Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vedat vyresnėlį į darželį, augindama kitą vaiką

QUOTE(#Auksė# @ 2008 10 22, 22:28)
Labukas, mamytės thumbup.gif
Aš auginu mažytę dukrytę, ir vis kasdien galvoju ar jau leist į darželį vyresnėlę 4m, iš pradžių vedėme, bet tik ligų jau spėjo prinešt.....  doh.gif net nežinau kaip ir elgtis, ir nesinori vaiko laikyti namie, ir nenoriu kad sirgtų abi mergaitės.... verysad.gif nors dukrytei didžiajai į darželį eit labai patikdavo, tik va ligelės vis kamuodavo nuo slogos iki kosulio vis...... 
kaip jūs elgiatės šiuo klausimu???Ar nesvarstėt tokios galimybės, kad geriau namie bent kiek pabūtų kartu, kad tik sustiprėtų ir paaugtų mažoji nors kiek.....


Mūsų istorija labai panaši...Kai laukiausi antros dukrytės, sumąsčiau, kad bus per sunku - bijojau, kad didžiajai dėmėsio negalėsiu skirti, per mažai lavinsiu doh.gif Lopšelis tuo metu man atrodė geriausia išeitis smile.gif Kai gimė sesė, didžioji pradėjo labai sirguliuoti, nešė virusiukus namo, mažė plaučių uždegimu susirgo, didžioji - ausų uždegimu verysad.gif Labai sunki žiema pernai buvo verysad.gif Kai nustojau vesti, viskas susitvarkė - ir ligos pasitraukė, ir laiko atrasdavau abiem dukrytėm smile.gif Dabar gailiuosi, kad teko visa tai patirti, bet pasimokiau - mažė į darželį ne anksčiau kaip trijų keliaus, jau auklę suradau, nes nuo kitų metų grįžtu į darbuką - didžioji jau noriai šneka apie darželį thumbup.gif - tai eis pasibūti su vaikučiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2008 12 04, 15:24)
Mūsų istorija labai panaši...Kai laukiausi antros dukrytės, sumąsčiau, kad bus per sunku - bijojau, kad didžiajai dėmėsio negalėsiu skirti, per mažai lavinsiu doh.gif Lopšelis tuo metu man atrodė geriausia išeitis smile.gif Kai gimė sesė, didžioji pradėjo labai sirguliuoti, nešė virusiukus namo, mažė plaučių uždegimu susirgo, didžioji - ausų uždegimu verysad.gif Labai sunki žiema pernai buvo  verysad.gif Kai nustojau vesti, viskas susitvarkė - ir ligos pasitraukė, ir laiko atrasdavau abiem dukrytėm smile.gif Dabar gailiuosi, kad teko visa tai patirti, bet pasimokiau - mažė į darželį ne anksčiau kaip trijų keliaus, jau auklę suradau, nes nuo kitų metų grįžtu į darbuką - didžioji jau noriai šneka apie darželį thumbup.gif  - tai eis pasibūti su vaikučiais smile.gif

