Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės ir kitos parduotuvės velėjėlems

QUOTE(blansyte @ 2013 08 21, 10:35)
as jau du kart is ju pirkau 18 ir 20,5 merino sluoksna.veliasi puikiai,spalvos geros.Ir kaina normali.neturiu nieko blogo pasakyt. smile.gif

aišku, aš turiu 26-28mk, man atrodo kad sunkiai ir pumpuruojas veliant, dar šiandiena turiu pabaigti velt batus
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2013 08 21, 11:55)
aišku, aš turiu 26-28mk, man atrodo kad sunkiai ir pumpuruojas veliant, dar šiandiena turiu pabaigti velt batus

o ką reškia pumpuruojasi? kaip suprantu, nelabai patinka?

Kalbant apie 20,5-21 mcr sluoksną, tai esu patenkinta mazaseriukas.lt ir vilnavelimui.lt
Bet va kažko storesnio padoraus nerandu. Ypač norisi natūralesnių spalvų, pvz.pilkos kelių atspalvių. Kaip tik vakar vėliau iš zelandiško karšinio Litwool, tragedija, šeriasi, pūkuojasi, ar ji išdeginta dažais, kažkaip kitaip apdorojama nei kitos spalvos, žodžiu nekas..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 08 29, 10:47)
o ką reškia pumpuruojasi? kaip suprantu, nelabai patinka?

Kalbant apie 20,5-21 mcr sluoksną, tai esu patenkinta mazaseriukas.lt ir vilnavelimui.lt
Bet va kažko storesnio padoraus nerandu. Ypač norisi natūralesnių spalvų,  pvz.pilkos kelių atspalvių. Kaip  tik vakar vėliau iš zelandiško karšinio Litwool, tragedija, šeriasi, pūkuojasi, ar ji išdeginta dažais, kažkaip kitaip apdorojama nei kitos spalvos, žodžiu nekas..sad.gif

vilnavėlimui.lt irgi šeriasi ir pukuojasi ir dar veliant pumpuriukais gaunas, kai išdžiuvo batai, skutau, tai gražiau dabar.
Atsakyti
klausimukas wool'ui-gal galite patarti,su kuo plauti rankas(ir ypac issivalyti panages),po velimo su jusu tamsios spalvos vilna?geda is namu iseit,o pirstines dar ankstoka.is anksto aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(laumes juosta @ 2013 08 31, 22:50)
klausimukas wool'ui-gal galite patarti,su kuo plauti rankas(ir ypac issivalyti panages),po velimo su jusu tamsios spalvos vilna?geda is namu iseit,o pirstines dar ankstoka.is anksto aciu uz atsakyma.

Velk su guminėm pirštinėm biggrin.gif
Atsakyti
Neisbandytos liko,ko gero,tik gaisrininko biggrin.gif !!Visos,su kuriomis iki siol bandziau,neatlaiko-galu gale ties nagais itruksta-ir ops!!Bandziau ir su 2 poromis dirbt-gumines + tamprios medvilnes-tas pats.Tai va ir klausiu wool'o-juk zino,su kuo dazo.Gal yra kokia priemone.
Atsakyti
Tada tai doh.gif Man pirštinės laiko, tas gumines, nepigiausias perku, drožiu, kol nuo karšto vandens ištyžtą guma biggrin.gif Dažus gal kiek citrinos rūgštis nuimtų, pamirkyti pusvalanduką rankas, vis šviesesnės bus g.gif Bjauru visgi tas dažas, esu ir į šventė mėlynai/žaliai juodom rankom ėjusi cool.gif
Atsakyti
as daugiausia banguotus salikelius darau-su storomis nelabai jauciu vilna.gal is manes prasta veleja,bet vilnele istampyti,isglostyti nejauciu,jei naudoju storesnes.buvau nemazai nuo vyro "nusvilpus"medvilniniu-elastiniu(jis darze naudoja).tai jis,nevidonas,pastebejes jas paslepe,nes,nagai pradilina gana greit.citrina bandziau-panagems nepadeda.
Atsakyti
Tada tai taip, su pirštinėm, tik tapkes kočiot, žaislams jos man irgi netinka schmoll.gif Tikiuosi nebeužsirausi ant tokios dovanikės 4u.gif
Atsakyti
uzklauskite woolo del spes muilo. as pirkau kai reikejo man nagus aptplaut nuo dazu, tik su juo atsargiai, jis labai stiprus ir jo labai mazai reik, po to BUTINA rankas kremu istept,
bet bus baltos
sekmes,
beja jie visa vilna perpardavineja ( patys jau nebegamina tad tokia dovanele galit netik pas juos nusipirkt mirksiukas.gif )
kadangi daug vilnos perku tiesiai isgamintoju tai ... doh.gif oi .. kiek visko mate mano rankos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 07 spalio 2013 - 17:56
vo dar pastebejimas, biggrin.gif
paveliau tamsia vilna rankos patamsejo, atplaut nejo doh.gif tai ta pacia diena paveliau balta vilna ir rankos atsiplove su visom panagem lotuliukas.gif
nereikejo net spec muilo lotuliukas.gif
paeksperimentuokit mergaites smile.gif
Atsakyti
Aš tai griežtai neperku dažančios vilnos, nebe susigundau maža kaina schmoll.gif , geriau brangiau, bet kokybiškiau. Jei vilna nudažo rankas, stalą, vonią (man yra taip buvę) tai man ji atrodo netikusi doh.gif Nuvelsi tapukus iš tokios vilnos, o ji kojas dažys. Pykit nepykit nu bet nesąmonė tokia vilna, nereik man tokios.
Stengiuos pirkti išbandytą vilną, ir tikrai ryškios spalvos ir nedažo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vysnaite1: 10 spalio 2013 - 16:42