Įkraunama...
Įkraunama...

Retas vardas giminėje

mociute pasakojo, kad kai du jos jaunesnieji broliai (visi gime Smetonos laikais) buvo pavadinti Robertu ir Ricardu, tai buvo kazkas tai virs visko, mazdaug aplinikiniai reaguodavo taip pat, kaip dabar i kokius vardus, duotus grynai is serialu.
dar mociute pasakojo, kad buvo tokia giminaite, vardu Klimute.
Atsakyti
Mano teta vardu Liuvika, nes jos tėvelis Liudvikas buvo, kažkaip nedažnas vardas man atrodo. O kiti kaip ir įprasti smile.gif
Atsakyti
Jau vieną kartą prie vardų minėjau tokį. Tai va, ant vienos pageltusios močiutės jaunystės laikų fotografijos įsiamžinusios dvi jos draugės, o kitoje pusėje ranka užrašyta: "Antosė ir Tavosė". Kad Antosė yra Antanina, tą aš žinau, bet tas kitas vardas Tavosė - man iki šiol lieka mįslė g.gif
Atsakyti
Hmm... Laisve, gal tai buvo kokia nors g.gif Teofilė ? doh.gif seniau tai buvo gana dažnas vardas
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2005 07 05, 20:43)
Hmm... Laisve, gal tai buvo kokia nors  g.gif  Teofilė ?  doh.gif seniau tai buvo gana dažnas vardas

Kažkodėl ir man tik tokis vardas su ta Tavose tesisieja. Bet vis viena - Tavosė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytė @ 2005 07 01, 11:46)
Darželio grupėje buvo toks Danas, bet niekam nė į galvą neatėjo tyčiotis g.gif O ir vėliau kažkaip negirdėjau, kad būtų tyčiojamasi schmoll.gif Čia gal kaip kam pasiseka. Į kokią kompaniją, kolektyvą vaikas patenka, taip ir nutinka su jo vardu. O šiaip, iš tikrųjų, duodant vardą reikia galvoti, kad iš jo kuo mažiau pasityčiojamų variantų galima būtų padaryti doh.gif

drinks_cheers.gif ir man atrodo, kad reikia labai pagalvoti pries duodantvarda, bet... vaikai isradingi ir ziaurus doh.gif
Atsakyti
Gimineje retu vardu nera, taciau zinau tokius mergaites: Puma, Rovena
Berniukas: Raimedas.
Su tuo raimedu, tai kazkaip ispradziu buvo labai sunku isiminti, vis su raimiu asocijuodavosi, bet po kokiu 10k isiminaiu ax.gif
Atsakyti
Roneta thumbup.gif
Atsakyti
Mano krikšto dukros vardas Augintė. Pagaminom iš abiejų tėvelių vardų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2005 07 11, 23:31)

Aš pažįstu vieną Ronetą thumbup.gif
Atsakyti
Na, o mano prosenelės vardas- Otilija (man iš ties labai gražus).
Močiutės- Fida, o močiutės brolio- Pijus. Prosenelė buvo vokietė, tai gal todėl jos pačios ir vaikų vardai tokie negirdėti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 07 04, 22:38)
Jau vieną kartą prie vardų minėjau tokį. Tai va, ant vienos pageltusios močiutės jaunystės laikų fotografijos įsiamžinusios dvi jos draugės, o kitoje pusėje ranka užrašyta: "Antosė ir Tavosė". Kad Antosė yra Antanina, tą aš žinau, bet tas kitas vardas Tavosė - man iki šiol lieka mįslė g.gif


tuoj apshviesiu tongue.gif ,- "Tavose" yra tarmishkas nuo "Tavoda", kuris yra maloninis nuo "Teodora" smartass.gif Mano krikstamote Teodora, tai ja broliai-seserys tik Tavoda ir tevadina smile.gif
Atsakyti