Tikrai istorija panasi, as ir taip pat galvojau, na ir apsipsrendeme kol busiu namuciuose t.y. iki 2 metuku mazyles, tai vesim retkarciais, kai nores ir kad neuzsimirstu darzelis...Nes siaip jau labai noriai eina, tik va ligeliu baisoka...
Atsakyti
mum aktualus sitas klausimas, bet as niekaip neapsisprendiu vesti ar nevesti... kazkaip kol sedziu namie gal ir nera prasmes tas ligas tempti namo... bet pats mano vaikiukas tai tikrai mielai ten eitu... o dabar dar ir nauja tvarka nezianu net koks mum darzelis pagal gyvenama vieta priklauso ir i bet koki tikrai vaiku neleisiu...taip ir sedziu su abiem, pernai lankem muzikos mokyklele "debeseliai" siemet ieskau kazkokiu alternatyvu smile.gif
Atsakyti
as vedu. nemanau kad penkiametis vaikas turetu visa diena klausytis uti uti visokiu lotuliukas.gif ir sedet kaip kalinys namuose. jam geriausiu atveju 10 % demesio kliuna, o vat vakare, savaitgali kai visi namie ir tie uti tuti nenusibosta ir su mama bei sese normaliai pabendraut gali ir nuoskaudos nelieka... juk sokinejimo aplink naujagimi doh.gif . be to darze veiklos daug, bureliai visokie ir padruskes jau rupi smile.gif
Atsakyti
Aš vedu, nes mano merginukė jau eina į prieš mokyklinę grupę, tai ten jau ir pamokėlės jai vyksta, bet kartu ir mažiuką vežuosi nes niekaip nėra kam palikt, tai taip ir vežiuojuosi pirmyn atgal biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi vargstam Nenoiu skriausti didziosios tai vedu y darzeli Pradzia tai buvo labai sunki nes pradejo eiti kai maziukui buvo puse metu Tai ligu ligeliu turejom Buvau ir paemus is darzo parasiau nuo kitu metu kad vesiu Kitais metais situacija vel ta pati tik aisku maziukas jau didesnis buvo jau 1.6 metu Bet irgi sirgo sirgo abu Na o siais metais vel serga periodiskai Tik sese darze koki virusiuka susigauna ir brolis iskart prisijungia smile.gif Taip ir gydau abu Bet dar yra pas mus vienas didelis minusas nes as visada viena visur su abiem vaikais einu nes neturiu kur palikt nors trumpam Tai taip ir gaunasi ir y daza einam visi ir po pietu parsivest einam Bet net neabejoju kad reikalingas mergaitei darzelis Tik sunku su tom ligelem bet manau vaikai augs ir ligu mazes Optimiste as biggrin.gif
Atsakyti
Ka tik i pametinuku bureli prisiregistravom,tai bandysim ir mes patirtim dalintis 4u.gif
Dickis pradejo pas aukle eiti dar man nesciai bunant,labai gerai ten pritapo(kartu dar 3 vaikai yra),tai net minties nebuvo kad jis namie butu maziukui gimus ir ziuretu kaip mama aplink ji sokineja. O kai sirguliuoja,net dziaugiuosi, kad pabusim ta proga visi namie kartu,nes psiilgstu as jo labai, bet i antra dienos puse jau pradedu gaileti jo,kad nuobodu jam su manim.
Atsakyti
Geras variantas bigsmile.gif Pas auklyte kur 3 vaikiukai!!! Ir linksmiau ir ligu maziau!
Flafi kaip suprantu toki varianta vaikiuku prieziurai siulo ne Lietuvaiciai ... O kaip gerai butu smile.gif
Gal kas esate girdeje apie auklytes kurios kelis vaikiukus priziuri?
Atsakyti
As savo dukryte leidziu i darzeli.Kartais kai papraso iseigyniu,tai ir pasilieku namuose.Darzeli jai patinka,dainuoti,darberlius daryti.
Atsakyti
Mūsų vyresnėlė irgi į darželį keliauja. Ir jai ten labai patinka, daug išmoksta, o ir spektakliukai, šventės ten vyksta. Aš pati tiek tikrai jos niekur nenuvesčiau. Eina nevisai dienai, o tik pusdieniui. Nuvedu 10-tai ir parsivedu apie 15 val. Tai ji ir pamiega ten (o namie tai karas pastoviai dėl pietų miegelio, o ir sesė tuo tarpu pamiega, kas labai sunkiai pavyksta, kai namie esam visos trys).
O kas dėl ligų, tai jų ir parduotuvėj pasigaut galima ir dar daugiau 4u.gif . Mes stengiamės pačioj ligelės pradžioj griebt jautį už ragų, tai lengviau viskas praeina, bent jau pakolkas (aišku, kad tuomet, tai jau i darželį nekeliaujam)
Atsakyti
As vedu i darzeli vyresniaja... Bet jau menesi neinam, nes is ligu nei viena nei kita neissikrapstom schmoll.gif Na pailsesim ir po nauju sausio viduri prie grupes prisijungsim.
Atsakyti
vyresnelis darzeli, leliukas namie. idealu.
Atsakyti