Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai 6

Sveikos 4u.gif Kviečiu visas apsilankyti,kurios dar nežino Čia ir Čia.
Savaitgaliui atidarau priėjimą siųstis iš Pikasos.
Labai labai AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laimutei,Rimai ir Ane4kai už žurnaliukus,kurių dėka gaunasi pilnos kolekcijos thumbup.gif
Kai ką atsisiųsti,galite rasti Čia mano archyve.Sėkmės,darbuokitės.
Tebeieškau Pačios Nr.2 skanuoto.
Mezginių pasaulio 3,6,8,14.
Rankdarbių kr.2002-1,3,7,8,9,10,11,12 ir 2007-2,3,9,10,11.
Atsakyti
Daliute tu auksas smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Daliute 4u.gif Jau, kad prikaupusi grožybių blink.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Čia aš gal ir ne į temą, bet tiesiog norėjau pasidalint biggrin.gif kam reikia senesnių Rankdarbių kraitelių, šiandien visai netyčia užsukus į parduotuvę Moki Veži, čia Geležinio Vilko gatvėj, link Santariškių pamačiau krūvą senų žurnalų biggrin.gif nelabai aišku supratau prie ko čia statybinės medžiagos ir rankdarbių žurnalai bet yra kaip yra biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos gal kas turit 2008 rankdarbių kraitelės spec. leidinuką apie pinimą ax.gif viešėdama pas giminaičius mačiau ta leidinį tik latvių kalba ,kiek bebutų broliška kalba bet man ji visai neatrodo suprantama g.gif doh.gif iš anksto širdingai dėkoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 02 28, 20:55)
Ačiū, Daliute 4u.gif Jau, kad prikaupusi grožybių blink.gif Ačiū 4u.gif

Labai labai labai aciu, begales grozybiu, bus kur paganyt akis ilga laika smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal matete, kur nors Duplet spec leidinius apie paltus? Pries pora metu lyg ir buvo. Geriausia butu Picasoje...
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 02 19, 10:13)
Kiti albumai jau pasalinti verysad.gif bet kiti dar yra thumbup.gif Gal kas nors gali toki "turta"issaugoti cool.gif
Atsakyti
Daliute, AČIŪ AČIŪ už visus žurnalus!!! drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vilittee @ 2009 02 28, 23:04)
sveikos merginos gal kas turit 2008 rankdarbių kraitelės spec. leidinuką apie pinimą  bigsmile.gif


Užeik čia Pynikai

Tikiuosi albumo šeimininkė ant manęs nesupyks, kad daviau nuorodą į jos albumą. Bet kokiu atveju labai jai už įdėtą žurnaliuką dėkoju 4u.gif
Atsakyti
labai dėkui už žurnaliuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, klausmas ne visai i tema, bet nzn kur dar galiu paklausti..
mergaites, ar imanoma is pikasos parsisiusti iskart visa albuma, na kad nereiketu po viena nuotrauka siuntineti, jei taip tai kaip?
labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2009 03 02, 14:25)
Sveikos, mergaites, klausmas ne visai i tema, bet nzn kur dar galiu paklausti..
mergaites, ar imanoma is pikasos parsisiusti iskart visa albuma, na kad nereiketu po viena nuotrauka siuntineti, jei taip tai kaip?
labai aciu uz atsakyma 4u.gif

Eina, tik man nevisada. Kai atsidarai sakykim patikusį žurnalą būna parašyta, kad galima demonstracija, galima pasidalinti ir galima parsiūsti. Tai vat taip ir siunčiuosi. Jei nėra užrašo, kad parsisiūst, deja, tenka po vieną. Gal kitos žino kitokį būdą g.gif Ne visos turinčios Picasą nori, kad būtų siunčiami jų žurnaliukai. Aš irgi turėjau, prikroviau visokių grožybių, o jie ėmė ir užblokavo doh.gif Pažeidžiau autorines teises blush2.gif verysad.gif
Atsakyti