Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tėvus vadina vardais

Tai va, musu vaikai - teti tai visuomet, mane kartais, vadina vardais. Manes tai nesokiruoja. Aplinkinius LT daznai piktina. Ar reaguoti???
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2008 10 22, 18:26)
Tai va, musu vaikai - teti tai visuomet, mane kartais, vadina vardais. Manes tai nesokiruoja. Aplinkinius LT daznai piktina. Ar reaguoti???

Tai jusu asmeninis reikalas. Bet galite pravesti mandagumo pamokeliu mirksiukas.gif Man siaip nlb priimtina, ziuresiu kaip musu mazyle elgsis mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekada tevo nevadinau vardu tik teti ar teveli, taipat ir kitas gimines vardais nevadinu, ir noreciau, kad mano vaikas mane vadintu visada mama, mamyte smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas kartais vyra vardu pavadina, bet mes kažkaip visai to nesurikšminam, juk natūralu, kad vaikas girdi kai aš į jo tėtį vardu kreipiuosi, tai jis lygiai taip pat megdžioja. manau po kurio laiko vaikas pats supras ir vardu jam jau nebekils noras kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2008 10 22, 16:26)
Tai va, musu vaikai - teti tai visuomet, mane kartais, vadina vardais. Manes tai nesokiruoja. Aplinkinius LT daznai piktina. Ar reaguoti???


Nematau problemos. Ir kaip gali aplinkinius piktinti tai, kas liečia tik jūsų šeimą? Tegul piktinasi savo reikalais.
Jeigu jums priimtina, kad vaikai tėvus vadina vardais, - valio biggrin.gif
Atsakyti
as tai maniau,kad dauguma vaiku tai praeina.... vienu tarpu ir mus mazasis vadino vardais g.gif bet praejo ir praejo...... gal jis girdi kad jus vienas kita vardais saukiat tai ir ismoko taip g.gif
Atsakyti
Na, ir puiku, nieko blogo nematau. g.gif As savo tevus irgi vardais vadinu tongue.gif
Atsakyti
Manau, kad vaikai neturėtų tėvų vardais vadinti. Bent jau man tai nepriimtina... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2008 10 22, 19:19)
Mano vaikas kartais vyra vardu pavadina, bet mes kažkaip visai to nesurikšminam, juk natūralu, kad vaikas girdi kai aš į jo tėtį vardu kreipiuosi, tai jis lygiai taip pat megdžioja. manau po kurio laiko vaikas pats supras ir vardu jam jau nebekils noras kreiptis.

Taip ir buvo, kol buvo treju, tai nesureiksminom, ir tikrai po kazkurio laiko nebevadino..Bet praejo keli metai ir vel eme vadinti vardais....Tesiasi metus. Idomiausia, kad pagal kreipini gali atspeti kas nutiko - jei nieko rimto, tai saukia vardu, o jei kazkas tokio tai - MAMAAAA laugh.gif
Atsakyti
Gal ką nors ir papiktinsiu tokiu savo pasisakymu, bet tai skaičiau vienoj knygoj - tėvus vadinti vardais yra įprasta aukšto ekonominio išsivystymo šalyse, kur vaikų ir tėvų santykiai palyginti atšalę. Nebandau niekam iš Jūsų to prikabinti 4u.gif Bet labai nenorėčiau, kad vaikas mane vadintų vardu ax.gif
Atsakyti
Daugumai vaikų praeina toks periodaDukra mane irgi buvo įpratusi vardu vadint, po keletos dienų praėjo....reakcijos jokios nesulaukė- nei gyriau, nei peikiau, atsiliepdavau įprastai jei kviesdavo vardu...tik tiek....
bet nenorėčiau, kad visada vadintų vardu smile.gif
Atsakyti
kiek man teko stebeti, tai vaikai tevus vardais vadina tada, kai dar nesupranta zodzio "mama" reiksmes. maziukams nera didelio skirtumo tarp zodzio mama ir pvz zodzio Lina, Egle ir pan. veliau, kai jie ima suprasti, kad mama kazkas daugiau nei pavadinimas, vardu nebevadina..
Atsakyti