Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tėvus vadina vardais

Beje, kelionėse, paplūdimyje, baseinuose, ten, kur daug žmonių ir vaikų , savo vaikų prašau šaukti mane vardu, ypač ekstrinėje situacijoje. Nes šaukiančių "mama, mama" - milijonas, nesuprasi, kur tavo vaikas rėkia, o kur -svetimas. O štai kai vardu pašaukia - viskas aišku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 23, 13:00)
Beje, kelionėse, paplūdimyje, baseinuose, ten, kur daug žmonių ir vaikų , savo vaikų prašau šaukti mane vardu, ypač ekstrinėje situacijoje.  Nes šaukiančių "mama, mama" - milijonas, nesuprasi, kur tavo vaikas rėkia, o kur -svetimas.  O štai kai vardu pašaukia - viskas aišku  thumbup.gif


Siaubas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 23, 22:44)



Man tai daug baisesnes jusu cia aprasytos gyvenimiskos peripetijos,nei ,kad vaikas mama ar mociute vadina vardu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 23, 12:00)
Nes šaukiančių "mama, mama" - milijonas, nesuprasi, kur tavo vaikas rėkia, o kur -svetimas. 

o tai jau tevai savo vaiku is balso nepazista blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 08 23, 22:54)
Man tai daug baisesnes jusu cia  aprasytos gyvenimiskos peripetijos,nei ,kad vaikas mama ar mociute vadina vardu wink.gif


Jei baisu apsigaubk maišu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 24, 01:53)
Jei baisu apsigaubk maišu. lotuliukas.gif



Matyt is patirties siulote,ane biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Mazei va ir uzejo toks etapas, kad mane vardu vadina. Ir visiskai to nesureiksminu, nori ir vadina, praeis, vyresne sese vis pataiso ja, kad mama reik sakyt thumbup.gif . Zinau, kad praeis sis etapas, o jei ir nepraeis, nu niekaip bedos neizvelgiu tame. Visiskai vadinimas mama nesisieja su pagarba man ar dar kuo. Tikrai nemustruosiu savo vaiku, kad elgtusi taip, kaip visi, del to, kad taip daro visi. Nes neizvelgiu kitos priezasties, kodel vadinti mama ir teciu, negu tai, kad taip daro visi.
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 08 24, 18:11)
Matyt is patirties siulote,ane  biggrin.gif  wink.gif


Taip taip taip. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vaikai zino tevu vardus ir to gana,taciau visada saukia mama,teti.Pasimesciau jei vaikas pasauktu mane vardu
Atsakyti
Oi...Pamenu,kai buvau paugliu (12-13m),tai vysalaik buvau pas mociute,kaime.Tai mociute vadinau 'mociute Marija' nei tu nei jus biggrin.gif
ejch,ne ta noriu pasakyti. Mano drauge mama vadino JUS o teti TU.-labai juokinga man buvo,nes nekaip negalejau suprasti,kuo skyresi abu tevai. pamenu,kai drauge savo mamai TU pasakie,tai ta jei per veida trianke,sako as tau ne drauge...siaubas... Tikrai,cia ne pagarbe,kai vaikas tevus Jus vadina.As tai talai sena pasijausciau isgirdusi is vaiko 'JUS' .
Atsakyti
Kartais pavadina vardu ir mane, ir tėtį. Nematau problemos. Išaugs. O kai vaikai kviečia "mama", dažnai ne viena mama atsisuka smile.gif
Atsakyti
Tai kas kad daug mamų atsisuka, išgirdusios "mama", tai ne priežastis vaikams tėvus vadinti vardais. mirksiukas.gif , man tai nepriimtina.
Atsakyti