Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas, neįprastas kūdikio elgesys

Pastaruoju metu mano mergaite pradejo viska spardyti su kojomis. Valgom kose- tai kisa rankas ir kojas i lekste,o jei patrauki toliau tai spiria su koja kad numestu. Aplamai neimanoma ir palaikyti ant keliu-spiriasi su tom savo kojom, rieciasi ir viskas.Pradzioje juokas eme, bet kai pora kartu gavau is kojos i nosi tai paeme pyktis. kai pasakau kad nedarytu taip tai juokiasi, ziuri i akis ir vistiek bando bent prisiliesti su kojom. Kaip jusu mamytes vaikuciai elgiasi? Gal kam yra panasiai buve? Tikriausia dar per maza kad suprastu kad blogai daro? Pikta kad tokia maza ir savo tvarka daro, kas bus toliau??? O siaip ji pas mus labai gera mergaite
Atsakyti
Aš tai nemanau, kad tavo dukrytė tai daro sąmoningai t.y. norėdama specialiai įkišti koją ar ranką į košę. Jai viskas yra įdomu, ji viską stengiasi paliesti taip susipažįsta su ją supančiu pasauliu.O pykti nemanau, kad yra už ką, juk ji tokia dar bejėgė , ji kūdikėlis, jai viskas įdomu.O tų košyčių išverstų ar išterliotų ant stalo ir ant savęs bei tavęs oi kiek bus, dar viskas ateity doh.gif Aš manau susitarsit abi ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Aš nuo savo mažojo jau seniai gaunu biggrin.gif . Kai guli ant vystymo lentos jo kojytės kaip tik tame aukštyje kaip mano pilvas, tai į cezario pjūvio vietą taip kartais įspiria , kad net smagu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 06 28, 15:33)
Pradzioje juokas eme, bet kai pora kartu gavau is kojos i nosi tai paeme pyktis.

Taigi nekišk nosies taip arti biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE
Pikta kad tokia maza ir savo tvarka daro, kas bus toliau???

Taip, mergaitė augs ir dar ne tokių čiūdų prikrės. Tai natūralu - tai vaikas, kuriam reikia dar daug, daug ką išmokti, suprasti, išbandyti. Ir man kyla toks pat klausimas, tik dėl tavęs - mamytės: kas bus toliau, jei jau dabar tavo nervai nelaiko g.gif

Žiūrėk į viską paprasčiau ir atlaidžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei tu manai, kad mergaitė elgiasi per "stipriai", pabandyk tiesiog nekreipti dėmesio ir ji supras, kad visai tai nejuokinga ir neįdomu. Tiesiog tuo momentu išeik iš kambario lyg niekur nieko, kur jinai yra. Man atrodo, situacija turėtų pasitaisyti. O šiaip kūdikėlių pasispardymas, košės išdrėbimas yra smagu ne tik vaikui, bet ir mamai. Žinoma, viskas savo ribose. 4u.gif Mano vaikelis taip pat spardosi, stipriai mosikuoja rankomis, griebia už veido, kartasi net įbrėžia, bet man tai yra smagu. Juk vaikelis yra linksmas. O kai košę pradės valgyti pats, tai ir laukiu išdrėbtos košės ant manęs, sienų ir t.t. Taip jau turi būti. Todėl vaikystė ir yra pats fainiausias etapas žmogaus gyvenime, nes išdykauti yra labai smagu, net suaugusiam žmogui. biggrin.gif Tegul išdykauja. yahoo.gif Kai pasensi, pati juoksis iš jo išdaigų. Sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neraska: 02 liepos 2005 - 09:40
Jeigu dukryte tau ispirs, aiskink jai, kad tau skauda. Taip pat neparodyk didelio susierzinimo ar pykcio, tiesiog sugedink ir paaiskink jog taip elgtis yra negerai. Tokio amziaus vaikuciai labai stebi kas galima, kas ne, ziuri i tevu reakcijas.
Atsakyti
Tokio amžiaus vaikas,dar nesupranta ką jis daro.Jam tai naujovė.Nereikėtų visai drausminti mirksiukas.gif
Mano sūnui tuoj 10mėn. ir visai nesupranta,kad reikia glostyti švelniai,netrankyti daiktų ir t.t.Ateis laikas ir vaikas pamažu viską supras mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikiukas atrado kojytes ir jai linksma, kad jos tiek daug moka: įspirti mamai, išversti košę ir pan. Nereikia pykti, nes tai ir taip laikina. Tuoj atras dar ką nors, kas galbūt tau irgi nepatiks. Taip vaikai mokosi, o mamoms telieka kantriai aiškinti, kas gerai, o kas ne.
Atsakyti
gal kam taip yra?mano sunus kur tik su vaikstykle prieina,tai su naguciais drasko.nespeju karpyti,uzsiriete i kita puse,net iskile buna,o naguciu nera ir sunku nukirpti.visi medinei stalai nuzymeti jo naguciais,baldai taip pat.gal kas zinot kaip atpratinti,nes gaila naguciu,tuoj ju nebeliks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(orinta @ 2006 03 30, 13:37)
visi medinei stalai nuzymeti jo naguciais,baldai taip pat.


blink.gif Tai kokio aštrumo jo nagučiai? g.gif
Jei jau jam taip patinka draskyt, tai gal reikia skirt kokį stalą specialiai tam reikalui? doh.gif
Atsakyti
stalai nelakuoti!todel nuo menkiausio brukstelejimo ir lieka zyme,man baldu negaila tegu drasko,bet jo naguciai ne kaip atrodo! verysad.gif
Atsakyti
maniskis irgi viska drasko, ypac jei guli ant pilvo, tai abiem rankom gremzia, kad net per dantis eina, nagai luzineja, tad kerpu kas dvi dienas
Atsakyti