Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinų meistrai

QUOTE(Editėlė @ 2007 09 12, 14:31)
lithuania.gif  Gal kas žinote meistrą, turintį overlokų  vidinę adatą, gyvenantį žemaitijoje, ar bent pravažiuojantį pro Telšius??

unsure.gif kaip suprast vidine adata? na as turiu pramonini,trisiuli,bet ten tik viena adata
Atsakyti
Greiferiu kiti vadina (tokia L formos)
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2007 08 27, 22:03)
o man reikia meistro klaipedoje  4u.gif

Telefoną galiu duoti, bet tikrai nieko apie jį negaliu pasakyti, nes pačiai kviestis neteko, tiesiog radau skelbimą laiptinėje ir užsirašiau NZ 367504, 865275340. O gal ir esu kažkada kvietusi, nes radau savo užrašuose iš senų laikų telefoną, jei tas pats, tai gerai remontuoja thumbup.gif (Tik kavos visada paprašydavo atėjęs) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Bendradarbis pas seną Telšietę iš Masčio laikų rado adatą-greiferį ir mokėjau 15 Lt. Laukiu vakaro, gal be meistro susitvarkysiu. Laukiu ir bijau...
Atsakyti
QUOTE(Sweetkiss @ 2005 12 15, 11:45)
Reikalingas mestras siuvimo mašinai ir overlokui pataisyti. Šiauliai


tai kazin ar radot meistra siauliuose. reiketu ir man savaja patvarkyti...
Atsakyti
QUOTE(baltai balta @ 2007 09 28, 22:31)
tai kazin ar radot meistra siauliuose. reiketu ir man savaja patvarkyti...


Vadinasi meistru siauliuose nerasta g.gif
Atsakyti
Kvieciau meistra kuri rekomendavo laurindre. Dabar galiu pasakyti super meistras. Jis man patiko. IR manau praktika pas ji labai nemaza... Tik nezinia ar jis tvarko tas naujas, kompiuterizuotas masinas..
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2008 06 20, 15:10)
Kvieciau meistra kuri rekomendavo laurindre. Dabar galiu pasakyti super meistras. Jis man patiko. IR manau praktika pas ji labai nemaza... Tik nezinia ar jis tvarko tas naujas, kompiuterizuotas masinas..

o kiek dabar yra masineu remontas? Cia kaip suprantu tu is klp?
Atsakyti
QUOTE(linksmuole @ 2005 06 13, 15:13)
Labutis, turiu vieno meistro telefona, tikispesiu kad jis pedantas ir taiso net tai kas masinoje man pasirode visai nesugede.jo adresas ir telefonas: Algimantas Bakas ausros/K.Petrausko 89-22, tel.:8-614 81965. Tikiuosi kad padejau. Sekmes taisant


Labas vakaras. Man buvo malonu perskaityti(nors ir pavieluotai) šį Jūsų šiltą atciliepimą. Dėkui. Visada kreipkitės- padėsiu ir patarsiu. Paskambinčiau, bet nerandu kam. Gerų Jums metų. Tas pats Algimantas po 4 metų iš K. Petrausko gatvės smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ieskau meistro, kuris galetu pareguliuoti, sutepti mano masina... kiek mazdaug tas kainuoja? vienur pasidomejau tai sake 80lt, tai man daugoka pasirode cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IKkatuks: 13 sausio 2009 - 14:38
QUOTE(IKkatuks @ 2009 01 13, 15:37)
Sveiki, ieskau meistro, kuris galetu pareguliuoti, sutepti mano masina... kiek mazdaug tas kainuoja? vienur pasidomejau tai sake 80lt, tai man daugoka pasirode  cool.gif


Už mašinos sutepimą ir apžiūrėjimą rimtas meistras pinigų tikrai neims. Gedimo pašalinimui, jeigu nėra sulaužytų detalių, priklausomai nuo siuv. mašinos kl., patyręs meistras sugaiš apie 2- 4 h ir suteiks ilgalaikę garantiją (lipdukas su meistro adresu būtinas). Tai gali kainuoti g.gif 40 lt daugiau kaip 80 lt . Visais atvėjais, prieš pradedant darbą, meistras turi pasakyti kainą ir suprantamai paaišk. Jums visus mašinos gedimus. Patyręs meistras ir su užrištomis akimis per 5 min. tuos gedimus nustatys. Galite man pask.861481965-pasist. padėt. Pats esu interneto pradinukas,labai domina s-mamų rankdarbiai ir siv.įrengimai.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas galetu parekomenduoti meistra Vilniuje kuris neisigastu senos masinos unsure.gif Giminaite atidave jau pagyvenusia "Veritas" firmos elektrine siuvamaja masina (nesiojama). Reiktu nuodugnios apziuros (greiciausiai ir remonto).
Busiu dekinga uz infomacija 4u.gif
Atsakyti