Įkraunama...
Įkraunama...

Veislinio kačiuko pardavimas sterilizacijai (PET)

QUOTE(LaiLaa @ 2008 11 24, 17:24)
Ji ir neras, nes visos absoliuciai sibiro veisles kates Lietuvoje yra Elektros katino sesutes. Visi Lietuvos sibiriukai yra tu paciu tevu  blink.gif

Ne visi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 24 lapkričio 2008 - 18:44
Mergaites, si nuostabi tema ikvepe mane ir paprasiau drauga man sukurti grazu mirksinti paveikliuka:


user posted image

jei kas noretu tureti si stebukla savo parase - prasom vaisintis. Manau, visos dalyvauujame ir kitose SM temose, tai po truputuka formuosim zmoniu mastysena badydamos akis smile.gif

paveikslas padetas stai cia:


http://orientalai.lt...kastruok_v2.gif
Atsakyti
...perskaiciau visa tema ... pasverusi visus uz ir pries.... palaikau namams, geriau kastruota katineli, veisimas tikrai labai didele atsakomybe... beeet, taip ir nesupratau... kada ji geriau kastruoti.... subrendus, ar dar maziuka? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matolkina: 27 lapkričio 2008 - 00:13
QUOTE(Helenee @ 2008 11 26, 22:58)
Mergaites, si nuostabi tema ikvepe mane ir paprasiau drauga man sukurti grazu mirksinti paveikliuka:
user posted image

jei kas noretu tureti si stebukla savo parase - prasom vaisintis. Manau, visos dalyvauujame ir kitose SM temose, tai po truputuka formuosim zmoniu mastysena badydamos akis smile.gif

paveikslas padetas stai cia:
http://orientalai.lt...kastruok_v2.gif

Tikrai labai geras paveiksliukas thumbup.gif mirksiukas.gif , bus panaudotas rolleyes.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad si tema patapo kazkokiomis beprasmemis "pjautynemis" ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Matolkina @ 2008 11 27, 01:12)
...perskaiciau visa tema ... pasverusi visus uz ir pries.... palaikau namams, geriau kastruota katineli, veisimas tikrai labai didele atsakomybe... beeet, taip ir nesupratau... kada ji geriau kastruoti.... subrendus, ar dar maziuka?            blush2.gif


Čia vėlgi nerasi konkretaus atsakymo. Kadangi pati parsiveši nekastruotą, tai man patarė kastruoti 6-8 mėn. Jeigu tai būtų katė, tai po pirmo morčiaus. Kažkas pasakys, kad galima ankščiau. Nesiginčysiu tuo klausimu. Bet visgi manau, kad tegu paauga, o tada jau galima kastruoti. Tiesa, kastravau 5,5 mėn, kadangi vaikinas jau pradėjo žymėjimo akciją. Buvo keista, bet poto sužinojau, kad jo sesuo sumorčiavo tuo pačiu metu - ankstyva branda tos vados.
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2008 11 27, 11:17)
Labai gaila, kad si tema patapo kazkokiomis beprasmemis  "pjautynemis" ... doh.gif


Man tai visada gaila tų, kurie asmeniškai reaguoja, įsižeidžia, mato tik pjautynes ir į forumus ateina tik "malonej pabendrawti, tipo, miargiitiaz, kokew faini joosu kaciookaj wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif "

Man atrodo, kad šitoj temoj buvo išsakyta labai daug naudingų ir reikalingų patarimų ir nuomonių. Gaila, kad ne visi nori ir sugeba įsiskaityti į tuos naudingus patarimus. Na ir aišku yra tokių, kuriem bizniuką biški gadina toks nosim į š. pabadymas..Nes yra nemažai tokių, kuriems nusišvilpt ant kastracijos, sutarčių, teisingo veislės progreso ir t.t. Svarbu parduot katiną ir gaut šlamančių. O po mūsų nors ir tvanas - tegu kergia, daugina, leidžia laukan..dzin viskas. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seterių_mama: 27 lapkričio 2008 - 11:39
QUOTE(nerimantas @ 2008 12 08, 16:16)
O ,KAD ATSIRANDA BRITUKŲ IR KITŲ VEISLIŲ BE DOKŲ,TAI LABAI GERAI-

gerbiamasis neterškit veislių.Gyvūno kilmingumą patvirtina dokumentai.Ir kaip suprantu jūs užsiimate šunimis g.gif gal irgi veisle be dokų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kad galėtų įpirkti visi kas tik nori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimantas @ 2008 12 08, 17:19)
neužsiimu jokiu veisimu,gerbiamoji.Myliu ir auginu saunius sunis ir biznio is to neturiu.O suniukus atiduodu pusvelciui ir ,dėja,labai žiūriu kam atiduodu,o ir suniukų turim tik metuose vadą.Bųna atvėju,kad ir veltui atisuodu.Ir nebandykit čia  najezdus daryti, nes atatranka gali būti nemaloni.O ,jai užpakalį degina konkurencija,tai saviems veisėjams geriau draskykit akis.KĄ JUS TEN TARPUSAVY DAROT.Tai jau visiems žinoma lotuliukas.gif Ypač per parodas neršiat ir srutom vieni kitus apipilinėjat lotuliukas.gif

