Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona, žalia, raudona

QUOTE(Emerencija @ 2008 10 27, 15:24)
Prarasei daug, bet ka tuo norejai pasakyti, taip ir nera aisku  biggrin.gif

o jūs įsiskaitykit wink.gif

nuotrauka skyrelyje "nepatvirtintos" - dar laukia peržiūros ir sprendimo

nuotrauka skyrelyje "neužpildytos" - reiškia arba pats nesiuntei tvirtinimui arba moderatorių atmesta.

kartais nuotrauka išvis "dingsta" - nėra nei konkurse nei minėtuose skyreliuose - reiškia atmesta ir galit paraišką pildyt iš naujo.

patvirtinta - pamatote ją konkurse.


Aiškiau nemoku. Į užsienio kalbas neversiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 27 spalio 2008 - 14:38
Ačiū Karbyne aciuks.gif už paaiškinimus smile.gif

be to viskas šitas yra surašytas taisyklių temoje

va čia http://www.supermama...?...t&p=2503998

tik reikia nueiti ir paskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gita Saba @ 2008 10 27, 14:11)
Bet ji tooooooookia romantiška  wub.gif

net nedristu gincytis wub.gif
bet, deja, uz ja nebalsuosiu uz temos neispildyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 27 spalio 2008 - 15:02
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 27, 14:04)
user posted image
man ista labai grazi nuotrauka, bet neatitinka temos (mano nuomone cool.gif ), nes dominuojanti yra tamsiai ruda arba juoda  ax.gif

lapeliai ir obuolys raudoni smile.gif

bent jau mano kompiuteryje mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet Ruste mano šuva irgi buvo su raudonu bantu ir dar klevo lapai keli pamesti, ir pas tą šiaudinuką skrybliui yra geltona gėlė įsegta, nu ir kaip priklauso žalios spalvos taipogi yra biggrin.gif
Aišku yra šimtą kartą gražesnių nuotraukų nei mano, taip kad rinksim gražiausią mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingero: 27 spalio 2008 - 15:39
QUOTE(Rustė @ 2008 10 27, 15:21)
lapeliai ir obuolys raudoni smile.gif

bent jau mano kompiuteryje  mirksiukas.gif

as irgi matau raudonus lapelius ir obuoli, bet ne kaip dominuojancia spalva ax.gif

"Skelbiame naują spalvingą fotokonkursą, kuriame labai laukiame jūsų nuotraukų iš rudeniškos gamtos, kuriose atsispindėtų šios spalvos, ar visos kartu, ar kuri nors viena labai aiškiai ir ryškiai!"
stai ka turiu galvoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 27 spalio 2008 - 15:41
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 27, 15:38)
as irgi matau raudonus lapelius ir obuoli, bet ne kaip dominuojancia spalva  ax.gif

"Skelbiame naują spalvingą fotokonkursą, kuriame labai laukiame jūsų nuotraukų iš rudeniškos gamtos, kuriose atsispindėtų šios spalvos, ar visos kartu, ar kuri nors viena labai aiškiai ir ryškiai!"
stai ka turiu galvoje

supratau mirksiukas.gif

------------------------------
Ingero, jūsų nuotraukoje dominuoja oranžinė (oranžinė nėra Lietuvos vėliavos spalva), šunelio kaspinėlis nėra gamtos dalis. Dėl jūsų nuotraukos tarėmės moderatorių taryboje, ir deja buvo pripažinta, kad ji netinkama būtent dėl spalvos.

-----------------------------
Mergaitės, negi neturite kitų nuotraukų, kad dėl vienos atmestos nuotraukos reikėtų taip sielotis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 10 27, 17:02)
Mergaitės, negi neturite kitų nuotraukų, kad dėl vienos atmestos nuotraukos reikėtų taip sielotis? unsure.gif
Aš tikrai nesisieloju mirksiukas.gif , viskas gerai, šiaip įdomu buvo kaip kitiems atrodo mirksiukas.gif , bet per didelė foto įsikrovė, einu išimt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingero @ 2008 10 27, 16:05)
Aš tikrai nesisieloju  mirksiukas.gif , viskas gerai, šiaip įdomu buvo kaip kitiems atrodo  mirksiukas.gif , bet per didelė foto įsikrovė, einu išimt  mirksiukas.gif


puiku, kad nepergyvenate, bet kitos tai labai kažkaip sureaguoja unsure.gif

dėkite gi kitas, tikiu, kad turite, gi yra dar laiko dvi dienos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 10 27, 17:08)
dėkite gi kitas, tikiu, kad turite, gi yra dar laiko dvi dienos smile.gif
Bu dar tų konkursų mirksiukas.gif , sudalyvausim kitų kart mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingero @ 2008 10 27, 16:12)
Bu dar tų konkursų  mirksiukas.gif , sudalyvausim kitų kart  mirksiukas.gif

kaip tik naujas atirado smile.gif

http://www.supermama...;#entry20907233

----------------

miela nuotrauka smile.gif

user posted image

ši įdomi vien tuo, kad šonu fotografuota smile.gif

user posted image
Atsakyti
šiaip kuo maloniai nustebino šio konkurso aptarimas- kad praktiškai nėra pjautynių ir drabstymosi purvais, kaip būta daugumoje praėjusių konkursų thumbup.gif gražiai kultūringai džiaugiamasi, netgi patarimais dalijamasi, super, ir toliau taip thumbup.gif
Atsakyti