Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas, neįprastas kūdikio elgesys

bigsmile.gif
QUOTE(sportininke @ 2006 03 31, 10:23)
maniskis irgi viska drasko, ypac jei guli ant pilvo, tai abiem rankom gremzia, kad net per dantis eina, nagai luzineja, tad kerpu kas dvi dienas

girdėjau kad galima padildziuoti nagučius su dilde .Ir tada nebus jie tokie aštrūs.Bet dildinti reikia atsargiai,tik is vienos pusės ir žinoma reikia turėti kantrybės...
Atsakyti
Maniškis irgi labai draskosi lotuliukas.gif , bet jis drasko mus, na dar minkštą dalį ar paklodes, na o baldus griaužia, nors dar tik du dantis turi mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
maniškis tai tapetus plėšo blink.gif
Atsakyti
Maniškė irgi drasko baldus, bet tiesiog todėl, kad nori juos su rankytėm paimti, o jie, bjaurybės, dideli ir nesiduoda į rankytes, tai pirščiukai ir nuslysta smile.gif
Atsakyti
Labutis Mamytems! Norejau papasakoti ivyki, kuris nutiko vakar: as su savo vyreliu megstam juokais pasimusti, nepagalvokit nieko blogo, mes taip pakvailiojam thumbup.gif ir taip gavosi, kad maziukas pamate, kaip atseit tete mama skriaudzia ir kokia mazulio reakcija buvo-visi apsale likom, kad prades visa gerklyte rekti ir po to dar ilgai tetes neprisileido doh.gif , ot koks mamytes gynejas 4u.gif-tikrai kazkas idomaus, kaip toks maziukas vaikiukas gali taip viska suprasti. Gal buvo jums kazkas panasaus ivyke, kad vaikiuko reakcija jus nustebino?
Atsakyti
Aš irgi tą patį pastebėjau bigsmile.gif Nuo mažumės labai reaguoja į pakeltą balsą ar kažką panašaus. Net jei pasikutenam su vyru ir garsiau pažvygaujam, pasijuokiam- iškart mažius balsą rodo. Neverkia, bet "barasi" lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu pupa irgi kartais issigasta ar tai gestu, ar garso, zodzio...
Atsakyti
O maniske tai priesingai-pradeda sokineti ir saukia bet panasiau tai i juoka ir beto reikalauja kad ir ja isikeltumem i lova.
Atsakyti
Mes su vyru irgi užvakar paišdykavom tai susilaukėm protestų, mazgius pradėjo garsiai zyst ir pas mane ant rankų prašytis, o kai tėvelis ištiesė rankas tai sūnelis nuo jo nusisuko biggrin.gif paskui sugalvojom pažiūrėt kaip reaguos jei mamytė tėveliui i kailį duos, tai susilaukėm tik krykštavimų, vadinas mamyčių mušt negalima o tėveliam i kailį reikia duot biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamke @ 2006 05 01, 17:33)
O maniske tai priesingai-pradeda sokineti ir saukia bet panasiau tai i juoka ir beto reikalauja kad ir ja isikeltumem i lova.

pas mumi tas pats smile.gif
Atsakyti
Mamytes, gal jus man pasakytumet, kas tai: mano maziukui 3 sav. Jis pradejo skleisti labai keistus garsus. blink.gif Zinoma, labai sunku juos nupasakot: na, labai daznai pradejo razytis ir tie garsia, kaip suauges zmogus kad daro, lyg inkstimas ar kazkas panasaus. Gal kas zino kas tai??? g.gif Ir visokios mimikos pasipyle...
Atsakyti
Mimikų tokio amžiaus žmogeliukai dar nekontoluoja ir tikrai būna jų visokiausių lotuliukas.gif . Tai visai normalu ir gan linksma. Kartais tokią mimiką nutaiso, kad mirk juoku lotuliukas.gif . O dėl garsų, tai nežinau schmoll.gif . Gal išmoko leisti tą garsą ir tiek g.gif . Manau, kad nieko baisaus neturėtų būti, bet jei tau neramu tai geriau paklausk daktarės. Arba seselės, juk jums tik trys savaitės, tai ji, turbūt, kas savaitę dar vaikšto pas jus į patronažus.
Nepergyvenk, aš manau, kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniuksė: 04 gegužės 2006 - 11:36