Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šuniukų pratinimą eiti į lauką

O kas gali būti gero tame jei šuns tualetu tampa namai, tiksliau viskas kas minkšta. O po palu taip ir pasidaro ir atpratinti yra daug sudėtingiau nei pripratinti
Atsakyti
Nors tema apmirusi,bet gal atsiras kas man patars smile.gif Turim 5men mazos veisles suneli.Su lauku dabar ,kaip ir jus cia patariate,viskas kaip ir gerai.Bet kaip elgtis,kai lauke lyja ir suneliui laikas I lauka?Sian jau matau ,kad tuoj darys dideli reikaliuka,as ja po pazascia ir I lauka.O ten lyja ziauriai ir vejas didelis.Tai iskentejo ir nieko nedare,paskui namie numigo ir taip liko reikalo nepadarius.
Tai toks ir klausimas,kaip elgtis kai lauke lyja,o suniukui laikas I lauka?
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2014 08 25, 13:48)
Nors tema apmirusi,bet gal atsiras kas man patars smile.gif Turim 5men mazos veisles suneli.Su lauku dabar ,kaip ir jus cia patariate,viskas kaip ir gerai.Bet kaip elgtis,kai lauke lyja ir suneliui laikas I lauka?Sian jau matau ,kad tuoj darys dideli reikaliuka,as ja po pazascia ir I lauka.O ten lyja ziauriai ir vejas didelis.Tai iskentejo ir nieko nedare,paskui namie numigo ir taip liko reikalo nepadarius.
  Tai toks ir klausimas,kaip elgtis kai lauke lyja,o suniukui laikas I lauka?

Mums irgi tokia pati situacija.Tada kencia lauke ir padaro namie..supranta, kad negerai, bet ka daryt.Prie paluciu isvis nesinori pratint, bet jauciu teks.O dabar dar ir lyja kasdien.. verysad.gif Lietus dar butu puse velnio, bet kai vejas smarkus pakyla, tai ir nupust gali, visgi 1,5kg biggrin.gif
Atsakyti
Musiske ir 1.5kg.Jei didelis vejas tai atsiseda ir tupi smile.gif O ka ziema reikes daryti tai net nezinau,rengti ir vistiek vesti I lauka.Tikiuosi iki salciu ismoks reikalus greitai atlikti lauke smile.gif
Atsakyti


oi mergikes ir as su sita problema. ax.gif
pagaliau turim visus skiepus.
kaip dabar ishprashyti i lauka reikalus daryti nezinau.
kai isleidziam-visada ten ir padaro, bet paskui gaudyk parsivest namo doh.gif doh.gif
nebent vargt det pavadeli....
bet jis kai namie pritupia ir daro belekur. su palutem tuscias reikalas, sukandzioja kaip popieriu zaisdamas doh.gif
Atsakyti
Nu mes jau tuoj bus 2sav,kaip dirbame tuo reikalu (tikraja ta zodzio prasme)Stabiliai pagal laikrodi ir kas 2val I lauka.Aisku nakti jau nesikeliu tai buna 1 balute.Jei isvedu po 23val tai tada jau ji mane pati zadina 6-7val.ryte.Dabar tik bijau lietaus,nes tiksliai nezinau,kaip elgtis per lietu g.gif
O as ,kai daugiabutyje gyvenu tai su pavadeliu ir vedzioju.Kazkaip atrodo,kad nenulektu kur.Palaksto kaime,savaitgaliais.Kur uztverta teritorija.Ryte dabar kai iseiname,tai tik tupt tupt ir namo jau pati lekia.

O su palom mums ir neblogai sekesi.Gal jau buvo ismokinta daryti ant ju.Tik dabar visos jau dingusios ir liko tik laukas ,laukas ir uz gerus darbus skanestai smile.gif


Bet kantrybes ir moralinio pasiryzimo tai tikrai reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUPA13: 27 rugpjūčio 2014 - 15:31
QUOTE(uogute @ 2014 08 27, 10:56)
oi mergikes ir as su sita problema.  ax.gif
pagaliau turim visus skiepus.
kaip dabar ishprashyti i lauka reikalus daryti nezinau.
kai isleidziam-visada ten ir padaro, bet paskui gaudyk parsivest namo  doh.gif  doh.gif
nebent vargt det pavadeli....
bet jis kai namie pritupia ir daro belekur. su palutem tuscias reikalas, sukandzioja kaip popieriu zaisdamas  doh.gif

O tai jus neplanuojat prie pavadelio pratint? Mes tai stengiames del pavadi ir tada I kiema, kad jai asociacija butu..as galvoju tada gal lengviau suprasti jai bus, kada gerai daro, o kada ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kayaaa @ 2014 08 27, 16:07)
O tai jus neplanuojat prie pavadelio pratint? Mes tai stengiames del pavadi ir tada I kiema, kad jai asociacija butu..as galvoju tada gal lengviau suprasti jai bus, kada gerai daro, o kada ne smile.gif



reikia. man pirma apykakli gera reik nusipirkt nes tas kur turiu nedidinamas, isaugom doh.gif jauciu taip ir daryt.


gerai je as namie, betjei darbe vrui asakyciau kad kas 2 val suny i lauka, pasiustu mane jis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2014 08 27, 18:07)
reikia. man pirma apykakli gera reik nusipirkt nes tas kur turiu nedidinamas, isaugom  doh.gif  jauciu taip ir daryt.
gerai je as namie, betjei darbe vrui asakyciau kad kas 2 val suny i lauka, pasiustu mane jis...  unsure.gif

Na mum tai niekaip kas 2val nebeiseina darbo dienom.. verysad.gif kai jau esam, tai stengiames tik pamate "tupimo"zenklus kvies I lauka ir tada skatinam, kai padaro, myluojam ir pan. wub.gif tikrai matosi, kad kiekviena diena vis geriau ir vis daugiau supranta thumbup.gif tik kai jau lyja, tai visi reikalai sumaisyti.. doh.gif
Atsakyti
Nu mergytes pasigyriau sian ,kad visai neblogai sekasi ir 2 balas radau.Vaikas vede I lauka ,kai manes nebuvo,tai gal nieko ji ten ir nepadare.Nes kai gryzau tai ir radau 2 balas.Zinau,kur ieskoti smile.gif Vadinasi reikia dziaugtis tyliai ax.gif
Atsakyti
O gal vaikas nevedė?
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2014 08 27, 19:07)
reikia. man pirma apykakli gera reik nusipirkt nes tas kur turiu nedidinamas, isaugom  doh.gif  jauciu taip ir daryt.
gerai je as namie, betjei darbe vrui asakyciau kad kas 2 val suny i lauka, pasiustu mane jis...  unsure.gif


O pries isigijant suniuka, ar nebuvo aptartos taisykles, kuriu reiketu laikytis visiems namiskiams ? Juk suniukas ne zaisliukas. Vaikas uzauga ir tampa savarankisku suaugusiu zmogum , o suniukas visam gyvenimui bus kaip vaikas, priklausomas nuo seimininko. Ir eksperimentuoti su juo....?
Atsakyti