Įkraunama...
Įkraunama...

Židinio mūrijimas

QUOTE(korida @ 2014 12 02, 17:12)
Matau ,kad  savo ikiriom reklamom ne viena jau  uzpypinai ,a ne uzdirbi reklmai issipirkti , kazin  ka kur MODERAI veikia ?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pats kaip meistras - 100 proc. garantuoju sakei ne kartą : GRIAUK , kai taupūs žmogeliai buvo prisidirbę nesąmonių ir vėliau lupai dvigubus pinigus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir nesiginčyk čia, nes nežinau nei vieno meistro, kuriam tokių atvejų nepasitaikė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kros @ 2014 12 02, 19:23)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pats kaip meistras - 100 proc. garantuoju sakei ne kartą : GRIAUK , kai taupūs žmogeliai buvo prisidirbę nesąmonių ir vėliau lupai dvigubus pinigus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ir nesiginčyk čia, nes nežinau nei vieno meistro, kuriam tokių atvejų nepasitaikė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nerašinėk nesąmonių ,nes man jau gėda už tave .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 02 gruodžio 2014 - 17:58
QUOTE(korida @ 2014 12 02, 17:57)
Nerašinėk nesąmonių ,nes man jau gėda  už tave .


Prie ko čia gėda negėda?
Yra konkretus NARVID atvejis, reikia remontuoti kapsulę , reikia ardyti židinį.
Yra rimta problema, yra bėda, yra didelės išlaidos. Klausimai kyla KODĖL, KAIP, KAS ATSAKINGAS, KAS MOKĖS?
Siūlyk žmogui savo variantus. O tu čia lendi į asmeniškumus ir nusiplauni nuo konkretaus atsakymo.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kros: 02 gruodžio 2014 - 18:40
QUOTE(Kros @ 2014 12 02, 20:39)
Prie ko čia gėda negėda?
Yra konkretus NARVID atvejis, reikia remontuoti kapsulę , reikia ardyti židinį.
Yra rimta problema, yra bėda, yra didelės išlaidos. Klausimai kyla KODĖL, KAIP, KAS ATSAKINGAS, KAS MOKĖS?
Siūlyk žmogui savo variantus. O tu čia lendi į asmeniškumus ir nusiplauni nuo konkretaus atsakymo..   doh.gif

Viskas butu gerai ,bet kai bruki pastovei perdeta savo reklama kaip tas kiskis multike gal tau dainele padainuoti ,gal pagalvele ... tai net koktu zmonems darosi blush2.gif negi to nejauti ?As galvojau ,kad tik vienas tai pastebiu ,bet ziuriu ir kiti replikuoja tau unsure.gif
Narvid-ui , griauti visiko tikrai nereikes ,gal tik blogiausiu atveju praardyti reikes neaisku kokia zidinio konstrukcija ... nezinau kokia pas ji kapsule .Gerose kapsulese nieko griauti nereikia o pakelimo mechanizmai keiciasi ir remontuojasi is vidines pakuros puses isemus apsaugas ...
Taip ,kad nerasinek nesamoniu - nugriauti ir ... doh.gif doh.gif doh.gif
P.S. Jei tai butu kazkada montuotas mano zidinys ir islystu koks gamyklinis brokas tai darbus tikrai kompensuociau jei firma pardavusi to nedengtu o paskui jau issireikalauciau is ju uz patirtus nuostolius graziuoju arba jei ne piktuoju budu ,bet manau pastarojo varianto nereiketu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 02 gruodžio 2014 - 19:11
QUOTE(Kros @ 2014 12 02, 18:39)
Prie ko čia gėda negėda?
Yra konkretus NARVID atvejis, reikia remontuoti kapsulę , reikia ardyti židinį.
Yra rimta problema, yra bėda, yra didelės išlaidos. Klausimai kyla KODĖL, KAIP, KAS ATSAKINGAS, KAS MOKĖS?
Siūlyk žmogui savo variantus. O tu čia lendi į asmeniškumus ir nusiplauni nuo konkretaus atsakymo..   doh.gif


iš kur tu ištraukei kad man jau reikia ardyt židinį. buvo tik kilausimas kaip buna tokeis atvejais kai to prireike. kaip elgesi gamintoju garantinei servizai.
o čia jau savo buržuikes grust prasdėjai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo narvid: 02 gruodžio 2014 - 19:09
QUOTE(narvid @ 2014 12 02, 19:03)
iš kur tu ištraukei kad man jau reikia ardyt židinį. buvo tik kilausimas kaip buna tokeis atvejais kai to prireike.


