Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai 6

QUOTE(daivulka78 @ 2009 02 16, 14:18)
Baik gun_rifle.gif Jei ką turi, prašom pasidalinti, o jau reklamos tikrai nereikia. Aš irgi galiu pasakyti, kad tas ir tas pasirodė, bet kam tai rūpi, jei nieko kitiems pasiūlyti negaliu? Turi tą knygutę, davai čia, neturi - tai tylėk aggressive.gif  bash.gif

Ona2008, tokie dalykai netoleruojami SM. jei nori reklamuotis, eik i skelbimu lenta.dazniausiai apie tokius piktybiskai erzinancius dalyvius yra pranesama forumo valdziai.o tu jau skelbeisi ne viena karta ir ne vienoj temoj
Atsakyti
As itariu, kad mamyte bando greiciau surinkti kuo daugiau zinuciu skaiciu ir pakilti i aukstesni lygi.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 02 13, 14:23)
puiku  smile.gif  nuvezu mama i darba ir i vilniu  smile.gif  didelis dekui  4u.gif

Kaip sekesi Knygu mugej? Padidinot info apie rankdarbius bibliotekele? smile.gif Man, deja, neisejo nuvykt i muge siais metais 4u.gif
Atsakyti
As cia tikrai ne i tema ,bet paklausiu:
- O koks tikslas greiciau rinkti tas zinutes unsure.gif Ar cia kokios privilegijos toms kurios turi ju daug daug rolleyes.gif Kazkaip nepastebejau .......... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 02 16, 21:11)
Kaip sekesi Knygu mugej? Padidinot info apie rankdarbius bibliotekele? smile.gif Man, deja, neisejo nuvykt i muge siais metais 4u.gif


na tiesa pasakius esu nusivylusi knygu muge, kaip kazkas minejo, tai buvo greiciau ispardavimas, apie rankdarbiu kraitele isvis norisi patyleti, galima sakyti zurnalu nebuvo, ir apskritai paroda gerooooookai sumazejusi. nieko nepraradai kad nenuvaziavai ten
Atsakyti
Gal jau matėte pirkti Vereną vokišką naują kur nors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 02 17, 10:39)
Gal jau matėte pirkti Vereną vokišką naują kur nors?  ax.gif

Vokiška Verena 2009-01
Depozitas
Atsakyti
Mergytes gal jau kas turit RANKDARBIAI nr.43 Jis jau prekyboje yra, o gal ir čia jau yra.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia pupa @ 2009 02 17, 14:20)
Mergytes gal jau kas turit RANKDARBIAI nr.43  Jis jau prekyboje yra, o gal ir čia jau yra....  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Cia buna ikelta, jei kas nusiperka ir neskenuoja, ir tada cia ikelia. O zurnalai dabar brangus, ir mes ju nenorim pirkt, vis laukiam, kada kas nors kitas nupirks, gal Daliute, gal dar viena kita mergaite. Jei visos tokios busim, lauksim tik is kitu, tai tuoj nieko neturesim...
Atsakyti
QUOTE(olialia pupa @ 2009 02 17, 15:20)
Mergytes gal jau kas turit RANKDARBIAI nr.43  Jis jau prekyboje yra, o gal ir čia jau yra....  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kas cia per zurnalas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zorzet @ 2009 02 17, 10:57)
Vokiška Verena 2009-01
Depozitas

Ačiū wub.gif 4u.gif
Atsakyti


Mezginiu pasaulis 2008 ziema spec 8 Paltai



http://www_4shared_c...c_8_Paltai.html


Atsakyti