Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

Atsakyti
Vaje, nauja tema o aš nieko negaminau lotuliukas.gif Buvau kirpykloje, vyras pats sau kažką meistravojo hihihi.gif Negražu taip ateit su tuščiomis rankomis...turiu martinio, norit mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Matyt pirma gamintoja busiu sitoj temoj tongue.gif

Pirma karta bandziau daryt siandien traskia menkes file saldziarugsciame padaze (negaliu atsivalgyt sito patiekalo kinieciu restoranuose wub.gif Namie pavyko geriau nei tikejausi - skonis superinis cool.gif

user posted image


Vieno kasnio gabaleliais supjausciau menke, pabarsciau gausiai zuvies prieskoniais. Iki standumo isplakiau kiausinio baltyma. Menkes gabalelius apvolioti kiausinio baltyme, tada krakmole, ir kepti aliejuje (jo reikia daug), kol susidaro traski plutele. Iskepus alieju nupilti, kad nesusigertu i zuvi.

Padazas: kelios skilteles smulkinto cesnako, saukstas medaus, citrinos sulciu, keli saukstai sojos padazo ir galima ipilti ananasu arba apelsinu sulciu. Viska pakaitinti ir pabaigoje iberti sauksteli krakmolo, dar siek tiek pakaitinti.

Padaza uzpilame ant zuvytes, ismaisome, kad apliptu ir skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 17 liepos 2008 - 20:06
QUOTE(Elena @ 2008 07 17, 20:56)
Vaje, nauja tema o aš nieko negaminau  lotuliukas.gif Buvau kirpykloje, vyras pats sau kažką meistravojo hihihi.gif  Negražu taip ateit su tuščiomis rankomis...turiu martinio, norit  mirksiukas.gif


norim,norim mirksiukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Nova @ 2008 07 17, 21:06)
Matyt pirma gamintoja busiu sitoj temoj  tongue.gif

Pirma karta bandziau daryt siandien traskia menkes file saldziarugsciame padaze (negaliu atsivalgyt sito patiekalo kinieciu restoranuose  wub.gif  Namie pavyko geriau nei tikejausi - skonis superinis  cool.gif


reiks kada butinai isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
Elena, gausi su ta deshrele per galva, kad taip skaniai vilioji..
Aguonele, ner uz ka!
Mammka, noreciau tavo kiaules..Mes turim rukykla, atvaziuok!
Ir shiaip..viskas taiiiiip skaniai atrodo…mmmmmm, niam niam..


essen.gif essen.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif
Bandelės su braškių uogiene... essen.gif Tešla pirktinė bemielė šaldyta,pakočiota nedaug,įdarui braškės sutrintos su cukrumi ax.gif
user posted image

Kugelis su mėsyte viduje. Bulvės tarkuotos užpiltos užvirintu pienu su svogūnais ir daug prieskonių. Į indą supyliau pusę paruošotos masės,tada apvirta ir pakepinta mėsytė ir vėl bulvių masė.Gaila nesigavo nufotografuot lėkštėj... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2008 07 17, 20:06)
Pirma karta bandziau daryt siandien traskia menkes file saldziarugsciame padaze (negaliu atsivalgyt sito patiekalo kinieciu restoranuose  wub.gif  Namie pavyko geriau nei tikejausi - skonis superinis  cool.gif

taip mesa darau, o zuvies niekad nesu bandzius g.gif man kazkaip zuvis saldziarugsciame padare ir traskioje pluteleje nelabai deda (nepripratus), bet gal reiks isbandyti

noriu kugelio!
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 10:38)
taip mesa darau, o zuvies niekad nesu bandzius  g.gif man kazkaip zuvis saldziarugsciame padare ir traskioje pluteleje nelabai deda (nepripratus), bet gal reiks isbandyti

noriu kugelio!


Na as kinieciu restorane visada ja valgau, tai man nerealiai skanu. Anksciau tik mesa valgydavau, o kai paragavau zuvi - tai tik zuvi ir imu dabar smile.gif
Atsakyti
Susigundziau cia kazkada nesenai matyta idaryta cukinija wub.gif
Cukinijas perpjauti, vidu isgremzti. Idaras: malta kalakutiena su prieskoniais, apkepinti svogunai+paprika+sparagines pupeles. I isgremzta cukinija ant dugno smulkiai pjaustyti sviezi pomidorai, tada malta mesa, tada apkepintos darzoves, o ant pacio virsasu fetaki suris wub.gif
user posted image

valgem su svieziu darzoviu salotomis -salota+agurkas+pomidoras+svogunu laiskai+krapai+petrazoles+druska+pipiriukai+kefyras
user posted image

kadangi idaro liko biggrin.gif tai paemiau ta malta mesa sumakalavau su apkepintom darzovem, idejau fetaki surio -pirma syki tokia marmalioze dariau lotuliukas.gif ir sudejau i silikonine forma keksiukams
user posted image

finale gavos kazkas pan
user posted image

siaip tai nerealiai skanus 'keksiukai' gavos -minkstuciukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 16, 13:57)
Padazas su pienu.Bulves tarkuoti su smulkia tarka ir dedant maisyti intensyviai ir visa laika , kol verda maisyti, kad neprisviltu, jei labai tirsta gaunasi galima pienuko ipilti.As paskui dar uzdengiu ir palaikau koki 15 min., kad gerai viskas perkaistu.Nebutinai su padazu, galima ir grietines uzsideti, kam , kas patinka mirksiukas.gif

Ačiū labai, šiandien bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 18 liepos 2008 - 12:27
QUOTE(bonda @ 2008 07 18, 10:20)
Susigundziau cia kazkada nesenai matyta idaryta cukinija wub.gif

niam niam. as irgi nusipirkau cukinija, tai reiks gal ryt gal poryt pasidaryti ax.gif
Atsakyti
mano vakarykste vakariene, si recepta nusiziurejau blush2.gif nuo vienos forumietes, taciau truputi pakeiciau, taigi, susuktas karbonadas su idaru

user posted image

plonai ismusame kiaulienos nugarine, paprieskoninti, uzdeti kepintu pievagrybiu su svogunais ir vegeta, tada susukti, pamirkyti y kiausinio plakiny ir y dziuveselius ir kepti keptuvej ax.gif valgeme su bulviu kose, ir salotomis (agurkai, svogunu laiskai, salotu lapai, ridikeliai, prieskoniai, grietine) labai skanu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti