Įkraunama...
Įkraunama...

Aironas

QUOTE(l'eau @ 2009 05 01, 05:09)
jei anglų kalbą mokėtumėt, žinot kad iron jokių 'pagrindinių' reikšmių neturi. ir nereikėtų kandžiotis rolleyes.gif


Kodėl neturi - geležis vistik yra pagrindinė reikšmė. Lygintuvas angliškai taip pavadintas tais laikais, kai lygindavo įkaitintu geležiniu presu (taigi, vedinys iš geležies). Čia tarp kitko. Jei ką, man irgi nepatinka tokie vardai, bet čia kiekvieno skonio reikalas. Dar ne pats blogiausias variantas, būna baisiau.

Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2009 08 29, 12:34)
O man Aironas labai grazus vardas,visad svajojau jei turesiu berniuka pavadinsiu siuo vardu,ir kai drauge laukesi netycia prasitariau apie si varda ir ji nukniauke ji is manes,pavadino savo suneli,o kai paciai gime sunus tai oi kiek vargelio turejome kol sumasteme varda  doh.gif


Ir ačiū Dievui, kad nukniaukė. Nes sūneliui radote daug gražesnį vardą, romėnišką, imperatorišką biggrin.gif

Jau ne vienoj temoj rašiau, kad mamos, pasirinkdamos kokius kad ir nežmoniškus, kad tik kitoniškus vardus įžeidžia sm, kurioms lietuviškas arba klasikinis kitų tautų pritaikytas prie lietuvių kalbos sistemos vardas yra vertybė. Joms atrodo, kad taip jos išduoda savo kalbą ir tautą. Todėl nenuostabu, kad pasistengia įžeisti temų autores ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2009 08 29, 16:10)
Ir ačiū Dievui, kad nukniaukė. Nes sūneliui radote daug gražesnį vardą, romėnišką, imperatorišką  biggrin.gif

Jau ne vienoj temoj rašiau, kad mamos, pasirinkdamos kokius kad ir nežmoniškus, kad tik kitoniškus vardus įžeidžia sm, kurioms lietuviškas arba klasikinis kitų tautų pritaikytas prie lietuvių kalbos sistemos vardas yra vertybė. Joms atrodo, kad taip jos išduoda savo kalbą ir tautą. Todėl nenuostabu, kad pasistengia įžeisti temų autores ax.gif .

Kodėl romėniškas vardas geriau už anglišką ir kodėl jis neįžeidžia sm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2009 08 30, 02:33)
Kodėl romėniškas vardas geriau už anglišką ir kodėl jis neįžeidžia sm?  g.gif


Todėl, kad:

Lietuvoje vartojamų krikštavardžių pagal kilmę galima skirti bent penkis gausesnius sluoksnius: hebrajišką, graikišką, lotynišką (romanišką), germanišką ir slavišką.

yra begalė nuo labai seno ir seno lietuviams įprastų vardų, o pavadinus neįprastu ir dar rėžiančiu ausį nereikia norėti susilaukti liaupsių. ir primiršti ar prieš kelias kartas įprasti, o dabar atsiminti vardai kai kuriems kelia įvairias asociacijas, yra juokingi ar senoviški, tai ko norėti iš vardų Aironas&co.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 30 rugpjūčio 2009 - 08:30
QUOTE(muminukas @ 2009 08 30, 09:24)
Todėl, kad:

Lietuvoje vartojamų krikštavardžių pagal kilmę galima skirti bent penkis gausesnius sluoksnius: hebrajišką, graikišką, lotynišką (romanišką), germanišką ir slavišką.

yra begalė nuo labai seno ir seno lietuviams įprastų vardų, o pavadinus neįprastu ir dar rėžiančiu ausį nereikia norėti susilaukti liaupsių. ir primiršti ar prieš kelias kartas įprasti, o dabar atsiminti vardai kai kuriems kelia įvairias asociacijas, yra juokingi ar senoviški, tai ko norėti iš vardų Aironas&co.

būtent drinks_cheers.gif .....
Ar Lietuvių šeimoje - vaikui duotas kinietiškas vardas (pvz HYU at CHUI ar dar belenkoks neturintis jokios reikšmes mūsų kalbose -išverstas iš hieroglifų) kieno nors nuomonė yra normalu? Jie taip - tai aš nebeturiu ką pridurt.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 31 rugpjūčio 2009 - 09:19
negrazu,nelietuviska.. g.gif
Atsakyti
Aironas-man pats graziausias vyriskas vardas ir jo reiksme labai vyriska (gelezis ir visa kita kas is gelezies). Ir jeigu gims berniukas, butent taip ji ir pavadinsiu. Geriau buti tvirtam kaip gelezis, negu palaidam kaip Vejas...
Atsakyti

Like an ''IRONMAN''.
Atsakyti
Aironui pritariu. rolleyes.gif Ir nenuvalkiotas tikrai.
Atsakyti
Aironas labai gražus vardas ir nesigilinčiau į viso pasaulio reikšmes.Savo sūnų mielai juo pavadinčiau,bet pirmas sūnus Arminas,tai labai jau panašūs.Ir Aironas nelabai jau dažnas vardas,gal ir daugėja,bet kol kas tai retai kur išgirsi.Dar labai gražus Arijus.
Atsakyti
QUOTE(Jesica @ 2010 04 12, 11:44)
Aironas labai gražus vardas ir nesigilinčiau į viso pasaulio reikšmes.Savo sūnų mielai juo pavadinčiau,bet pirmas sūnus Arminas,tai labai jau panašūs.Ir Aironas nelabai jau dažnas vardas,gal ir daugėja,bet kol kas tai retai kur išgirsi.Dar labai gražus Arijus.

Man irgi labai grazus Aironas vardas, toks tvirtas, nenuvalkiotas, tik toki savo sunaus varda ir issivaizduoja, 10 balu. 4u.gif
Atsakyti
o jau kiek temoje neapykantos ir patyčių... blink.gif Jausmas lyg rašytų dar neturintys 18 metų g.gif Tai kaip vaikai gali nesipravardžiuoti, jeigu mamos pačios tai daro doh.gif
Šiaip tai tas žodis tikrai turi ne vieną reikšmę, taip visų mylimą "lygintuvą".... Matosi, kad rašančioms reikšmė "geležinis" atrodo per daug geras ir nejuokingas biggrin.gif
O ir tarimas su rašymu nėra siejamas... Jeigu jis rašomas "iron", tai tikrai dar ne Aironas schmoll.gif nono.gif o ir prie ko čia anglų kalba???

Kad ir tie dažni vardai turi labai keistas reikšmes.... kaip pvz: Evelina reiškia riešutas, Rokas - uola, Karolina - šaunus vyras, Laura - lauro medis, šakelė, Miglė - migla, rūkas, Kamilė - patarnautoja aukojant, Titas - laukinis karvelis biggrin.gif tongue.gif

O man vardas Aironas yra tikrai labai gražus, skambus, tvirtas, "nenuvalkiotas", man pats gražiausias vyriškas vardas first.gif
Atsakyti