Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą

as per bluetooth visada viska i telefono i kompa siunciu. jokio softo telefonui nereikia smile.gif
Atsakyti
Is telefo i kompa ner problemu ir be softo, bet atvirksciai blink.gif
Nors man ir su tuo softu neranda telefo, kazka paciam kompe reikia pareguliuot, o as nemoku. is vieno telefo i kita siuncias kuo puikiausiai, o is kompo i telefa ne velnio ir su tuo softu pas mane. Taip jau buna nemoksom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
pas mus kompe yra Bluetooth (ar kaip ten rasosi blush2.gif )
tai per ji ir perkeliam foto, labai paprasta, greita ir lengva. bandziau kazkada su laidu, kazka instaliavo bet vistiek nieko neisejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 01 03, 15:44)
pas mus kompe yra Bluetooth (ar kaip ten rasosi  blush2.gif )
tai per ji ir perkeliam foto, labai paprasta, greita ir lengva. bandziau kazkada su laidu, kazka instaliavo bet vistiek nieko neisejo  doh.gif

Reikia programos, kuri suderinama su tavo telefonu, tada ir per laidą viskas veiks (ir greičiau kels).
Nors naujesni telefonai, tai turi ir galimybę tiesiogiai jungtis, kaip koks USB raktas, tada nereikia jokių programų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerwaz @ 2008 12 11, 18:05)
koks jusu telefonas, pasakyciau kokia programa reik naudotis?

o kokią reiktų parsisiųst, jei tel. Samsung M620? rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip video irasus ir Samsung J800 perkelti i kompa, irgi reikia kokios nors programos ? Nes fotkes tai be problemu permete, o video-niekaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2009 01 06, 15:08)
O kaip video irasus ir Samsung J800 perkelti i kompa, irgi reikia kokios nors programos ? Nes fotkes tai be problemu permete, o video-niekaip  g.gif

http://www.mobiledit.com/index.asp -- parsisiunciat sita programa ir siunciat per ja ka tik norit.
Atsakyti
Parsisiunciau... Bet ka toliau daryt su ja, tai nezinau g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2009 01 23, 17:33)
Parsisiunciau... Bet ka toliau daryt su ja, tai nezinau  g.gif  blink.gif

skaitykit manuala. ten viskas aiskiai parasyta.

jei vistiek nesiseka, paprasykti pagalbos savo MB
Atsakyti
nesigavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonaa2: 09 gegužės 2009 - 15:54
man irgi g.gif
Atsakyti