Įkraunama...
Įkraunama...

Kokteiliai su blenderiais :)

Sveikos,
Visai nesenai jogos mitybos puslapyje atradau tokį skanų gėrimuką,išbandžiau visai patiko mano pusryčiams.
reikia:
natūralaus jogurto+pieno+braškių+bananų+rudojo cukraus[aš,naudojau medų}+1/2 a. š. kardamono miltelių{aš naudojau grūstas sėklas}
Tik reikia, daryti tiek ,kad iš karto sunaudotume. 4u.gif
Atsakyti
Rceptas ne mano, gal kažkur seniai interneto platybėse radus buvau, bet man labai skanus:

Puodelis šaltos kavos
Du dideli šaukštai vanilinių ledų
Ketvirtadalis puodelio apelsinų sulčių
1 šaukštas kondensuoto saldinto pieno.

Viską suplakti - labai gaivus, tinka vasarą, kai nesinori karštos kavos.
Atsakyti
Sveikos merginos,
mėgstamiausias mūsų blenderiuotas kokteilis yra tiesiog braškės su cukrum arba dar darau apatinį sluoksnį blenderiuotų bananų, o ant viršaus per šaukštą atsargiai supilu plaktas braškes su cukrumi.
Atsakyti
Šiandien gaminau paprastą, bet labai gardų ir gaivų kokteiliuką. Braškės, bananas ir apipyliau žemuogių skonio jogurtu, viską išplakiau. Skanaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibekė: 05 liepos 2010 - 11:05
QUOTE(Kibekė @ 2010 07 05, 12:05)
Šiandien gaminau paprastą, bet labai gardų ir gaivų kokteiliuką. Braškės, bananas ir apipyliau žemuogių skonio jogurtu, viską išplakiau. Skanaus  smile.gif

Kibeke 4u.gif -skanus kokteiliukas,aš panašiai darau,bet pilu pieną,o vietoj žemuoginio jogurto dedu žemuoges sutrintas su cukrumi.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 07 05, 13:28)
Kibeke 4u.gif -skanus kokteiliukas,aš panašiai darau,bet pilu pieną,o vietoj žemuoginio jogurto dedu žemuoges sutrintas su cukrumi.


Aha, jūsiškis variantas irgi geras smile.gif tik aš nemėgstu pieno, užtai jį ir keičiu jogurtu.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 06 07, 20:25)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  as si kokteili gaminau ir geriau sauletu oru... blem *****... tik neuzdek vandens zenklo ir jau pasiskolinta buna doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ausra1976, geda peleda uz nuotrauku pasisavinima cool.gif  man receptu negaila, bet uz nuotrauku pasisavinima labai pykstu tongue.gif


O man idomu ar Nerytes profilio foto nera vogta, kad jau taip uzsipuola kitas ax.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad čia netinkama tema apie tai diskutuoti.
Papildyta:
Geriau dėkite skanių kokteilių receptus, nei kabinėkitės.
Atsakyti
Su blenderiu gaminu tiek nealkoholinius tiek ir alkoholinius kokteilius, taip pat salta kava.

Ypac per tokius karscius megstu salta kava: ~100g tirpios kavos, pora "rutuliuku" vaniliniu ledu ir siek tiek pieno.

Taip pat ivairius serbetus su vaisiais, tarkim supjaustau persikus, ar kokias trintas braskes sudedu, tada grusto ledo nemazai ir citrinu sulciu siek tiek.
Atsakyti
Persiku Lassi (Indija) Skanus, naudingas, malsina troskuli. Sudetis: 3 valg. saukstai medaus, 120 ml. zalios jazminu arbatos (stiprios), 260 g persiku gabaliuku, 170 g paprasto lieso jogurto (be priedu), 5-6 kubeliai ledo. Medu istirpinti arbatoje ir atsaldyti, blenderyje ismaisyti iki vientisos mases arbata, persikus, jogurta, leda ir ispilstyti i indelius. Skanaus!
Atsakyti
Braškinis jogurtas, 2 bananai, vaniliniai ledai, pienas - labai skanu smile.gif
Atsakyti
O,aš,pastaruoju metu darausi tokį kokteilį.

Supilu rūgpienį į plakiklį sudedu sukapotą cesnaką+dž.krapai +avokadas+ pipiriukas aitrusis.

Išplaku ir valgau su batono skrudučiais
Atsakyti