti
Mano merginai 1.5 m., ant puoduko pasedi, bet labai trumpai. Bandziau su knygutem zaisti, bet ji pasieme knygute, nulipo nuo puoduko, pasidejo knygute ant zemes, pritupe ir padare sysiu biggrin.gif Kai buna be sauskelniu ir uzsimano sysiu, pasimeta, nes jaucia, kad nera sauskelniu, bet tuoj pat ir padaro. Zodziu, jai jokio skirtumo, ar sausai, ar slapiai lakstyti biggrin.gif Karts nuo karto vis pabandau su tuo puoduku pazaisti, lelytes ant jo pati sodina, kad jos ten sysiu darytu, bet pati nedaro. Vyras karts nuo karto uzmeta man, kad gal vertetu dazniau uzsiimti tais puoduko reikalais, bet atsakau, kad musu mergina dar nevaldo tustinimosi mechanizmo ir nematau prasmes ja prievartauti... Tai taip ir pasedineja ant puoduko, o as laukiu, kada ateis tas laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neatrastoji @ 2010 02 22, 16:44)
tiek pirmas tiek antras atsisėdo sysių daryti ant puoduko nuo dviejų su puse metuko, neverčiami, o iki tol sodindavai tai klykdavo. manau ateina subrendimo amžius tada ir pats vaikas suvokia kas jam geriau ...

Na, as tikrai nelinkusi laukti kada ateis tas amzius, kai vaikas ims suvokti, jog po sauskelnemis oda nekvepuoja ir jau metas jas iskeisti i triusikelius. Aisku, visagale reklama teigia, jog sauskelnes puikiai praleidzia ora, taciau as linkusi tuo netiketi ir mieliau sodinu sunu ant puoduko bei istisa diena leidziu vaikscioti su triusikeliais.
Atsakyti
Na gal but tai priklauso labai individualiai nuo vaiko, bet as remiausi mano mamos patirtimi, kurios visi trys vaikai anksti pradejo i puoduka daryti. Visi daugiau maziau nuo 1-1.5 metuku.

O mano patirtis tokia. Kai tik vaikas pradejo pats sedeti, mazdaug nuo 6 men. pradejau reguliariai diena ant puoduko pasodinti. Is pradziu su kelnytem, siaip pasisedejimui, paskui be kelniu ir pamperso, sakydama sssssssss.. Po keleto tokiu kartu jis beveik visad sysiuka padarydavo. Po keliu menesiu ir kaka pradejo daryti. Aisku niekad nepasiprasydavo, bet po valgymo sodindavau tai daznai ir padarydavo.
Kai prasidejo silti orai (jau buvo virs 1 metuko), namie visikai nebededavau pamperso. Aisku pati klausdavau daznai ar nori sysiu ir sodindavau. Na pirmos kelios dienos budavo daznai slapios, bet slapiam nepatikdavo buti. tai vis dazniau ir dazniau pats pasakydavo. Kartais, aisku po laiko. Rezultate - 1.5 metuko visikai diena atsisakem pamperso, o nuo 2.3 jo visikai nebereikejo ir nakti thumbup.gif

Zodzio jokio streso nei vaikui nei man. Tik aisku man kantrybes prireike ten ji nurengineti, i ta puoduka sodineti, tuo labiau kad i lopseli ejo nuo 1.5 metu, tai ten niekad nesiulydavo puoduko.. Tai tik gryzus namie vakarais ir savaitgaliais dirbau "puoduko" klausimu. Jau nuo pat pradzios daug susitaupe pampersu, kai numetem visai, tai isvis super thumbup.gif
I lova niekad nera buves padares, o kaka i kelnes maximum 2 kartus. Ir tu paciu kazkaip nepamenu.. g.gif

Tiesa, jis nuo 8 men pradejo vaikscioti. Tas irgi turbut itakoja ankstyvam puoduko nebijojimui ar ka. NEzinau.. g.gif
Atsakyti
Zinoma,kad vaikas pripranta prie besikartojanciu veiksmu,bet ar verta save ir vaika kankit ir eikvot laika,jei vistiek ateis tam laikas ir darys pats/i ant puoduko! Geriau ta laika isnaudoti vaiku lavinimuisi,tai bent nauda bus! Cia mano tokia nuomone vis del to 3 auginu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazosios @ 2010 02 26, 14:53)
Zinoma,kad vaikas pripranta prie besikartojanciu veiksmu,bet ar verta save ir vaika kankit ir eikvot laika,jei vistiek ateis tam laikas ir darys pats/i ant puoduko! Geriau ta laika isnaudoti vaiku lavinimuisi,tai bent nauda bus! Cia mano tokia nuomone vis del to 3 auginu 4u.gif

