Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tėvus vadina vardais

Man asmeniskai tai nepriimtina. Lyg vaikas nepripazintu tave kaip tevo ar mamos...
Atsakyti
Viskas čia normalu, tikrai nereikia versti vadinti kitaip. Praeis savaime. Mano pusbrolis mamą vardu irgi vadindavo, buvo užėjęs momentas, paskui nustojo.
Atsakyti
Pas mus irgi visokiu tarpu buvo ir vardu, ir jus, bet visiskai nekreipem demesio. Tik vyras juokesi, kad kai darbe jauciasi vadinamas vardu ir jus.
Koks skirtumas kaip vadina, svarbiausia kokie santykiai.
Atsakyti
man atrodo,kad isaugs, kai kada vaikai labai greitai viska pamirsta smile.gif
Atsakyti
Mano vaikai visada kreipiasi "mama, mamyte, tete, tetuk" 4u.gif Man asmeniškai nesinorėtų, kad vaikai pradėtų vardu mane vadinti blush2.gif Bet manau, kad tai kiekvienos šeimos asmeninis pasirinkimas ax.gif
Atsakyti
Na kad suauges vaikas kartais vardu pavadina tai nieko 4u.gif as irgi mamai ar tetej kartais juokais taip pasakau biggrin.gif bet mazaa vaikutis tai nelabai normalu kad vardais vadina g.gif cool.gif
Atsakyti
Na maniskis manes dar niekaip nevadina, bet tikrai noreciau, kad vaikas kreiptusi i mane "mama" o ne vardu...Kai i tevus kreipiasi vardu, tai man visai kitoks rysys tarp ju...Galiausiai ta "mama" malonu girdet... biggrin.gif
Atsakyti
Niekada nevadinau tėvų vardais, nes kai gimiau tėvai jau patys vienas kitą vadino "mama" ir "tete" nes vyresnėlis buvo pradėjęs juos vardais vadinti ir tėvai nusprendė rodyti vaikui pavyzdį. Ir kažkaip visai gražiai skamba kai dabar jau pensininkai vienas kitą taip vadina 4u.gif
Atsakyti
Aš nematau jokio blogumo, jei mano vaikas pašaukia mane vardu. Aš nesureikšminu šitokio dalyko.
Atsakyti
Musu dukra irgi vadino mus vardais, ir dbar kartais vyra pasaukia vardu biggrin.gif Manau toks periodas visiems vaikams uzeina ir praeina ir nieko cia blogo. Nevadina vardais nebent jei seimoje zmona vyra saukia "teveli" arba vyras zmona "mamyte", tai tada vaikas tikrai nedasigalvos tevus vardais vadinti biggrin.gif Asmenskai man kur kas nepriimtiniau vyra vadinti "teveli" doh.gif nu koks jis man tevelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane vadina daznai vardu, nors vaikas ne mazulytis-5 m...., kazkaip kaip ir dauguma is cia parasusiu-nesureiksminu....
Atsakyti
Nu jau manęs tai tikrai vardu vaikai nevadintų, man tiesiog per "šalta" būtų schmoll.gif Aišku jos puikiai žino koks mano vardas biggrin.gif bet jei šauktų vardu net neatsisukčiau. Man tai visiškai nepriimtina schmoll.gif
Atsakyti