o pusvelčiui čia kas ne pinigai g.gif ir gązdint manęs nereikia ,gązdinta neišsigasiu lotuliukas.gif Konkurencijos neturiu šuo pas mane retos veislės Lt labai nedaug ir jo net neketinu veist.Katinas taip kilmingas ,nekastruotas ,veislyno neturiu ir nežadu turėt.Aš neužsiimu gyvūnų DAUGINIMU ,tuo labiau veisimu.Ir srutom nieko nepyliau nei mane kas pila priešų neturiu drinks_cheers.gif Tik kaip sisižiūriu kiek visokiose grindose,pifuose išmestų,lauke gimusių ale veislinių šunų,kačių labai spaudžia širdį.Jiems taip pat reikia namų ir šeiminikų.O jie atsiranda per žmonių neatsakingumą ir negalvojimą doh.gif ką daro.O toks dauginimas be dokų yra didesnis biznis nei veislinių.Nei po parodas važinėt,nei popierius tvarkyt.Man paroda kainuoja 300 Lt.paskaičiuokit kiek aš turėčiau kartų sukergt savo šunį kad man viskas atsipirktų.Čia neskaičiuoju jo išlaikymo.
Atsakyti
QUOTE(nerimantas @ 2008 12 08, 18:36)
PARODOS BAIGIASI IR...PRASIDEDA BIZNIS....ŽINOM ŽINOM .VISOS IŠLAIDOS ATSIPERKA SPALNA IR NEPAKĘSIU MELO. MELUOJAT APSIPUTOJUSI. GAILA JŪSŲ KATYČIŲ. PASENS IR NURAŠYSIT KAM.VA JŪSŲ MEILĖ  IR T.T


Jooo afigennas biznis! doh.gif Turiu 1 kate, katino neturiu, reikes pirktis, ir vel viskas is naujo..... doh.gif
O paskui, taip kergsiu, tik visos islaidos dvigubai.
Savo kate kergsiu maximum 2 kartus, paskui sterilizuosiu ir ji nugyvens sveika ir linksma gyvenima drauge su manimi.

censored2.gif by kykute

Ne grebite vsex pod odnu i tu zhe grebenku! Nes veisejas, veisejui nelygus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 09 gruodžio 2008 - 08:18

 i 
"Rėkiančias" žinutes ir žinutes ne į temą pratryniau. Taip pat nemanau, kad ši tema skirta moderatorių veiksmams aptarinėti. Gerbkime kitus ir bendrauti bus maloniau visiems.

Moderatorė
kykute
Atsakyti
QUOTE(Epas @ 2008 11 21, 19:17)
BRANGUSIS(IOJI)TAI BŪTENT TOKIEEEEE KAIP jūs AR jūsų TARIAMOJI VEISĖJA, KURI TURI VARGŠIĄ KATYTĖ IR NUALINATĖ JAS KERGDAMI IR DARYDAMI BIZNĮ SU BET KUO IR BET KADA SVARBU UŽDIRBTI. KAM JAU KAM BET jums TIK PATYLĖTI,NES TIK PER TOKIUS KAIP jūs PILNI GYVŪNŲ GLOBOS NAMAI O KIEK JŪ VARGSTA PATVORIAIS IR KIEK JŲ UŽMIGDOMA. NES jums TAI TIK PAŽAIDIMAS AR SVARBIAUSIA TURĖJAU PERSĄ,BRITĄ,EGZOTĄ, PAŽAIDŽIAU,ATSIBODO,DAUG ĖDA,SMIRDA, GALU GALIA AŠ UŽ JĮ NEMOKĖJAU IR IŠMEČIAU.

melas.per tokius ,kaip as gyvunai is prieglaudos tik randa gerus simyninkus,o jums geda,kad skleidziate mela,o kodel gerbiamoji meditatore ismete visus pasisakymus mano''nerekiancius''ir be izeidimu.....visiems manau aisku.cha.stai jusu tiesa...o butent ji jums ir bado akis.stai ir pasalino mano pasisakymus ...ir butent i tema.apie veislynus ir ju veisejus dar isgirs visi tiesa.biznierius tokius kart reikia.Tai kur gi dedamos pasenusios ir nebetinkancios katytes kergimui?Ir jums nusispjaut i ju jausmus,ka jos jaucia atiduodamos kitam seimyninkui,kai nebetinka del ligos,ar amziaus veisimui...veisejai jus ,o ne gyvunu myletojai ir bizniuko varytojai.
Atsakyti