Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai

QUOTE(Lapelyte @ 2009 07 13, 17:47)
as buvau irgi vestuvse, kur Mindaugas Krasauskas vede, tikrai superinis vedantysis.


O kokio stiliaus jo vedimas ?
Atsakyti
stai ir as jau po vestuviu maratono... buvo vienu, draugu, kitu ir musu.
lAbai smagu, ka visos vestuves buvo skirtingos - vienose pirsliai samdyti, kitose vedejas ir musu vedeja.
Dabar turim ka lyginti ir apkalbeti lotuliukas.gif
bet oit laikai atejo... net pirslius samdo g.gif , na man smagiau jau tada imti vedeja, viena arba du .
tai jei griztant i tema, parasysiu atsiliepima apie musu vedeja Jolita Vaitkeviciene.
Rasau jai 9 bigsmile.gif , viskas buvo labai fainai ir smagu.
mAn labai svarbu , kad viskas buvo puikiai sustyguota, be jokiu nukrypimu ar "oi atleiskit, pamirsau".
vestuves buvo labai iskilmingos be jokiu poslu juokeliu ar pasaipiu komentaru.
KAip ir buvome su vedeja sutare, islaikyti vestuvese keleta tradiciniu akcentu, taciau nenugrimsti i tas senoviskas ar labai jau iprastas vestuves.
tuoj pradesiu vestuves aprasineti ir visa scenariju lotuliukas.gif ir tai jau butu ne i tema..
ok, rasau trumpai... is juoko nemirem kaip kad kitos jaunosios raso apie savo baliu, bet viskas buvo labai linksma, tvarkinga ir iskilminga, ko as ir norejau...
jei kas nores isamiau tai rasykite az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareja: 24 liepos 2009 - 13:51
QUOTE(SmiltukasTT @ 2009 06 08, 11:57)
noreciau papasakoti apie moletu muzikantus, savaitgali buvau vestuvese ir grojo broliai Deteniai - tai ne vestuves buvo o kazkoks graudulingas vakaras, jie visiskai nemoka vesti vakaro groja lyrinias dainas, linksmas vestuvine tai gal tik 3 per vakara girdejau, kol jie iseidavo pailseti fonui jokios muzikos neuzleisdavo klaiku. Niekam nepatarciau ju samdyti tai yra apie 50 metu amziaus 2 vyrai. Kai jaunieji atejo i sale iskarto visus prie stao susodino , o valsa soko po geru  poros valandu, po to liepe visiems eiti pasivaikscioti i kiema, dar niekada tokiu nebuvau maciusi vestuviu, seip ten viskas gerai buvo tik MUZIKANTAI - baisus ir nulupo 2500 uz vakara nuo 19-iki 2 nakties grojo


Sveikos, ka tik atsokom savo vestuves. Pati esu is moletu ir visada sakiau kad mano vestuvese gros tik broliai Deteniai, nu bet ir kosmaras buvo! sakes kaip nusivyliau, nes tikrai tik 3 linksmos dainos buvo per visa vakara. ir as ir jaunikis ejome kelis kartus prasyti, kad padainuotu linksmesniu dainu, nes nuotaika tai supyp juodai. bet prasymai jiems nei motais. Paseno, nupezo chebryte g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Ieskau savo vestuviu vakaro vedeju. O kadangi vestuves tarptautines, man reikia, kad vedejas gerai kalbetu angliskai ir rusiskai. doh.gif

Gal galit patarti tokius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2009 04 27, 00:16)
manau, kad jie tikrai geri, mums fotografas apie juos buvo uzsimines, sake dirbo vestuvese, kuriuose teatras Arti buvo, tai net ilgiau pasiliko, nes paciam buvo idomu, o ir sveciai buvo isjudinti  ax.gif


Teatras Arti, Dainius ir Jurga, iš tiesų yra labai labai geri. - profesionalūs, taktiški, malonūs, kūrybingi. Įspūdžiai švieži biggrin.gif , ir tik patys geriausi, ech geros buvo vestuvės thumbup.gif .
Kainos nepasakysiu, nes buvau svečias, bet manau, kad geriau sutaupyti nenuomojant limuzino ir imant paprastesnę suknelę, o geras vedėjas yra labai svarbu.
Atsakyti
Patariu samdyti Roberta Petrauska (jis dirba su savo DJ, jei reikia tai ir su aparatura). Tikrai sauniai praveda vestuves thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu, Robertas Petrauskas tikrai super, praejusi savaitgali buvau vestuvese, kurias jis vede smile.gif labai kulturingas vyras, tai ko man ir reikejo, deja, per manasias uzimtas. Rekomendavo Donata Bubneli. Gal kas atsiliepimu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2009 08 13, 00:37)
Pritariu, Robertas Petrauskas tikrai super, praejusi savaitgali buvau vestuvese, kurias jis vede  smile.gif  labai kulturingas vyras, tai ko man ir reikejo, deja, per manasias uzimtas. Rekomendavo Donata Bubneli. Gal kas atsiliepimu ?  4u.gif


Tikrai taip - Robertas labai fainas smile.gif Ir jo dj taip pat - nusiuntem jam playlist'a sioki toki, tai atsizvelge, pagrojo nemazai is ten. Ir siaip abu zmones jaucia, mato, kada jiems ko reikia, prisitaiko, nebruka savo nuomones.
Zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau parekomenduoti viena vestuviu vedeja. Musu su zmona vestuvese nerealiai nuotaika sukure ir svarbiausia nebrangiai, kiekvienam prieinama kaina, taigi, kam gaisinti ir apkrauti savo artimus zmones. Simona 8-674-20937.

Tetiss
Papildyta:
QUOTE(Damla @ 2009 07 28, 17:28)
Sveikos, merginos!

Ieskau savo vestuviu vakaro vedeju. O kadangi vestuves tarptautines, man reikia, kad vedejas gerai kalbetu angliskai ir rusiskai. doh.gif

Gal galit patarti tokius?  4u.gif


Noreciau parekomenduoti viena vestuviu vedeja. Musu su zmona vestuvese nerealiai nuotaika sukure ir svarbiausia nebrangiai, kiekvienam prieinama kaina, taigi, kam gaisinti ir apkrauti savo artimus zmones. Simona 8-674-20937.

Tetiss
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 08 13, 14:53)
Tikrai taip - Robertas labai fainas smile.gif Ir jo dj taip pat - nusiuntem jam playlist'a sioki toki, tai atsizvelge, pagrojo nemazai is ten. Ir siaip abu zmones jaucia, mato, kada jiems ko reikia, prisitaiko, nebruka savo nuomones.
Zodziu  thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tetisss @ 2009 08 13, 16:56)
Noreciau parekomenduoti viena vestuviu vedeja. Musu su zmona vestuvese nerealiai nuotaika sukure ir svarbiausia nebrangiai, kiekvienam prieinama kaina, taigi, kam gaisinti ir apkrauti savo artimus zmones. Simona 8-674-20937.

Tetiss


Reklama g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2009 08 12, 23:37)
Pritariu, Robertas Petrauskas tikrai super, praejusi savaitgali buvau vestuvese, kurias jis vede  smile.gif  labai kulturingas vyras, tai ko man ir reikejo, deja, per manasias uzimtas. Rekomendavo Donata Bubneli. Gal kas atsiliepimu ?  4u.gif



Jis vede musu vestuves ir man tikrai patiko! Be to nebijokit susitikti ir pamatysi patinka jis Tau ar ne.
Atsakyti