Įkraunama...
Įkraunama...

Dygliuotos padangos

QUOTE(Frekė @ 2009 10 14, 17:06)
gerai o jei slapdriba ir pliksala? kaip tada? KEt sako tik nuo lapkricio 1 o sninga jau spalio 14...  g.gif

doh.gif
2009 04 09

"Kelių eismo taisyklių (Žin., 2003, Nr. 7-263; 2008, Nr. 88-3530) 241 punkte reglamentuota, kad nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.
Kelių eismo taisyklių 242 punktas: nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t, su vasarinėmis padangomis.
Atkreipiame dėmesį, kad vairuotojai, pažeidę minėtus Kelių eismo taisyklių reikalavimus, traukiami administracinėn atsakomybėn:
Administracinių teisės pažeidimų kodekso (Žin., 1985, Nr. 1-1) 124-1 straipsnio 6 dalis – įspėjimas arba bauda nuo dvidešimties iki keturiasdešimties litų.

Papildyta:
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 14, 17:14)
Bet jei pvz turi ne dygliuotas žiemines padangas galima užsidėti ir tavęs nieks nebaus.. smile.gif

Su zieminem aisku, bet pas mane 2 dygliuotos g.gif
Jauciu reik pakeisti, juk gali buti tik ispejimas blush2.gif
Atsakyti
Aš parašiau užklausimą..Ryt turėčiau gauti atsakymą.. smile.gif Bet manau kad galima keistis..Aš pvz turiu irgi tik dygliuotas (visos 4), ir jei orai tokie tęsis, tai keisiu nelaukusi tos lapkričio 1d...Nerizikuosiu..Be to, manau ir pareigūnai už tai nebaus.. smile.gif Nors tegu pabando... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 14, 17:14)
Prie ko ne prie ko..Bet...Reikia atsižvelgti į oro sąlygas..jei dabar prisnigs, plikledis...Tai ką su vasarinėm važinėsi?..Kelsi grėsmę savo ir kitų saugumui..?..Nesąmonės.. smile.gif Nepatingėsiu aš užklausiu šio dalyko policijos.. smile.gif
Papildyta:
241. Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.

Bet jei pvz turi ne dygliuotas žiemines padangas galima užsidėti ir tavęs nieks nebaus.. smile.gif

Nors pasikartosiu, datos yra viena, o oro sąlygos sako visai ką kita..Tad reikia į jas atsižvelgti, ta prasme kas vyksta iki lapkričio 1d... smile.gif

Su nedygliuotom gali kiaurus metus vazinet. O va del dygliuotu, tai visu pirma tokiu oru jos nepades, visu antra policija vadovaujasi istatymais, o ne oru prognozem.
Papildyta:
QUOTE(skarpionuke @ 2009 10 14, 17:18)
doh.gif
2009 04 09

"Kelių eismo taisyklių (Žin., 2003, Nr. 7-263; 2008, Nr. 88-3530) 241 punkte reglamentuota, kad nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.
Kelių eismo taisyklių 242 punktas: nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t, su vasarinėmis padangomis.
Atkreipiame dėmesį, kad vairuotojai, pažeidę minėtus Kelių eismo taisyklių reikalavimus, traukiami administracinėn atsakomybėn:
Administracinių teisės pažeidimų kodekso (Žin., 1985, Nr. 1-1) 124-1 straipsnio 6 dalis – įspėjimas arba bauda nuo dvidešimties iki keturiasdešimties litų.

Papildyta:

Su zieminem aisku, bet pas mane 2 dygliuotos  g.gif
Jauciu reik pakeisti, juk gali buti tik ispejimas  blush2.gif

Vazineji su skirtingom padangom? Turbut gyvybes nevertini.
Ispejimas buna jei neesi padarius jokiu ATPK pazeidimu, kitu atveju bauda.
Atsakyti
Na pažiūrėsim ką man atsakys.. smile.gif BET...Jei aš neturiu kitokių žieminių, o tik dygliuotas, tai ir su vasarinėm nevažinėsiu.. ax.gif Taip kad...
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 14, 17:35)
Na pažiūrėsim ką man atsakys.. smile.gif BET...Jei aš neturiu kitokių žieminių, o tik dygliuotas, tai ir su vasarinėm nevažinėsiu.. ax.gif Taip kad...

Taip kad.. cia yra tamstos problemos.
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 14, 17:35)
Na pažiūrėsim ką man atsakys.. smile.gif

Paskiau mums parasyk
Papildyta:
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 14, 17:30)
Vazineji su skirtingom padangom? Turbut gyvybes nevertini.

2 vienodos priekyje ir 2 vienodos gale, daug kas taip vazineja.
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2009 10 14, 18:21)
Paskiau mums parasyk
Papildyta:

2 vienodos priekyje ir 2 vienodos gale, daug kas taip vazineja.

Ir avarijas daro. Labai smagiai turetu stabdytis, kai sikna pabega:)
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 14, 17:30)
Vazineji su skirtingom padangom? Turbut gyvybes nevertini.
Ispejimas buna jei neesi padarius jokiu ATPK pazeidimu, kitu atveju bauda.

tai nori pasakyti, kad 2 prieky vienodos ir 2 gale negali buti? smile.gif ne 4 skirtingos gi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 14, 18:23)
Ir avarijas daro. Labai smagiai turetu stabdytis, kai sikna pabega:)

sikna pabega tau tikrai ne del padangu smile.gif
Atsakyti
Aš irgi jau keisiu į dygliuotas... g.gif nes orai tokie, tai pavojinga su vasarinėm važinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 14, 18:23)
Ir avarijas daro. Labai smagiai turetu stabdytis, kai sikna pabega:)

Niekur ta sikna nebega biggrin.gif Ant varomu dygliuotos, ant kitu 2 ziemines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2009 10 14, 17:06)
gerai o jei slapdriba ir pliksala? kaip tada? KEt sako tik nuo lapkricio 1 o sninga jau spalio 14...  g.gif

ket kalba apie dygliuotas padangas su terminu apibrezimai,
Nedygliuotas gali deti ir dabar
Atsakyti
Gavau atsakymą iš moteriškės ten kažkokios, nors rašiau vyriokui.. biggrin.gif
"Laba diena,
dygliuotas padangas galima naudoti nuo lapkričio 1 d., tačiau iki lapkričio 1 d. nedraudžiama naudoti žiemines, bet nedygliuotas padangas."

Tada parašiau kad KET ŽINAU KAS PARAŠYTA.. biggrin.gif Bet sakau kaip elgtis, jei orai štai tokie, o ne dygliuotų padangų neturiu?..Nejaugi siūlote pirktis komplektą paprastų žieminių vienai ar keliom savaitėm, jei jos man realiai visiškai nereikalingos?..Sakau kad gyvenu užmiestyje, kur keliai ne itin dažnai valomi, todėl be dygliuotų ten neapsieisi..Be to, juk ne aš viena tokia, ir sutikite retas kuris galėtų sau leisti pirktis žiemai kelis komplektus padangų (sy dygliais ir be)...Tai kaip ir kokį galima kalbėti saugumą, kai tokiu metu žmonės turi važinėti su vasarinėm padangom???...Įstatymai yra įstatymai, bet realybė byloja ką kitą..

Tuomet gavau iškart atsakymą:
"Dėkojame už išreikštą nuomonę." doh.gif lotuliukas.gif
Tada parašiau, "Supratau, reiškias deduosi padangas tokias kokias turiu, ir nesuku niekam smegenų..Nerizikuosiu nei savo nei kitų gyvybėm"..

Ats.: "Ačiū už nuomonę"..
doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti