Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinų meistrai

Gal kas zinot teisinga meistra Šiauliuose arba Klaipedoj ?
Atsakyti
ieskau siuvimo meistro vilniuje - reikia seivute paziureti masinai AEG 4u.gif
Atsakyti
Man irgi reikia meistro Klaipedoj, kad isvalytu, suteptu mano masinyte (Elna 2002). Gal kas galit ka rekomenduot, ir gal apsviestumet, kokios preliminarios kainos, nesu ne karto naudojusis tokiom paslaugom, neturiu ne zalio supratimo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
laba diena, kad zinot kokios kainos +- butu sureguliuot paprasta buitine masina Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
gal kas pasiulys siuvimo masinu meistra Vilniuje,kuris atvaziuoja i namus?
Atsakyti
Ir as ieskau meistro i namus Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Man reiktų gero,nebrangininko meistro Vilniuje, kad sureguliuotų overloką. Gal galėtumėte ką nors rekomenduoti?
Atsakyti
Labas vakaras, as suprantu kad ne i tema ,bet nezinau kur paklaust. Gal kokie meistrai ar cia esantys bendraujaitis zmones, zinote kur pigiai galima nauduota ploksesiule masina nupirkt ? arba nauduota koverloka ? smile.gif veikianti

Vilnius.
Atsakyti
Gal kas žino gera meistra kuris patartu ir padėtu sutvarkyti siuvimo mašiną.
Kaune butu gerai A. šančiuose ax.gif
Atsakyti
Pats geriausias meistras Klaipėdoje 8-652 75340 Olegas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jis ne tik suremontuoja, bet ir pakonsultuoja, ismoko kaip paciai siuvejai priziureti savo masinyte 4u.gif
Atsakyti
Reikia meistro Vilniuje, gal kuri žinot gerą?
Atsakyti
QUOTE(DaiL @ 2013 10 29, 10:27)
Reikia meistro Vilniuje, gal kuri žinot gerą?

Taigi internete jų mirgėte myrga! Ar gi nėra iš ko pasirinkti? Nebijokite, kvieskitės, tik pinigus jiems mokėkite ne už makaronų kabinimą ir daikto pagadinimą, o už kokybiškai atliktą darbą su visais Jums suprantamais paaiškinymais. Garantija turi būti raštiška, kaip pas vokiečius.
Atsakyti