Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvesni darželiai

QUOTE(ccppookk @ 2007 08 21, 15:05)
labukas. Va siandien buvom ,parasem pareiskima. Na ir beveik garantavo kad priims thumbup.gif . Mergaite isivedziau is darzelio tai verkt pradejo,kodel as jos nepalikau pas vaikus. Tai tikiuosi bus adaptacija lengva. Nes jau visi metai kaip is lopselio isejus. O kiek jusu vaikuciuj metu?

Priims, net neabejoju biggrin.gif Maniskiui metu pabaigoj bus 5m.,mes Zuikiu grupej. Jus ko gero busit salia. Tai lengvos jums adaptacijos ir,gal kada susitiksim 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS,

O apie koki naujininku darzeli cia kalbejot??? g.gif MAN irgi skubiai reikia naujininkuose
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 08 21, 13:26)
Kiek girdejau, Naujininkuose yra vietu. Mano drauge pries menesi nuejo, tai uzrase ir pasake, kad jau nuo rugsejo 1 d. ateit. Bet cia i lopseli.


Mes gyvenam Santariskese, bet vyras dirba Naujininkuose. Labai norejau i Parganduka savo dukrite vesti. Bet siandien jau direktore sako, kad vietu nera verysad.gif O sarase mes buvome nuo liepos men.

Dabar net ir nezinau, ka daryt doh.gif
Gal but zinote ar rusiskas darzelis yra Naujininkuose arba salia?
Atsakyti
Sveikutes,mes jau pirma dienele buvom darzelij. Viskas labai saunu,viskas labai patiko. Dukrytei irgi buvo smagu. grizo patenkinta. O naujininkuose daug darzeliu yra rusisku. Zinau kad dzuku gatves pradzioj yra tikrai rusiskas,ir bent jau vasara tai buvo laisvu vietu. Pavadinimas lygtai LASELIS. O mes tai i VETRUNGE keliaujam.
Atsakyti
Laisvų vietų beveik visada yra ŽILVITYJE. Viršuliškėse.
Atsakyti
Jau žinau, kad Naujininkuose yra laisvų vietų:

Aušrelė, lopšelis-darželis
Gerosios Vilties g. 28, LT-03144 Vilnius
Tel.: (5) 2138722

Vilniaus lopšelis-darželis SKROBLINUKAS
Skroblų g. 13, LT-03139, VILNIUS
(5) 2133244

Viltenė, lopšelis-darželis
Gerosios Vilties g. 7A, LT-03147 Vilnius
Tel.: (5) 2337649

Iš rusų

Kurpaitė, lopšelis-darželis
Birželio 23-iosios g. 6A, LT-03204 Vilnius
Tel.: (5) 2333686

Bangelė, lopšelis-darželis
Žemaitės g. 3, LT-03119 Vilnius
Tel.: (5) 2134194
Atsakyti
Įdomu "Drugelyje" Rinktinės g. ar yra lopšelinėje gr. vietų? gal kas žinot?
Atsakyti
o man vakar sake drazelio Skroblinukas direktore, kad vietu nera g.gif
Atsakyti
Naujininkuose yra rusiskas darzelis, bet mus neprieme, nes vietu nera,o mes buvom uzsirase liepos pradzioje mad.gif Esu labai pikta. Norejau nuo vieno vaiko pailseti, bet dar vienerius metus teks su dviem kovoti
Atsakyti
QUOTE(danamar @ 2007 09 26, 15:10)
Naujininkuose yra rusiskas darzelis, bet mus neprieme, nes vietu nera,o mes buvom uzsirase liepos pradzioje mad.gif  Esu labai pikta. Norejau nuo vieno vaiko pailseti, bet dar vienerius metus teks su dviem kovoti

klystate!
kovoti teks VISA GYVENIMA,jei jau dabar turite problemu wub.gif
Atsakyti
o man idomu, ar mamytes uzrasydamos i darzelius,duoda vokelius.jei galima i AZ
ir kiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrinėlis @ 2007 09 27, 12:54)
o man idomu, ar mamytes uzrasydamos i darzelius,duoda vokelius.jei galima i AZ
ir kiek 4u.gif

ne
Atsakyti