Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų iki 2-3 metų globos namai

QUOTE(laureta @ 2006 11 15, 16:41)
O Jus Ramintai paskambinkite i Kudikiu namus ir pasiteiraukite pas socialinius darbuotojus. Kudikiu pilni namai. As pati ten juos maciau. Ir jie laukia teveliu... Labai gaila kudikiu daugiau nei norinciu isivaikinti...

Nepagalvojau...
O siaip jau gavau pakvietima i kursus tuos iteviu... Bet, tiesa, programa nelabai patiko, idomu kaip turinys....
Atsakyti
Laureta - neklaidinkite. Taip , sutinku kūdikių pilni namai (ir aš tai mačiau), bet deja jų dokumentai įvaikinimui nesutvarkyti. Jeigu jūs pažvelgtumėte į galimų įvaikinti vaikų sąrašus - kūdikių ten nei su žiburiu nerasite, nebent su žymiais sveikatos defektais. Kaip jūs manot kodėl įtėviai norėdami įsivaikinti kuo mažesnius vaikučius kartais laukia labai ilgai.
Atsakyti
Ramintai iteviu kursuose reikia buti labai stipriam psichologiskai.
Papildyta:
Pirmiausia nereikia prisiristi taip stipriai prie kudikio jeigu niekas jums nesiule. Jeigu vienas ar kitas kudikis jums patiko, klauskite ar ji galima ivaikinti, ir isgirde atsakyma taip, tuomet puoselelkit viltis i ta vaikuti. Taigi as nieko neklaidinu.
Atsakyti
Už tai ir nėra praktikuojama tai, kad pirmiausia eitų žmonės į kūdikių namus. Šiaip be VTAT rašto kūdikių namų darbuotojai net neturi teisės rodyti ten esančių vaikučių.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2006 11 16, 13:46)
Ramintai iteviu kursuose reikia buti labai stipriam psichologiskai.


Kodel? Papasakokit man truputi... Gal kas Klaipedoje klausetes?
Atsakyti

Aš nelabai supratau kodėl įtėvių kursuose reikia būti psichologiškai stipriam. Aš nelabai mėgstu visokius ten kursus, bet šie man visai patiko - susirinko "likimo draugų" grupelė (su daugeliu iš jų mes iki šiol bendraujame šeimomis, nes visi jau auginame vaikučius biggrin.gif ), sužinojau įvairių dalykų, apie kuriuos net nenutuokiau (tai paskatino daugiau ieškoti informacijos internete, kas man labai padėjo jau parsivežus vaikelį). Kursuose diskutuodavome visi iki numirimo. Buvo visai smagu.
Atsakyti
O siandien man nelabai patikom, buvom vienintele jauna seima, norinti isivaikinti. Kiti buvo virs 50 ir tik globai dideliu vaiku.... Na, lektorius galejo pasiulyt daugiau, bet kokia auditorija, tokia paskaita....
Atsakyti
[quote=Zuika1,2006 11 16, 11:45]
Laureta - neklaidinkite. Taip , sutinku kūdikių pilni namai (ir aš tai mačiau), bet deja jų dokumentai įvaikinimui nesutvarkyti. Jeigu jūs pažvelgtumėte į galimų įvaikinti vaikų sąrašus - kūdikių ten nei su žiburiu nerasite, nebent su žymiais sveikatos defektais. Kaip jūs manot kodėl įtėviai norėdami įsivaikinti kuo mažesnius vaikučius kartais laukia labai ilgai.
[/
Pritariu Zuikai atrodo mazyciu pilni kudikiu namai, (kai rodo per TV),o kai nori isivaikinti naujagimi,pirmiausiai pasiulo su labai sunkiais sveikatos sutrikimais. Pati su tuo susiduriau. Ir dar kai paskaiciau apie kazkokius ivaikinimo kursus man keista pasidare, kad as nebuvau nei vienuose kursuose, nors turiu du savo (ivaikintus)turtus. Ir nemanau, kad tie kursai kazka lemia, manau jeigu seima nori isivaikinti,tai ju sprendimo nenulems jokie kursai ar ''psichlologinis stiprumas''.Mes su vyru ir be kursu puikiai tvarkomes.
O tu Raminta, neimk i sirdi ir nenusimink, zinok, kad kazkur yra mazas, nuostabus zmogeliukas, kuris laukia tik Jusu, o Jus jo.
Atsakyti
QUOTE
  O tu Raminta, neimk i sirdi ir nenusimink, zinok, kad kazkur yra mazas, nuostabus  zmogeliukas, kuris laukia tik Jusu, o Jus jo.

