Įkraunama...
Įkraunama...

Aironas

Sveikutės, niekur nerandu šio vardo reikšmės. Pažįstamų tarpe tokiu vardu nieko nėra, o mums jis labai patinko, tad taip ir pavadinom savo pirmagimį. Iš anglų kalbos išsiverčia- geležis berods, bet gal dar kokių reikšmių žinot? g.gif smile.gif
Atsakyti
šiaip angliškai berods ne tik geležis, bet ir lygintuvas yra Iron (tarimas - airon) g.gif
Atsakyti
o ar daug yra...nemazai
va kiek Lietuvoje uzregistruota
http://www.vaikis.co...ex.php?page=144
Atsakyti
yra daug, bet labai jau nerimtas vardas schmoll.gif
Atsakyti
reiškia lygintuvą.
Atsakyti
Nepykit miela mamyte, bet mazu maziausiai man sis vardas asocijuojasi su per dideliu inikimu i TV ir serialu ziurejimu nuo ryto ligi vakaro. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo net_nzn: 03 lapkričio 2008 - 10:18
Mano pazistama buvo sugalvojus savo sunu taip pavadint. Visi aplink protint pradejo,kad vdrug vaikas i uzsieni sumastys uzauges islekt,ka jam su tokiu vardu reikes daryt-lygintuvas reiksme doh.gif .Paklause mergelka,suneli Aivaru pavadinu smile.gif
Atsakyti
šiaip jeigu ką, pas anglus tokio vardo nėra nono.gif
Atsakyti
Vardo gal ir ner,bet zodis toks yra
Atsakyti
Man gaila tėvų ir aišku vaikų, kuriuos tokie tėvai Aironais ir Elingomis pavadina smile.gif elingas - jachtoms, valtims laikyti skirtas statinys be patalpų, kitaip tarian - valčių pašiūrė doh.gif Sorry, kad truputį ne toje temoje, bet man tai lygiai tas pats, kai sūnų lygintuvu, o dukrą valčių pašiūre pavadina... doh.gif
Atsakyti
musu giminaicia turi berniuika vardu Aironas, teisybe pasakius kai pries beveik 5 metus isgirdau si varda labai man nepatiko, bet dabar visai grazus, o pries kelis men jie susilauke dar vieno berniuko ir pavadino ji Adrijum smile.gif
Atsakyti
o man labai gražus šis vardas, daviau jį savo sūnui thumbup.gif
norėjau reto, nenuvalkioto, nors matau kad daugėja jau Aironų
Atsakyti