Auginu pirma ir kol kas vieniteli vaika, taciau naktipuodzio naudojimas nei man, nei vaikui nera kancia. Tai taip pat elementaru kaip dantu valymas. Ar jus ir tai ivardintumete kaip kancia?
Atsakyti
QUOTE(Mazosios @ 2010 02 26, 15:53)
Zinoma,kad vaikas pripranta prie besikartojanciu veiksmu,bet ar verta save ir vaika kankit ir eikvot laika,jei vistiek ateis tam laikas ir darys pats/i ant puoduko! Geriau ta laika isnaudoti vaiku lavinimuisi,tai bent nauda bus! Cia mano tokia nuomone vis del to 3 auginu 4u.gif

drinks_cheers.gif
O mes nei i puoda siusiojam (nors jau bandom ir tikrai suvokiam) nei dantu valomes biggrin.gif Mums uz keliu men 2 m. Zimona cia viskas priklauso nuo mamos ir aisku nuo vaiko. O as tam nelabai skiriu demesi rolleyes.gif Mano vyresnelis isvis i puoda pradejo daryti gal tik 2,5 m. ar net dar veliau. Ir nieko biggrin.gif O dantu nevalem labai ilgai gal iki 3 m. schmoll.gif . Dabar jau penkeri ir neturim ne vienos skyles thumbup.gif

Jei vaikutis noriai priima puoduka tai manau galima ji pratinti, bet jei nepatinka jam puodas tai manau ir ner cia kor vargintis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsam: 26 vasario 2010 - 14:50
Mes ant puodo atsisėdom gal 8 mėn. Nors ir nepatardavo, bet mes atsisėsdavom su žaislais, ypač tikdavo knygutės. Paskaitydavom net. Išmoko greitai. Vėliau abi kartu eidavom ant savų puodų tongue.gif Niekada neuždarydavau vonios durų. Aš noriu į tualetą ir dukrytė iš paskos pažiūrėti ką mama daro. Iki šiol kartu einam ax.gif Nuo 1,3 kažkur dėdavau medžiagines sauskelnes ir jokios apsaugos. Kai jau sušlapdavo, tai kiaurai. Per dieną rengdavomės tikrai daug kartų. Į puodą darė visada, tik paprašyti nemokėjo.
O išmoko per 3 dienas ax.gif Nuvažiavau į maximą ir nupirkau 10 triusikėlių. Vėliau padaviau juos vaikui ir leidau pažaisti, apžiūrėjom kas ant jų nupiešta. Pakabas nuo jų atidaviau. Aišku, kad susidomėjo. Tai pirmą dieną sunaudojom visus 10 tongue.gif bėgo kiaurai. Bet pamačius kaip kiaurai bėga tai pati bėgo ant puodo. O tada lėkdavo iš krūvos triusikėliu išsirinkti norimus. Antrą dieną jau geriau buvo, trečią išvis gerai. Taip ir išmoko prašyti. Tik visada sakydavo: kakooot, nesvarbu, kad ne kakot, o tik šiaip į tualetą biggrin.gif
Vėliau kartais pasitaikydavo viena kita avarija, kai užsižaisdavo ir jau lėkdavo į vonią, kai vos ne lašeliai krenta. Bet jau dabar pati matau, kad greit prašys, jau nori, bet negali sustoti žaisti. Tada sakau, kad aš noriu ir ji prisijungia.

Išsiplėčiau, bet papasakojau, kaip mes atpratom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 02 26, 17:36)
Mes ant puodo atsisėdom gal 8 mėn. Nors ir nepatardavo, bet mes atsisėsdavom su žaislais, ypač tikdavo knygutės. Paskaitydavom net. Išmoko greitai. Vėliau abi kartu eidavom ant savų puodų  tongue.gif Niekada neuždarydavau vonios durų. Aš noriu į tualetą ir dukrytė iš paskos pažiūrėti ką mama daro. Iki šiol kartu einam  ax.gif Nuo 1,3 kažkur dėdavau medžiagines sauskelnes ir jokios apsaugos. Kai jau sušlapdavo, tai kiaurai. Per dieną rengdavomės tikrai daug kartų. Į puodą darė visada, tik paprašyti nemokėjo.
O išmoko per 3 dienas ax.gif Nuvažiavau į maximą ir nupirkau 10 triusikėlių. Vėliau padaviau juos vaikui ir leidau pažaisti, apžiūrėjom kas ant jų nupiešta. Pakabas nuo jų atidaviau. Aišku, kad susidomėjo. Tai pirmą dieną sunaudojom visus 10 tongue.gif bėgo kiaurai. Bet pamačius kaip kiaurai bėga tai pati bėgo ant puodo. O tada lėkdavo iš krūvos triusikėliu išsirinkti norimus. Antrą dieną jau geriau buvo, trečią išvis gerai. Taip ir išmoko prašyti. Tik visada sakydavo: kakooot, nesvarbu, kad ne kakot, o tik šiaip į tualetą biggrin.gif
Vėliau kartais pasitaikydavo viena kita avarija, kai užsižaisdavo ir jau lėkdavo į vonią, kai vos ne lašeliai krenta. Bet jau dabar pati matau, kad greit prašys, jau nori, bet negali sustoti žaisti. Tada sakau, kad aš noriu ir ji prisijungia.

Išsiplėčiau, bet papasakojau, kaip mes atpratom  4u.gif


Pas mus labai durnai gaunasi. Svetaineje plyteles tai kaip padaro ant grindu bala tai bijau, kad eidama pro ja nepaslystu ir nenusidrebtu unsure.gif Arba geriausia ant kilo pridaro doh.gif
Kai augo vyresnelis turejom toki sena kilima tai visa susiusiojo mokindamasis ant puodo sedeti. Kilima ismetem. O dabar kilimas naujas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsam: 26 vasario 2010 - 15:59