Ir mes jo laukiam... labai labai...
Atsakyti
QUOTE(lorka @ 2006 11 17, 23:00)
Ir dar kai paskaiciau apie kazkokius ivaikinimo kursus man keista pasidare, kad as nebuvau nei vienuose kursuose, nors turiu du savo (ivaikintus)turtus. Ir nemanau, kad tie kursai kazka lemia, manau jeigu seima nori isivaikinti,tai ju sprendimo nenulems jokie kursai ar ''psichlologinis stiprumas''.Mes su vyru ir be kursu puikiai tvarkomes.


Tuos kursus ne taip jau seniai įvedė. Ir (bent jau Vilniuje) yra atskiri kursai būsimiesiems įtėviams ir atskiri - būsimiesiems globėjams.

Lorka, kursuose tikrai niekas nieko neagituoja įsivaikinti - į juos jau ateina apsisprendę žmonės. Kursuose aptariamos tokios problemos kaip padėti vaikui greičiau apsiprasti naujoje šeimoje, koks vaiko elgesys naujoje šeimoje yra laikomas normaliu (nors iš šalies gali pasirodyti, kad vaikui ne visi namie) ir kokios yra tokio elgesio "šaknys", kaip vaikui pasakoti apie įvaikinimą, ką daryti su kitais įvaikinto vaiko "giminaičiais" (t.y. biologiniais broliais ir seserimis, jei tokių yra ar jei tokie atsirastų), kaip pasiruošti pirmajam susitikimui su vaiku (čia aktualiau, jei vaikutis šiek tiek vyresnis) ir pan. Sakyčiau, labai aktualios temos.

Ramintas, koks skirtumas kiek žmonėms metų? Juk ne Naujų metų švęsti susirinkote. Mūsų grupėje taip pat labai įvairaus amžiaus žmonių buvo, tačiau kažkaip tai mums tas visai nekliudė - tikslai tai mūsų vienodi.
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2006 11 19, 10:47)

Ramintas, koks skirtumas kiek žmonėms metų? Juk ne Naujų metų švęsti susirinkote. Mūsų grupėje taip pat labai įvairaus amžiaus žmonių buvo, tačiau kažkaip tai mums tas visai nekliudė - tikslai tai mūsų vienodi.


Matai, as ir siaip neisskirciau zmogaus amziaus, nes mama uzaugino jau ne tokia pagarbia ir jautria vyriasniam zmogui, todel bendrauju su jais kaip su lygiais ir del to neturiu as probleu, bet... Visa ta informacija buvo bandoma pateikti, psichologniu zaidimu pagrindu, tekstu interpretacijom.. Vyresni zmones priprate isklausyti paskaitas, tokius dalykus labai sunkiai suvokia...
Aisku, labai blogai kad tiek globejams, tiek ivaikintojams kursai vyksta kartu, ir apskritai galetu buti geriau diferencijuojama pagal vaiku amziu.... Mes ir sestadieni buvome vieni, norintys kudikio... Naujai ateje dalyviai taip pat lauke vyresniu vaiku globos... gal kiti iteviai pasidave? Todel informacijos apie mus dominancius dalykus gavome mazokai, nugalejo dauguma....
Sumaliau, cia viska i kruva, pati nesuprantu ar jus suprasit, jei ka ... paaiskinsiu veliau....
Atsakyti
As kai paziuriu tas reklamuojamas akcijas,tuos skatinimus padeti vaikuciams man soryy,koktu darosi.Rodo tai graziai,bet kai tu zmogus realiai nori nors viena vaikuti paimti is tu vaiku namu ir turi tam tikrai tinkamas salygas ,tai kazkodel ir tie socialiniai darbuotojai ir vaiku namu vadovai kryzium ant tako gulasi,kad tu to nepadarytum,o jei dar sugalvoji vaika imti is kito rajono tai dar ir vos ne santazuoti pradeda,sakau tai is savo karcios patirties,is tikro tuos vaikus ne bet kas ir aplankyti gali...kazkam matomai tai naudinga ?
Atsakyti