Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona, žalia, raudona

QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 11 02, 12:34)
Astisius, nu bet pradet "sekliaut" del kiekvienos foto ?  g.gif  blink.gif


Kodėl sekliaut? Visai netyčia užtikau ir man visiškai negaila, gal klausiu dėl savęs? mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
g.gif šį kartą balsuoti buvo labai labai labai paprasta thumbup.gif
Nuotraukos, kurios TIKRAI atspindėtų temą "geltona žalia raudona" buvo vos... trys 4u.gif
Dauguma tiktų konkursams apie rudenėlį, bet ne šiai temai.
Gal tai mano subjektyvi nuomonė, bet... užtat apsispręsti už ką balsuoti buvo laaabai lengva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2008 11 02, 12:47)
g.gif  šį kartą balsuoti buvo labai labai labai paprasta  thumbup.gif 
Nuotraukos, kurios TIKRAI atspindėtų temą "geltona žalia raudona" buvo vos... trys  4u.gif
Dauguma tiktų konkursams apie rudenėlį, bet ne šiai temai.
Gal tai mano subjektyvi nuomonė, bet... užtat apsispręsti už ką balsuoti buvo laaabai lengva  mirksiukas.gif


Įsiskaityk į taisykles atidžiau mirksiukas.gif

Skelbiame naują spalvingą fotokonkursą, kuriame labai laukiame jūsų nuotraukų iš rudeniškos gamtos, kuriose atsispindėtų šios spalvos, ar visos kartu, ar kuri nors viena labai aiškiai ir ryškiai!

Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 02, 11:40)
p.s. nieko nesuprantu unsure.gif dabar dar kartą žiūrėdama fotkes atradau nematytų nuotraukų doh.gif  unsure.gif gal anksčiau buvo per du puslapius išdėliotos, ne viename? bet regis tikrinau ir nemačiau jokio antro puslapio unsure.gif  doh.gif

man šiandien irgi taip pasirodė, bet gal "vaidelenasi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 11 02, 12:40)
man šiandien irgi taip pasirodė, bet gal "vaidelenasi"  biggrin.gif

velnias žino... jei atvirai, tai tikrai ne visas fotkes išsidinau, bet... vat iš paskutinių čia įdėtų fotkių, tarkim tie du vaikučiai kur tipo laišką rašo prie tokio staliuko, nu garbės žodis nemačiau tokios anksčiau doh.gif smile.gif
Atsakyti
ir as vaikuciu nemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 02, 14:17)
velnias žino... jei atvirai, tai tikrai ne visas fotkes išsidinau, bet... vat iš paskutinių čia įdėtų fotkių, tarkim tie du vaikučiai kur tipo laišką rašo prie tokio staliuko, nu garbės žodis nemačiau tokios anksčiau doh.gif  smile.gif


g.gif schmoll.gif Ir aš nemačiau, bet čia gal pakeitė kita kokią nors? g.gif Pasirodys Rustė, gal paaiškins,kaip čia , ar mes žioplos.... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir as sian perziurejau, tikrai atsirado nauju foto g.gif
Atsakyti
dar kartą peržvelgiau visas. dabar bent 6 "susirodė" nematytos lotuliukas.gif čia dėl to, kad į nuotraukas, kur tiesiog nufotografuoti vaikai, iš pat pradžių nelabai kreipiau dėmesio, t.y. nedidinau jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 02, 13:17)
tarkim tie du vaikučiai kur tipo laišką rašo prie tokio staliuko, nu garbės žodis nemačiau tokios anksčiau doh.gif  smile.gif


Aš pastebėjau bigsmile.gif

Patiko man ta foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2008 11 02, 11:13)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif , man ta musmirė blynas kažkoks ir tiek. doh.gif


Nu jeigu jau prakalbot apie baisias foto, tai pasakysiu ir as savo nuomone ax.gif
Man sitos visiskai be ryšio unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Foto su vaikais yra gerai... bet siose foto dominuoja tik vaikai, o ne ruduo ax.gif
Atsakyti
ai, aštuonkojis vis tiek fainas. kas kad nelabai "į temą" biggrin.gif
Atsakyti