Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno kolegijos teisininkių kampelis (KK)

Kaip ir minėjau temos pavadinime, pasidalinkime patirtimi studijuojant teisę Kauno kolegijoje, aš pati pradžiai prisistatysiu, studijuoju NTS-7/1 grupeje (II kursas) .... sekas neprastai, bet plačiau , kai atsiras bendraminčių ir be manęs 4u.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif Aš taip pat studijuoju Kauno kolegijoj, pirmame kurse.Kolkas viskas labai sunku ir baisu atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neas @ 2008 10 29, 17:45)
Sveikute 4u.gif Aš taip pat studijuoju Kauno kolegijoj, pirmame kurse.Kolkas viskas labai sunku ir baisu atrodo biggrin.gif

O malonu, o dieniniam ar neakivaizdiniam?
Pirmas kursas visad sunkiausias, nes kaipo isbando kas toliau tes mokslus, o kas pasitrauks, mes... ax.gif
Svarbiausia nepasilikt skolu mirksiukas.gif
Atsakyti
Neakivaizdiniam. smile.gif Bndysiu kažkaip be skolu baigt,stengiuosi bent jau blush2.gif Sako sunkiausia su konstitucine ir teisės teorija buna.
Atsakyti
QUOTE(neas @ 2008 10 30, 12:27)
Neakivaizdiniam. smile.gif Bndysiu kažkaip be skolu baigt,stengiuosi bent jau blush2.gif Sako sunkiausia su konstitucine ir teisės teorija buna.

visiska teisybe, pati ten suklupau, deja su teorija dar vis nesusitvarkiusi doh.gif
Konstitucines destytoja yra maladec, ypac kai pradeda kas atsakynet uz kita ir tas jos klausimas Ar esi jo advokatas biggrin.gif
Siaip tai kol neissilaikai tai destytoja pati blogiausia atrodo, bet kol neismoksti visko(kitaip be sansu issilaikyt) tol tik taip atrodo , tada labai smagu kai islaikai.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunutė: 30 spalio 2008 - 11:57
biggrin.gif galima sakyt kad dar labiau išsigandau lotuliukas.gif Aš tą teisės teoriją jau diena nakti skaitau, bet vistiek nieko neprisimenu blush2.gif O kaip ten egzas, klausimai, ar kaip testas kažkoks būna?
Atsakyti
QUOTE(neas @ 2008 10 30, 16:00)
biggrin.gif galima sakyt kad dar labiau išsigandau lotuliukas.gif Aš tą teisės teoriją jau diena nakti skaitau, bet vistiek nieko neprisimenu blush2.gif O kaip ten egzas, klausimai, ar kaip testas kažkoks būna?

keletas a-b-c, ir pagrinde atsakymas savais zodziais, kaikur tik keliais zodziais, nors pirma karta kai laikem tai rodem per projektoriu po viena klausima, atsakom ir toliau ... ten tai sunkiau buvo, poto jau rastu dave rolleyes.gif
Riesutelis Zemecke, nors kaip zmogus ir thumbup.gif
Atsakyti
Na, aišku maždaug.Man tok įspudis ir suidarė, kad lengva pas ją tai nebus. smile.gif Na, nieko, kaip nors išlaikysim biggrin.gif Liūdna čia pas mus, tik dviese ir plepam. Negi niekas daugiau kolegijoj nesimoko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neas @ 2008 10 31, 11:54)
Na, aišku maždaug.Man tok įspudis ir suidarė, kad lengva pas ją tai nebus. smile.gif Na, nieko, kaip nors išlaikysim biggrin.gif Liūdna čia pas mus, tik dviese ir plepam. Negi niekas daugiau kolegijoj nesimoko? g.gif

Manajam kurse bent tai mazai internautu rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif as baigiau kauno kolegija, teises specialybe ax.gif ka jums gero, ar blogo pasakyti? biggrin.gif
Atsakyti
Sveika prisijungusi 4u.gif
Bent man jau aktualu pradejo darytis kokios perspektyvos baigus si bakalaura?
Atsakyti
Pati baigiau, su šituo bakalauru perspektyvos jokios, kadangi su magistru neina teisinio darbo gauti be pažinčių. Iš tų koleginių diplomų tik pasišaipoma gražioj formoje.
Atsakyti