Įkraunama...
Įkraunama...

O aukštakulniai...

man tai taip grazu paneles ir moteriskaites su auktakulniais 4u.gif aisku,jeigu jie proto ribose,nes buna,kad jau nebepaeina su batukais biggrin.gif as ir pati noreciau jau pradet nesiot kulniukus(visgi jau trecia dedsimtis eina biggrin.gif ),nes visad lakstau su kedukais ar bateliais lygiu padu. bet niekaip nerandu,kurie butu prie sirdies ir dar padoria kaina ax.gif
Atsakyti
as tai turbut jau gimiau su aukstakulniais biggrin.gif turiu auskta kelti tai man patogiausi batai aukstakulniai thumbup.gif kiek prisimenu tai mama pirmus aukstakulnius nupirko 8 klasej, oi kokia tada merga buvau wub.gif kiekviena diena vaikstau su ausktakulniais ir kojos nepavargsta, ir visada eidama pirkti bekulniu batuku pareinu su ausktakulniais biggrin.gif tai net MB juokiasi biggrin.gif
Atsakyti
Šypseną sukeliantis klausimas biggrin.gif Kaip jau kita forumietė minėjo, nėra čia jokio mokslo. Apsiauni aukštakulnius ir eini/vairuoji auto. O jei jau taip sunkiai sekasi( unsure.gif ), pirmiausiai patipenk namuose. Kai jausiesi stabiliau, eik į netoliese esančią parduotuvę/kavinę ar pan. Kuo dažniau juos avėsi, tuo greičiau pajausi, jog jau drąsiai ir grakščiai eini..."autopilotu",- nereikia nei įsitempti, nei kitaip save iš šono stebėti. Pirmieji aukštakulniai neturėtų būti labai aukštu kulniuku. Taigi, iš mano pusės tiek cool.gif
Atsakyti
Svarbiausia atpalaiduoti kelienius. As pati dar nelabai gerai su aukstakulniais vaikstau, na, kai klube grindys - kilimas, tada viskas ok, o tame, kuriame aviu aukstakulnius, taip ir yra smile.gif
Lietuvos parduotuvese yra tokiu batu, kur kulnuose itaisyta kazkokia atseit anti-shock sistema, tai man bent jau visi tie batai tooooookie patogus. Savo pirmus aukstesnius batus (ir jie netgi buvo zieminiai, kai ir su paprastais graksciai nepritrepsesi) tokius pirkau - po ilgos pertraukos buvo pirmi batai, kurie nenugrauze, o kulnas lyg guminis atrode, labai patogu zodziu smile.gif
Atsakyti
Anksčiau visada tik plokščiapadžius pirkdavau, dabar pastebėjau, kad pradedu seilę varvinti ir į aukštakulnius. bigsmile.gif O kokių gražių yra. wub.gif Man labiausiai storu kulnu patinka, masyvūs. Įsigijau vienus su platforma, iš pradžių sunku buvo vaikščioti, kasdien jų tikrai nenešioju, bet pastebėjau, kad kuo toliau, tuo lengviau su jais einu. bigsmile.gif
Atsakyti
pati labai megstu aukstakulnius, stengiuosi vakscuiti graksciai ir atsipalidavusi. man nera baisiau kai merginos eina su aukstakulniais kaip "kablai" perlinke pacios zingsnis sokineja keliu neistiesia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 12 11, 03:05)
pati  labai megstu aukstakulnius, stengiuosi vakscuiti graksciai ir atsipalidavusi. man nera baisiau kai merginos eina su aukstakulniais kaip "kablai" perlinke pacios zingsnis sokineja keliu neistiesia... doh.gif


Emiliuxas, puikiai apibūdinote jaunųjų "Damų" nemokšiškumą avėti aukštakulnius batelius thumbup.gif thumbup.gif Pritariu Jums visomis keturiomis,- vaizdžiai ir tiksliai pasakyta drinks_cheers.gif cool.gif
Atsakyti
o iki kokio aukščio jūs čia diskutuojat?
nes šiaip iki 10 cm tai visai ir dažnai gali avėti, nu bet 14 cm - tik išeigai
Atsakyti
Sveikos,

Man 12, as noriu vaikscioti su aukstu kulniuku, mazdaug nuo 14-15m. rolleyes.gif
Bet mano tetis sako, kad leis man nesioti aukstakulnius tik nuo 17-18m. verysad.gif
Kaip ji ikalbeti, kad leistu?. Zinau, kad tai nera labai sveika, bet vistiek.
Negeliu praeiti pro batu parduotuve nepasimatavusi 1 poros aukstakulniu.
Siaip vaikstau as vidutiniskai. ax.gif

Beja, gyvenu su teciu. Mamos neturiu ( ji gyva, tik men nepalaikome jokio rysio.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sestoke: 30 birželio 2011 - 12:51
Kazkaip nuo pat pradziu nuo 16 metu kaip pradejau tai ir paejau, nebuvo jokiu problemu, tiesa ne su labai aukstais taciau smailais kulniukais, o tokie kaip zinia yra gana nestabilus. Tik kiaulystes desnis, su aukstakulniais paeinu, juos megstu ir jie man tinka taciau deveti negaliu doh.gif biggrin.gif (cia tokiais laikau nuo 6 cm ir daugiau).
Atsakyti
QUOTE(Alumni @ 2008 10 20, 21:46)
Apsiauni ir eini  biggrin.gif

butent thumbup.gif o siaip, daug kartu bandai vaiksciot, o paskui jau savaime einasi. Priprast reik. ax.gif
Atsakyti