Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu 2

QUOTE(alina_nr_1 @ 2010 04 02, 18:50)
Dejau 200gr grietineles, ~20gr zelatinos ir 500gr mascarpones, bet tortas gavosi gana riebus ir sunkus skrandziui, ne taip kaip is parduotuves... gal per mazai grietineles, ar per daug zelatinos panaudojau..?

As dedu 200gr grietineles, ~2 saukstus zelatinos ir 250gr mascarpones, indeli 360 g naturalaus jogurto 1 citrinos ir 1 apelsino sultis- skonis fantastiskas ir neriebu tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes.Cia mano surio tortas.Isvaizda nelabai,labai jau margas gavosi.Skonio nezinau,tik vakare ragausim.


http://img231.images...4/img0001vu.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 17 balandžio 2010 - 13:37
Ismeginau ir as smile.gif myliu visokiu nekepamus tortus smile.gif sitas labai labai thumbup.gif seimyna liko patenkinta ir labai gyre, taciau man jis gal kiek riebokas...manau kita karta darydama desiu maziau maskarpones ir daugiau jogurto. ir daugiau zelatinos( daugiau nei 20g) nes kol nuvaziavome jis aptirpo ax.gif

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 05 03, 00:33)
Ismeginau ir as smile.gif  myliu visokiu nekepamus tortus smile.gif  sitas labai labai thumbup.gif  seimyna liko patenkinta ir labai gyre, taciau man jis gal kiek riebokas...manau kita karta darydama desiu maziau maskarpones ir daugiau jogurto. ir  daugiau zelatinos( daugiau nei 20g) nes kol nuvaziavome jis aptirpo ax.gif

user posted image


Ant visos normos reikia kokiu 40 g zelatinos, ten negerai parasyta recepte.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 03, 11:15)
Ant visos normos reikia kokiu 40 g zelatinos, ten negerai parasyta recepte.


Dekui, dabar zinosiu 4u.gif
Atsakyti
O čia pirmasis mano "Maskaponės " tortukas. Pirmam kartui nelabai jau vykęs, bet skanus ax.gif
user posted image
user posted image
Mano pastebėjimai:
1.reikėtų nepamažinti želatinos, nes pas mane toks netvirtas jis gavosi, kitą kartą geriau daugiau dėčiau, kad kietesnis būtų.
2. Vien maskaponę dedant jis riebokas gaunasi, o maišant su rikoto sūriu , pats tas thumbup.gif
3.Dėjau braškinį jogurtą, tai jis man visą maskaponės sūrio skonį "permušė" doh.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien gaminau pirmą maskarponės sūrio tortą, tik atsitiko viena bėda - želatiną sūrio masėje sutraukė tokiais smulkiais gabaliukais doh.gif

bandžiau su mikseriu tą padėtį ištaisyti, tačiau beprasmiška buvo verysad.gif , sukrėčiau aš tą masę ant biskvito, gaila buvo išmesti... bus ryt matyt, kas per skonis gausis g.gif

o jums taip pat gaunasi sūrio ir jogurto masė tokia tiršta, tirštesnė už plaktą grietinėlę?
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 05 04, 20:22)
Ir aš šiandien gaminau pirmą maskarponės sūrio tortą, tik atsitiko viena bėda - želatiną sūrio masėje sutraukė tokiais smulkiais gabaliukais  doh.gif

bandžiau su mikseriu tą padėtį ištaisyti, tačiau beprasmiška buvo  verysad.gif , sukrėčiau aš tą masę ant biskvito, gaila buvo išmesti... bus ryt matyt, kas per skonis gausis  g.gif

o jums taip pat gaunasi sūrio ir jogurto masė tokia tiršta, tirštesnė už plaktą grietinėlę?

zelatina sutrauke todel,kad ja sudejot i salta mase,reikejo i istirpinta zelatina deti po sauksta kremo vis ismaisant,o veliau sujungti su likusiu kremu.bent as taip visada darau,tai nieko nesutraukia schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
... visi produktai buvo tiesiai iš šaldytuvo... o gal prieš maišant juos, jie turėtų būti kambario temperatūros?
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 05 05, 07:36)
... visi produktai buvo tiesiai iš šaldytuvo... o gal prieš maišant juos, jie turėtų būti kambario temperatūros?


Visi produktai salti, o zelatinas stingta saldytuve, todel ir sutrauke, ji tiesiog sustingo.
jei visi produktai butu vienodos temperaturos, tada nesutrauktu.
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 05 03, 00:33)
Ismeginau ir as smile.gif  myliu visokiu nekepamus tortus smile.gif  sitas labai labai thumbup.gif  seimyna liko patenkinta ir labai gyre, taciau man jis gal kiek riebokas...manau kita karta darydama desiu maziau maskarpones ir daugiau jogurto. ir  daugiau zelatinos( daugiau nei 20g) nes kol nuvaziavome jis aptirpo ax.gif

user posted image


Pagal kokį receptą darėtę šį tortą? smile.gif
Atsakyti
na va, ir as "subrendau" tongue.gif pirmajam savo gamybos maskarpones tortui.. jau stingsta saldytuve. Gamybos nesudetingumas dziugino iki tol kol pradejau plakt grietinele mikseriu. Man susiplake sviestas. Tik kai tai atsitiko, prisiminiau, kad grietinele pries plakima reikejo gerai palaikyt saldytuve. Taigi, vietoj grietineles teko i kremo mase imaisyti per sieteli smulkiais "sliekiukais" pertrinta sviesta. Nezinau, kas gausis, bet labai tikiuosi, kad vis tiek torciukas bus valgomas. Dar siek tiek baiminuosi ar uzteks mano tortuke zelatinos, dejau du saukstus.
Atsakyti