Supratau. Tada baigiam temą.
Atsakyti
QUOTE(Kros @ 2014 12 02, 17:46)
Protingas žmogus esi, teisingai mąstai. Todėl tikriausiai nepadarysi tokių liapsusų, kaip dabar daugelis daro.
1. Nepagailėsi kokybiškai normaliai kapsulei.
2. Nepasisamdysi meistro už 800 Lt, kuris ant tavęs pasitreniruos.
3. Sudėsi kokybiškas medžiagas.

Tada tavo židinys ir laikys.

Deja, daugelis žmonių taupo ant aukščiau minėtų dalykų ir gaunasi ššš. Arba židinys nešyla, arba smirda, arba kapsulės perkaitinamos.  Tada ateina normalus meistras ir sako GRIAUK VISKĄ, nes perdaryti yra brangiau nei naują pastatyti.
Skirtumas tarp meistro GRIAUK ir mano GRIAUK yra tik tas, kad meistras siūlo statyti naują židinį, o aš siūlau statyti krosnelę.

O čia filmukas, kaip policija pagavo Ispanijojekinietiškų Ferrari pardavėjus

1. ne,pigiako nesirinksiu,teisingai.
2. As pats zidini statysiuos. esu gyvenime nuo moduliniu iki murytu koki ą0 pastates,tad patirties manau uzteks.
3. Cia ne vieta taupyti.

Maciau Lietuvis bugati veiron klona padare,bet jis kaip ir tie kitaicai,stukininkai,o ne masines gamybos veikejei.
Atsakyti
Sveiki
Statomam name planuojamas zidinys (namas vieno auksto)
Planuoju su ortakiais ir zidinio ventiliatorium siluma paduot i kitam namo gale esancius miegamuosius wink.gif

Planuoju zidinio kapsule apmuryti is pilnaviduriu raudonu plytu. Kadangi ju tureciau gauti... o visos kitos medziagos kainuotu.
Ka jus i tai manot? Man atrodo kad plytos ir atsparesnes karsciui ir siluma palaikytu ilgiau nei tarkim is kokio g/k ar kitu ploksciu darant.

Koki muro misini naudot? atsparu karsciui koki nors? ar tiktu ir senovinio tipo: molis, smelis ir truputis cemento? Ar plytas is vidaus reiktu padengt kokia nors vata ar geriau palikt paprastas?

Pacia perdanga tarp zidinio ir dekompresijos kameru is ko daryt? gelzbetonio? apdangt ja is apacios ar virsaus vata? Gal kas turit kokiu breziniu, nurodymu, paveiksliu ar dar ko kaip is plytu taisyklingai susimuryt zidini?

Apdaila is isores dar nesidomejau... butu galima tinkuoti... arba profiliukus siaurus uzsukt ir g/k det. smile.gif
Atsakyti
Sveikos...nors tema senoka, bet noriu paklausti..gal kas susidūrėte ir galėsite pagelbėti.
Internete pačių įvairiausių židinio meistrų ir firmų.. tačiau kaip išsirinkti..gal kas buvot susidūrę ir galėsite ką parekomenduot.. Spėjam, kad sugedo židinio ventilaitorius.. doh.gif reikia meistro 4u.gif gal kas kokį nagingą žmogų/patikimą firmą žinote 4u.gif židinys įrengtas senai..veikė be prieškaištų 13 metų.. bet matyt atėjo ir jam paskutinioji..
būsim labai dėkingi už info 4u.gif
Atsakyti